extra - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Applications Menu
hu: Alkalmazásmenü

en: Open and search for apps
hu: Alkalmazások megnyitása és keresése

en: Improvements:
hu: Javítások:

en: Fixes:
hu: Javítások:

en: Updated translations
hu: Frissített fordítások

en: New features:
hu: Új funkciók:

en: Minor updates:
hu: Apróbb frissítések:

en: Performance improvements
hu: Teljesítménybeli javítások

en: Smoother navigation gesture in grid view and touchscreen gesture support
hu: Folyamatosabb navigációs mozdulatok a menürácson és érintőkijelzős mozdulatok támogatása

en: Focus search when navigating up from the category view
hu: Keresésre való fókuszálás a kategórianézetből való visszalépés esetén

en: Don't focus search when pressing modifier keys
hu: Keresés ne legyen fókuszban módosítógombok megnyomásakor

en: Ensure categories are sorted alphabetically
hu: Kategóriák ábécé sorrendjének megtartása

en: Category view is now a list
hu: A kategórianézet listaformátumot kapott

en: Improved keyboard navigation
hu: Fejlesztett billentyűzetalapú navigáció

en: Improved keyboard navigation, including new tooltips and menu key support
hu: Fejlesztett billentyűzetnavigáció, új súgójavaslatokkal és menügomb támogatással

en: Highlight action matches in the search view
hu: A keresésnek megfelelő parancsok kiemelése a keresőmezőben

en: Add a "View in AppCenter" menu item
hu: Új "Megjelenítés az Appközpontban" menüelem
