extra - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Applications Menu
sk: Menu aplikácií

en: Open and search for apps
sk: Spúšťajte a hľadajte aplikácie

en: Improvements:
sk: Vylepšenia:

en: Searching settings always searches the full title
sk: Hľadanie nastavení vždy vyhľadá úplný nadpis

en: Fixes:
sk: Opravy:

en: Fix a regression with settings search
sk: Opravená regresia vo vyhľadávaní nastavení

en: Updated translations
sk: Aktualizované preklady

en: New features:
sk: Nové funkcie:

en: Show search results for bookmarked folders
sk: Zobrazovať výsledky vyhľadávania pre priečinky v záložkách

en: Prevent a potential crash on startup
sk: Zabránenie potenciálnemu pádu pri štarte

en: Minor updates:
sk: Menšie aktualizácie:

en: Show secondary click menu for search results
sk: Zobrazovať menu po kliknutí sekundárnym tlačidlom vo výsledkoch vyhľadávania

en: Launch apps selectively on integrated or dedicated graphics for systems with hybrid graphics
sk: Spúšťajte aplikácie selektívne na integrovanej alebo dedikovanej grafickej karte pre systémy s hybridnou grafikou

en: Show apps with no category under "Other"
sk: Zobrazovať aplikácie nezapadajúce do žiadnej kategórie ako „Ostatné“

en: Fix an issue where Flatpak apps wouldn't show until after a restart
sk: Opravený problém, kedy sa nezobrazovali Flatpak aplikácie, pokiaľ zariadenie nebolo reštartované

en: Sort app actions above AppCenter search
sk: Triediť akcie aplikácií nad vyhľadávaním AppCentra

en: Always hide Terminal-based programs
sk: Vždy skryť programy založené na Terminále

en: Remove document viewer from block list
sk: Zobrazovač dokumentov bol odstránený so zoznamu blokovaných

en: Support fractions without leading number in calculator
sk: Podpora zlomkov bez vedúceho čísla v kalkulačke

en: Show overlay key in tooltip when set
sk: Zobraziť tlačidlo prekrytia v popise, ak je to aktivované

en: Performance improvements
sk: Vylepšenia výkonu

en: Smoother navigation gesture in grid view and touchscreen gesture support
sk: Plynulejšie navigačné gesto v zobrazení mriežky a podpora gest na dotykovej obrazovke

en: Focus search when navigating up from the category view
sk: Označenie políčka pre vyhľadávanie pri pohybe nahor zo zobrazenia s kategóriami

en: Don't focus search when pressing modifier keys
sk: Neoznačenie políčka pre vyhľadávanie pri stláčaní modifikačných kláves

en: Ensure categories are sorted alphabetically
sk: Zaistené, že sú všetky kategórie zoradené abecedne

en: Category view is now a list
sk: Zobrazenie podľa kategórií je teraz zoznam

en: Improved keyboard navigation
sk: Vylepšená navigácia klávesnicou

en: Improved keyboard navigation, including new tooltips and menu key support
sk: Vylepšená navigácia klávesnicou vrátane nových popisov a podpory klávesy menu

en: Highlight action matches in the search view
sk: V zobrazení vyhľadávania zvýrazniť zhody

en: Add a "View in AppCenter" menu item
sk: Pridaná položka ponuky „Zobraziť v AppCentre“
