extra - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Applications Menu
pl: Menu aplikacji

en: Open and search for apps
pl: Otwórz i wyszukaj aplikację

en: Improvements:
pl: Ulepszenia:

en: Searching settings always searches the full title
pl: Wyszukiwanie ustawień zawsze wyszukuje w pełnych tytułach

en: Fixes:
pl: Poprawki:

en: Fix a regression with settings search
pl: Naprawiono regresję wyszukiwania ustawień

en: Updated translations
pl: Zaktualizowano tłumaczenia

en: New features:
pl: Nowe funkcje:

en: Show search results for bookmarked folders
pl: Pokaż wyniki wyszukiwania dla zapisanych folderów

en: Prevent a potential crash on startup
pl: Zapobiegnięto potencjalnemu błędowi krytycznemu przy starcie

en: Minor updates:
pl: Mniejsze aktualizacje:

en: Show secondary click menu for search results
pl: Pokaż menu kliknięciu drugim przyciskiem dla wyników wyszukiwania

en: Launch apps selectively on integrated or dedicated graphics for systems with hybrid graphics
pl: Włączaj aplikację selektywnie na zintegrowanej lub dedykowanej karcie graficznej w systemach z hybrydową grafiką

en: Show apps with no category under "Other"
pl: Pokaż aplikację bez kategorii w "Inne"

en: Fix an issue where Flatpak apps wouldn't show until after a restart
pl: Naprawiono problem przez który aplikacje Flatpak nie były pokazywane bez ponownego uruchomienia

en: Sort app actions above AppCenter search
pl: Posortowane akcje aplikacji ponad wyszukiwanie AppCenter

en: Always hide Terminal-based programs
pl: Zawsze ukrywaj programy terminalowe

en: Remove document viewer from block list
pl: Usunięto przeglądarkę dokumentów z listy zablokowanych

en: Support fractions without leading number in calculator
pl: Wsparcie dla ułamków bez wiodącej cyfry w kalkulatorze

en: Show overlay key in tooltip when set
pl: Pokaż przycisk narzuty w tooltipie gdy tak ustawiono

en: Performance improvements
pl: Ulepszenie wydajności

en: Smoother navigation gesture in grid view and touchscreen gesture support
pl: Wygodniejsze gesty nawigacji w widoku siatki oraz wsparcie dla gestów panelu dotykowego

en: Focus search when navigating up from the category view
pl: Skupienie na wyszukiwaniu przy nawigacji w górę z widoku kategorii

en: Don't focus search when pressing modifier keys
pl: Nie ustawiaj fokusu na wyszukiwania podczas naciskania klawiszy modyfikujących

en: Ensure categories are sorted alphabetically
pl: Upewniono się, że kategorię są posortowane alfabetycznie

en: Category view is now a list
pl: Widok kategorii jest teraz listą

en: Improved keyboard navigation
pl: Ulepszona nawigacja przy użyciu klawiatury

en: Improved keyboard navigation, including new tooltips and menu key support
pl: Ulepszona nawigacja przy użyciu klawiatury, włączając w to nowe tooltipy i wsparcie dla klawisza menu

en: Highlight action matches in the search view
pl: Podświetlenie pasujących akcji w widoku wyszukiwania

en: Add a "View in AppCenter" menu item
pl: Dodano element menu "Zobacz w AppCenter"
