extra - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Network Indicator
he: מחוון רשת

en: Connect to wireless networks and manage VPNs
he: התחברות לרשתות אלחוטיות וניהול חיבור VPN

en: Prevent panel icon from showing in the dock
he: למנוע מסמל בלוח מלהופיע במעגן

en: Updated translations
he: התרגומים עודכנו

en: elementary, Inc.
he: elementary בע״מ.
