extra - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Network Indicator
mr: नेटवर्क सूचक

en: Connect to wireless networks and manage VPNs
mr: वायरलेस नेटवर्कशी कनेक्ट व्हा आणि व्हीपीएन व्यवस्थापित करा

en: Prevent panel icon from showing in the dock
mr: पॅनेल चिन्ह डॉकमध्ये दाखविण्यापासून प्रतिबंधित करा

en: Updated translations
mr: अद्ययावत भाषांतर

en: elementary, Inc.
mr: एलिमेंटरी, Inc.
