extra - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Applications Menu
nl: Applicatiemenu

en: Open and search for apps
nl: Open en zoek apps

en: Updated translations
nl: Bijgewerkte vertalingen

en: New features:
nl: Nieuwe functionaliteit:

en: Minor updates:
nl: Kleine updates:

en: Performance improvements
nl: Prestatieverbeteringen

en: Smoother navigation gesture in grid view and touchscreen gesture support
nl: Vloeiender navigatie gebaar in rooster weergave en ondersteuning voor gebaren via touchscreen

en: Focus search when navigating up from the category view
nl: Verplaats de focus naar zoeken bij het naar boven navigeren vanaf de categorie weergave

en: Don't focus search when pressing modifier keys
nl: Focus niet op het zoekveld bij het drukken op aanpas knoppen

en: Ensure categories are sorted alphabetically
nl: Zorg ervoor dat categorieën alfabetisch worden gesorteerd

en: Category view is now a list
nl: Categorie weergave is nu een lijst

en: Improved keyboard navigation
nl: Verbeterde navigatie door middel van het toetsenbord

en: Improved keyboard navigation, including new tooltips and menu key support
nl: Verbeterde toetsenbord navigatie, met nieuwe helpteksten en menu toets ondersteuning

en: Highlight action matches in the search view
nl: Highlight matchende acties in de zoek weergave

en: Add a "View in AppCenter" menu item
nl: Een “Toon in AppCenter” menu item toegevoegd
