slingshot - en to ug translation catalogue (51 entries)

en: Applications
ug: ئەپلەر

en: View as Grid
ug: كاتەكچە شەكلىدە كۆرۈش

en: View by Category
ug: تۈرلەر بويىچە كۆرۈش

en: Search Apps
ug: ئەپلەرنى ئىزدەش

en: Internet
ug: ئېنتىرنىت

en: Other
ug: باشقا

en: Run this command…
ug: بۇ كوماندىنى ئىجرا قىلىش....

en: Try changing search terms.
ug: ئىزدەش مەزمۇنىنى ئۆزگەرتىش

en: No Results for “%s”
ug: “%s” نىڭ ئىزدەش نەتىجىسى تىپىلمىدى.

en: Remove from _Dock
ug: Dock تىن چىقىرىۋىتىش

en: Add to _Dock
ug: Dock قا قىتىش

en: Text
ug: تېكىست

en: Files
ug: ھۆججەتلەر

en: Actions
ug: ھەركەتلەر

en: Search
ug: ئىزدەش

en: Contacts
ug: ئالاقىلاشقۇچىلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Application Actions
ug: ئەپ ھەركەتلىرى

en: Copy to Clipboard
ug: چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈرۈش

en: Copy selection to clipboard
ug: تاللانغان تۈرنى چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈرۈش

en: Run
ug: ئىجرا قىلىش

en: Run an application, action or script
ug: بىر ئەپنى، ھەركەتنى، ياكى پروگراممىنى ئىجرا قىلىڭ

en: Run in Terminal
ug: تېرمىنالدا ئىجرا قىلىش

en: Run application or command in terminal
ug: ئەپ ياكى كوماندىنى تېرمىنالدا ئىجرا قىلىش

en: Calculator
ug: ھىسابلىغۇچ

en: Calculate basic expressions.
ug: ئاددىي ئىپادىلەرنى ھىسابلاش.

en: bc is not installed
ug: bc ئورنىتىلمىغان

en: Execute '%s'
ug: '%s' نى ئىجرا قىلىش

en: Run command
ug: كوماندىنى ئىجرا قىلىش

en: Find and execute arbitrary commands.
ug: خالىغان كوماندىنى ئىزدەڭ ياكى ئىجرا قىلىڭ.

en: Search for and run applications on your computer.
ug: كومپىيۇتىرىڭىزدىكى ئەپلەرنى تىپىڭ ۋە ئىجرا قىلىڭ.

en: Open with %s
ug: %s بىلەن ئىچىڭ

en: Opens current selection using %s
ug: ھازىرقى تاللاشنى %s ئىچىڭ

en: Open %s in default web browser
ug: “%s” نورمال توركۆرگۈچتە ئىچىڭ

en: Open %s in %s
ug: %s نى %s دا ئىچىڭ

en: Open this link in default browser
ug: بۇ ئۇلىنىشنى نورمالدىكى توركۆرگۈچتە ئىچىڭ

en: Link
ug: ئۇلانما

en: Open link in default browser
ug: ئۇلىنىشنى نورمالدىكى توركۆرگۈچتە ئىچىڭ

en: Open %s settings
ug: %s تەڭشەكلىرىنى ئىچىش

en: Find switchboard plugs and open them.
ug: يۆتكەش تاختىسى قىستۇرمىلىرىنى ئىزدەڭ ۋە ئىچىڭ.

en: Lock
ug: قۇلۇپلاش

en: Log Out
ug: چىكىنىش

en: Suspend
ug: ئىسىش

en: Put your computer into suspend mode
ug: كومپىيۇتىرىڭىزنى ئىسىش ھالىتىگە كىرگۈزۈڭ

en: Hibernate
ug: ئۇخلىتىش

en: Put your computer into hibernation mode
ug: كومپىيۇتىرىڭىزنى ئۇخلىتىش ھالىتىگە كىرگۈزۈڭ

en: Shut Down
ug: تاقاش

en: Turn your computer off
ug: كومپىيۇتىرىڭىزنى تاقاڭ

en: Restart
ug: قايتا قوزغىتىش

en: Restart your computer
ug: كومپىيۇتىرىڭىزنى قايتا قوزغىتىڭ

en: ConsoleKit wasn't found
ug: كونترول سەھنىسى تىپىلمىدى
