slingshot - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Applications
af: Programme

en: View as Grid
af: Vertoon as tabel

en: View by Category
af: Vertoon as kategorie

en: Other
af: Ander

en: Text
af: Teks

en: Files
af: Lêers

en: Actions
af: Aksies

en: Search
af: Deursoek

en: Contacts
af: Kontakte
