extra - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Applications Menu
cs: Nabídka s aplikacemi

en: Open and search for apps
cs: Spouštějte a hledejte aplikace

en: Improvements:
cs: Vylepšení:

en: Searching settings always searches the full title
cs: Hledání nastavení vždy vyhledá úplný nadpis

en: Fixes:
cs: Opravy:

en: Fix a regression with settings search
cs: Opravena regrese ve vyhledávání v nastaveních

en: Updated translations
cs: Aktualizovány překlady

en: New features:
cs: Nové funkce:

en: Show search results for bookmarked folders
cs: Zobrazovány výsledky vyhledávání pro složky, zařazené do záložek

en: Prevent a potential crash on startup
cs: Zabráněno potenciálnímu pádu při spouštění

en: Minor updates:
cs: Drobné aktualizace:

en: Show secondary click menu for search results
cs: U výsledků vyhledávání zobrazovat kontextovou nabídku (pravé tlačítko myši)

en: Launch apps selectively on integrated or dedicated graphics for systems with hybrid graphics
cs: Selektivní spouštění aplikací na grafickém čipu v procesoru nebo tom samostatném u systémů s dvojitou grafikou

en: Show apps with no category under "Other"
cs: Aplikace, nezařazené do žádné kategorie, do „Ostatní“

en: Fix an issue where Flatpak apps wouldn't show until after a restart
cs: Opraven problém kdy se do restartu nezobrazovaly aplikace pocházející z Flatpak balíčků

en: Sort app actions above AppCenter search
cs: Seřadit akce aplikace nad hledáním v centru aplikací

en: Always hide Terminal-based programs
cs: Programy určené pro Terminál jsou vždy skryty

en: Remove document viewer from block list
cs: Ze seznamu blokovaných odebrán prohlížeč dokumentů

en: Support fractions without leading number in calculator
cs: V kalkulačce jsou podporována desetinná čísla bez uvozujících čísel

en: Show overlay key in tooltip when set
cs: Pokud je nastavena, zobrazovat překryvnou klávesu v bublinové nápovědě

en: Performance improvements
cs: Vylepšení výkonu

en: Smoother navigation gesture in grid view and touchscreen gesture support
cs: Hladší gesta pohybu v zobrazení v mřížce a podpora gest dotykové obrazovky

en: Focus search when navigating up from the category view
cs: Zaměření kolonky pro vyhledávání při pohybu nahoru ze zobrazení s kategoriemi

en: Don't focus search when pressing modifier keys
cs: Nezaměřování kolonky pro vyhledávání při stisku kláves-modifikátorů

en: Ensure categories are sorted alphabetically
cs: Zajištění, že jsou všechny kategorie řazeny abecedně

en: Category view is now a list
cs: Zobrazení s kategoriemi je nyní seznam

en: Improved keyboard navigation
cs: Vylepšená navigace pomocí kláves

en: Improved keyboard navigation, including new tooltips and menu key support
cs: Vylepšená navigace pomocí klávesnice, včetně nových nástrojových tipů a podpory klávesy menu

en: Highlight action matches in the search view
cs: Zvýraznění akce shodující se v zobrazení hledání

en: Add a "View in AppCenter" menu item
cs: Přidána položka nabídky „Zobrazit v Centru aplikací“
