extra - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Applications Menu
fa: منو برنامه ها

en: Open and search for apps
fa: باز کردن و جست و جو برای برنامه ها

en: Improvements:
fa: بهبود ها:

en: Fixes:
fa: رفع اشکالات:

en: Updated translations
fa: ترجمه های بروز شده

en: New features:
fa: ویژگی های جدید:

en: Minor updates:
fa: بروزرسانی های جزئی:
