scratch - en to sr translation catalogue (69 entries)

en: Applications
sr: Програми

en: Open and search apps
sr: Отворите и тражите програме

en: View as Grid
sr: Преглед мрежом

en: View by Category
sr: Преглед категоријама

en: Search Apps
sr: Претражи програме

en: Clear all
sr: Очисти све

en: Internet
sr: Интернет

en: Other
sr: Остало

en: Run this command…
sr: Покрени ову наредбу…

en: Try changing search terms.
sr: Покушајте да измените услове претраге.

en: No Results for “%s”
sr: Нема резултата за „%s“

en: Remove from _Dock
sr: Уклони из _луке

en: Add to _Dock
sr: Додај у _луку

en: Uninstall
sr: Уклони

en: View in AppCenter
sr: Прикажи у Програмском центру

en: Text
sr: Текст

en: Files
sr: Датотеке

en: Actions
sr: Радње

en: Search
sr: Тражи

en: Contacts
sr: Именик

en: Settings
sr: Подешавања

en: Application Actions
sr: Радње програма

en: Copy to Clipboard
sr: Умножи у оставу

en: Copy selection to clipboard
sr: Умножите избор у оставу

en: Run
sr: Покрени

en: Run an application, action or script
sr: Покрените програм, радњу или скрипту

en: Run in Terminal
sr: Покрени у терминалу

en: Run application or command in terminal
sr: Покрените програм или наредбу у терминалу

note: TRANSLATORS: The first %s is what the user searched for, the second will be replaced with the localized name of AppCenter
en: Search for %s in %s
sr: Потражите „%s“ у %s

en: Search the app store
sr: Претражујте радњу програма

en: AppCenter
sr: Програмски центар

en: Search for applications
sr: Тражите програме

en: AppCenter is not installed
sr: Програмски центар није инсталиран

en: Calculator
sr: Дигитрон

en: Calculate basic expressions.
sr: Израчунајте основне изразе.

en: bc is not installed
sr: „bc“ није инсталирана

en: Execute '%s'
sr: Изврши „%s“

en: Run command
sr: Покрени наредбу

en: Find and execute arbitrary commands.
sr: Пронађите и извршите произвољне наредбе.

en: Search for and run applications on your computer.
sr: Потражите и покрените програме на вашем рачунару.

en: Open with %s
sr: Отвори програмом „%s“

en: Opens current selection using %s
sr: Отвори текући избор користећи „%s“

en: Open %s in default web browser
sr: Отвори „%s“ у основном прегледнику

en: Open %s in %s
sr: Отвори „%s“ у „%s“

en: Open this link in default browser
sr: Отвара ову везу у основном прегледнику

en: Link
sr: Веза

en: Open link in default browser
sr: Отвара везу у основном прегледнику

en: Open %s settings
sr: Отвори „%s“ подешавања

en: Find switchboard plugs and open them.
sr: Налази прикључке промене табле и отвара их.

en: Lock
sr: Закључај

en: Lock this device
sr: Закључајте овај уређај

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: lock
sr: закључај

en: Log Out
sr: Одјави ме

en: Close all open applications and quit
sr: Затворите све отворене програме и изађите

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: logout
sr: одјави

en: Suspend
sr: Обустави

en: Put your computer into suspend mode
sr: Обуставите рад вашег рачунара

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: suspend
sr: обустави

en: Hibernate
sr: Замрзни

en: Put your computer into hibernation mode
sr: Замрзните ваш рачунар

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: hibernate
sr: замрзни

en: Shut Down
sr: Угаси

en: Turn your computer off
sr: Угасите ваш рачунар

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: shutdown;turn off
sr: угаси;искључи

en: Restart
sr: Поново покрени

en: Restart your computer
sr: Поново покрените ваш рачунар

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: restart;reboot
sr: поново покрени;поново подигни систем

en: Lock the session or Log Out from it. Suspend, hibernate, restart or shutdown your computer.
sr: Закључајте сесију или се одјавите са ње. Обуставите, замрзните, поново покрените или угасите ваш рачунар.

en: ConsoleKit wasn't found
sr: Нисам нашао „ConsoleKit“
