extra - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Applications Menu
eo: Aplikaĵa menuo

en: Open and search for apps
eo: Malfermi kaj serĉi aplikaĵojn

en: Updated translations
eo: Ĝisdatigitaj tradukoj

en: Performance improvements
eo: Rendimentaj plibonigoj

en: Improved keyboard navigation, including new tooltips and menu key support
eo: Plibonigita klavara foliumado, inkluzive de novaj ŝpruchelpiloj kaj subteno de menua klavo

en: Highlight action matches in the search view
eo: Emfazi la agajn kongruojn en la serĉa rezultataro

en: Add a "View in AppCenter" menu item
eo: Aldoni menuan elementon „Vidi ĉe Aplikaĵa Centro“
