extra - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Applications Menu
tr: Uygulamalar Menüsü

en: Open and search for apps
tr: Uygulamaları aç ve ara

en: Improvements:
tr: İyileştirmeler:

en: Searching settings always searches the full title
tr: Arama ayarları her zaman bütün başlığı arar

en: Fixes:
tr: Düzeltmeler:

en: Updated translations
tr: Çeviriler güncellendi

en: New features:
tr: Yeni özellikler:

en: Show search results for bookmarked folders
tr: Yer işaretli klasörler için arama sonuçlarını göster

en: Prevent a potential crash on startup
tr: Başlangıçta olası bir çökme engellendi

en: Minor updates:
tr: Küçük güncellemeler:

en: Show secondary click menu for search results
tr: Arama sonuçları için ikincil tıklama menüsünü göster

en: Sort app actions above AppCenter search
tr: Uygulama eylemleri, Uygulama Merkezi aramasının üzerinde sıralandı

en: Always hide Terminal-based programs
tr: Terminal tabanlı programları her zaman gizle

en: Remove document viewer from block list
tr: Belge görüntüleyici engelleme listesinden kaldırıldı

en: Support fractions without leading number in calculator
tr: Hesap makinesinde baştaki sayı olmayan kesirleri destekleyin

en: Show overlay key in tooltip when set
tr: Ayarlandığında araç ipucunda kaplama anahtarını göster

en: Performance improvements
tr: Performans iyileştirmeleri

en: Smoother navigation gesture in grid view and touchscreen gesture support
tr: Izgara görünümünde daha sorunsuz gezinme hareketi ve dokunmatik ekran hareket desteği

en: Focus search when navigating up from the category view
tr: Kategori görünümünde gezinirken aramaya odaklan

en: Don't focus search when pressing modifier keys
tr: Değiştirici tuşlara basarken aramaya odaklanma

en: Ensure categories are sorted alphabetically
tr: Kategorilerin alfabetik olarak sıralandığından emin ol

en: Category view is now a list
tr: Kategori görünümü artık bir liste

en: Improved keyboard navigation
tr: Klavye gezintisi iyileştirildi

en: Improved keyboard navigation, including new tooltips and menu key support
tr: Yeni ipuçları ve menü tuşu desteği dahil olmak üzere geliştirilmiş klavye ile gezinme

en: Highlight action matches in the search view
tr: Arama görünümünde eylem eşleşmelerini vurgula

en: Add a "View in AppCenter" menu item
tr: "Uygulama Merkezinde Görüntüle" menü öğesi eklendi
