extra - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Applications Menu
uk: Меню застосунків

en: Open and search for apps
uk: Відкривайте та знаходьте застосунки

en: Improvements:
uk: Удосконалення:

en: Searching settings always searches the full title
uk: Налаштування пошуку завжди шукати повну назву

en: Fixes:
uk: Виправлення:

en: Fix a regression with settings search
uk: Виправлено регрес пошуку налаштувань

en: Updated translations
uk: Оновлено переклади

en: New features:
uk: Нові функції:

en: Show search results for bookmarked folders
uk: Показ результатів пошуку у теках із закладок

en: Prevent a potential crash on startup
uk: Запобігання можливих збоїв під час запуску

en: Minor updates:
uk: Незначні оновлення:

en: Show secondary click menu for search results
uk: Відкриття меню результатів пошуку правою кнопкою миші

en: Launch apps selectively on integrated or dedicated graphics for systems with hybrid graphics
uk: Вибір запуску застосунків на вбудованій або виділеній GPU для систем з гібридною GPU

en: Show apps with no category under "Other"
uk: Застосунки без категорій перенесено до розділу «Інше»

en: Fix an issue where Flatpak apps wouldn't show until after a restart
uk: Виправлено проблему, через яку застосунки Flatpak показувалися лише після перезапуску

en: Sort app actions above AppCenter search
uk: Впорядковано дії застосунків над пошуком в AppCenter

en: Always hide Terminal-based programs
uk: Консольні застосунки завжди сховані

en: Remove document viewer from block list
uk: Засіб перегляду документів вилучено зі списку блокування

en: Support fractions without leading number in calculator
uk: Підтримка дробів без першого числа в калькуляторі

en: Show overlay key in tooltip when set
uk: Показано кнопку розкладки у підказці, коли встановлено

en: Performance improvements
uk: Поліпшення швидкодії

en: Smoother navigation gesture in grid view and touchscreen gesture support
uk: Плавніша робота у режимі перегляду сіткою та підтримка сенсорних екранів

en: Focus search when navigating up from the category view
uk: Фокусування на панелі пошуку під час переходу вгору в режимі перегляду категорій

en: Don't focus search when pressing modifier keys
uk: Фокус не переходить до панелі пошуку, коли натиснуто клавішу-модифікатор

en: Ensure categories are sorted alphabetically
uk: Переконайтеся у впорядкуванні категорій в алфавітному порядку

en: Category view is now a list
uk: Перегляд за категоріями, відтепер, у вигляді переліку

en: Improved keyboard navigation
uk: Поліпшено навігацію за допомогою клавіатури

en: Improved keyboard navigation, including new tooltips and menu key support
uk: Поліпшено навігацію за допомогою клавіатури, включно з новими підказками та підтримкою клавіші меню

en: Highlight action matches in the search view
uk: Підсвічування збігів, повʼязаних з введеним до панелі пошуку

en: Add a "View in AppCenter" menu item
uk: Додано елемент меню «Переглянути у центрі застосунків»
