extra - en to szl translation catalogue (13 entries)

en: Applications Menu
szl: Myni programōw

en: Open and search for apps
szl: Ôtwōrz i wyszukej programy

en: Updated translations
szl: Zaktualizowane przekłady

en: Performance improvements
szl: Ulepszōno wartkość

en: Smoother navigation gesture in grid view and touchscreen gesture support
szl: Gładsze gesty nawigacyje we widoku necu i sparcie gestōw panelu tykowego

en: Focus search when navigating up from the category view
szl: Aktywuj szukanie przi nawigowaniu do wiyrchu we widoku kategoryji

en: Don't focus search when pressing modifier keys
szl: Niy aktywuj szukanio po prziciśniyńciach knefli modyfikacyje

en: Ensure categories are sorted alphabetically
szl: Dej pozōr, żeby kategoryje były porzōndkowane podle alfabetu

en: Category view is now a list
szl: Widok kategoryji to teroz lista

en: Improved keyboard navigation
szl: Ulepszōno nawigacyjo tastaturōm

en: Improved keyboard navigation, including new tooltips and menu key support
szl: Ulepszōno nawigacyjo tastaturōm, społym ze nowymi podpowiedziami i sparciym knefla myni

en: Highlight action matches in the search view
szl: Podświytlynie fungowań, co pasujōm, we widoku szukanio

en: Add a "View in AppCenter" menu item
szl: Dodany elymynt myni „Pokoż we Cyntrum programōw”
