slingshot - en to hr translation catalogue (58 entries)

en: Applications
hr: Aplikacije

en: View as Grid
hr: Prikaz ikona

en: View by Category
hr: Prikaz kategorija

en: Search Apps
hr: Pretraži aplikacije

en: Other
hr: Ostalo

en: Run this command…
hr: Pokreni naredbu...

en: Try changing search terms.
hr: Pokušaj promijeniti izraz pretrage.

en: No Results for “%s”
hr: Nema rezultata za “%s”

en: Remove from _Dock
hr: Ukloni s _doka

en: Add to _Dock
hr: Dodaj na _dok

en: Text
hr: Tekst

en: Files
hr: Datoteke

en: Actions
hr: Radnje

en: Search
hr: Pretraga

en: Contacts
hr: Kontakti

en: Settings
hr: Postavke

en: Application Actions
hr: Radnje aplikacije

en: Copy to Clipboard
hr: Kopiraj u međuspremnik

en: Copy selection to clipboard
hr: Kopiraj odabir u međuspremnik

en: Run
hr: Pokreni

en: Run an application, action or script
hr: Pokreni aplikaciju, radnju ili skriptu

en: Run in Terminal
hr: Pokreni u Terminalu

en: Run application or command in terminal
hr: Pokreni aplikaciju ili naredbu u terminalu

note: TRANSLATORS: The first %s is what the user searched for, the second will be replaced with the localized name of AppCenter
en: Search for %s in %s
hr: Pretraži %s u %s

en: Search the app store
hr: Pretraži trgovinu aplikacija

en: AppCenter
hr: Centar aplikacija

en: Search for applications
hr: Pretraži aplikacije

en: AppCenter is not installed
hr: Centar aplikacija nije instaliran

en: Calculator
hr: Kalkulator

en: Calculate basic expressions.
hr: Izračunavanje temeljnih izraza.

en: bc is not installed
hr: bc nije instaliran

en: Execute '%s'
hr: Pokreni '%s'

en: Run command
hr: Pokreni naredbu

en: Find and execute arbitrary commands.
hr: Pronađi i pokreni proizvoljne naredbe.

en: Search for and run applications on your computer.
hr: Pretraga i pokretanje aplikacija na vašem računalu.

en: Open with %s
hr: Otvori s %s

en: Opens current selection using %s
hr: Otvori trenutni odabir pomoću %s

en: Open %s in default web browser
hr: Otvori %s u zadanom web pregledniku

en: Open %s in %s
hr: Otvori %s u %s

en: Open this link in default browser
hr: Otvori ovu poveznicu u zadanom pregledniku

en: Link
hr: Poveznica

en: Open link in default browser
hr: Otvori poveznicu u zadanom pregledniku

en: Open %s settings
hr: Otvori %s postavke

en: Find switchboard plugs and open them.
hr: Pronađi Switchboard priključke i otvori ih.

en: Lock
hr: Zaključaj

en: Lock this device
hr: Zaključaj uređaj

en: Log Out
hr: Odjava

en: Close all open applications and quit
hr: Zatvori sve otvorene aplikacije i isključi

en: Suspend
hr: Suspendiraj

en: Put your computer into suspend mode
hr: Stavite svoje računalo u stanje suspenzije

en: Hibernate
hr: Hiberniraj

en: Put your computer into hibernation mode
hr: Stavite svoje računalo u stanje hibernacije

en: Shut Down
hr: Isključi

en: Turn your computer off
hr: Isključite svoje računalo

en: Restart
hr: Ponovno pokreni

en: Restart your computer
hr: Ponovno pokrenite svoje računalo

en: Lock the session or Log Out from it. Suspend, hibernate, restart or shutdown your computer.
hr: Zaključajte ili se odjavite iz sesije. Suspendirajte, hibernirajte, ponovno pokrenite ili isključite svoje računalo.

en: ConsoleKit wasn't found
hr: ConsoleKit nije pronađen
