extra - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Applications Menu
sr: Изборник програма

en: Open and search for apps
sr: Отварање и претрага за програмима

en: Updated translations
sr: Освежени преводи

en: Performance improvements
sr: Побољшања учинковитости

en: Smoother navigation gesture in grid view and touchscreen gesture support
sr: Мекши покрети навигације у прегледу мрежом и подршка покрета екрана на додир

en: Focus search when navigating up from the category view
sr: Фокусира претрагу приликом навигације из прегледа категоријом

en: Don't focus search when pressing modifier keys
sr: Не фокусира претрагу приликом притиска тастера измењивача

en: Ensure categories are sorted alphabetically
sr: Осигурава да су категорије поређане азбучно

en: Category view is now a list
sr: Преглед категоријама је сада списак

en: Improved keyboard navigation
sr: Побољшана навигација тастатуром

en: Improved keyboard navigation, including new tooltips and menu key support
sr: Побољшана навигација тастатуром, укључујући нову подршку облачића и тастер изборника

en: Highlight action matches in the search view
sr: Поклапања радње истицања у прегледу претраге

en: Add a "View in AppCenter" menu item
sr: Додаје ставку изборника „Погледај у Програмском центру“
