gnome-session 2.10.0 - en to fa translation catalogue (66 entries)

en: Custom
fa: سفارشی

en: This entry lets you select a saved session
fa: این ورودی می‌گذارد نشست ذخیره‌شده‌ای را برگزینید

en: GNOME
fa: گنوم

en: This session logs you into GNOME
fa: این نشست شما را به گنوم وارد می‌کند

en: GNOME dummy
fa: گنوم ساختگی

en: GNOME on Wayland
fa: گنوم روی وی‌لند

en: GNOME on Xorg
fa: گنوم روی زورگ

en: Save sessions
fa: _ذخیرهٔ نشست‌ها

en: If enabled, gnome-session will save the session automatically.
fa: در صورت فعّال بودن، گنوم به صورت خودکار، نشست را ذخیره می‌کند.

en: Save this session
fa: ذخیرهٔ این نشست

en: When enabled, gnome-session will automatically save the next session at log out even if auto saving is disabled.
fa: هنگام فعّال بودن، gnome-session به صورت خودکار، نشست بعدی را هنگام خروج ذخیره می‌کند، حتا اگر ذخیرهٔ خودکار غیرفعّال باشد.

en: Logout prompt
fa: اعلان خروج

en: If enabled, gnome-session will prompt the user before ending a session.
fa: در صورت فعّال بودن، gnome-session پیش از اتمام یک نشست، به کاربر اعلان می‌دهد.

en: Show the fallback warning
fa: نمایش هشدار جایگزینی

en: If enabled, gnome-session will display a warning dialog after login if the session was automatically fallen back.
fa: در صورت فعّال بودن، اگر نشست به صورت خودکار به عقب افتاده باشد، gnome-session یک پنجرهٔ هشدار پس از ورود نمایش خواهد داد.

en: Custom Session
fa: نشست سفارشی

en: Please select a custom session to run
fa: لطفاً یک نشست سفارشی را برای اجرا برگزینید

en: _New Session
fa: نشست _جدید

en: _Remove Session
fa: _برداشتن نشست

en: Rena_me Session
fa: _تغییرنام نشست

en: _Continue
fa: _ادامه

en: Oh no!  Something has gone wrong.
fa: وای نه!  اشتباهی رخ داد.

en: A problem has occurred and the system can’t recover. Please contact a system administrator
fa: مشکلی رخ داده و سامانه نمی‌تواند بازیابی شود. لطفاً با یک مدیر سامانه تماس بگیرید

en: A problem has occurred and the system can’t recover. All extensions have been disabled as a precaution.
fa: مشکلی رخ داده و سامانه نمی‌تواند بازیابی شود. تمام افزونه‌ها جهت احتیاط غیرفعال شده‌اند.

en: A problem has occurred and the system can’t recover.
    Please log out and try again.
fa: مشکلی رخ داده و سامانه نمی‌تواند بازیابی شود.
    لطفاً خارج شده و دوباره بیازمایید.

en: _Log Out
fa: _خروج

en: Enable debugging code
fa: کد اشکال‌زدایی به کار انداخته شود

en: Allow logout
fa: اجازهٔ خروج

en: Show extension warning
fa: نمایش هشدار افزونه

en: Not responding
fa: ناپاسخگو

en: _Log out
fa: _خروج

note: It'd be really surprising to reach this code: if we're here, * then the XSMP client already has set several XSMP * properties. But it could still be that SmProgram is not set.
en: Remembered Application
fa: به خاطر سپردن برنامه

en: This program is blocking logout.
fa: این برنامه جلوی خروج را گرفته است.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
fa: چون سامانه در حال خاموش شدن است، درخواست اتصال کارخواه رد می‌شود

en: Could not create ICE listening socket: %s
fa: ایجاد سوکت شنود ICE ممکن نبود: %s

en: Running as systemd service
fa: در حال اجرا به عنوان خدمت سیستم‌دی

en: Use systemd session management
fa: استفاده از مدیریت نشست سیستم‌دی

en: Use builtin session management (rather than the systemd based one)
fa: استفاده از مدیریت نشست توکار (به جای استفاده از مدیریت مبتنی بر سیستم‌دی)

en: Override standard autostart directories
fa: شاخه‌های استاندارد آغاز خودکار، نادیده گرفته شود

en: Session to use
fa: نشست مورد استفاده

en: Do not load user-specified applications
fa: بار نکردن برنامه‌های مختص کاربر

en: Version of this application
fa: نگارش این برنامه

note: Translators: the 'fail whale' is the black dialog we show when something goes seriously wrong
en: Show the fail whale dialog for testing
fa: نمایش بالن محاوره شکست جهت آزمایش

en: Disable hardware acceleration check
fa: غیرفعال‌سازی بررسی شتابدهنده سخت‌افزاری

en:  — the GNOME session manager
fa:  — مدیر نشست گنوم

en: Start gnome-session-shutdown.target
fa: شروع gnome-session-shutdown.target

en: Start gnome-session-shutdown.target when receiving EOF or a single byte on stdin
fa: شروع gnome-session-shutdown.target هنگام دریافت EOF یا تک‌بایت روی stdin

en: Signal initialization done to gnome-session
fa: آغازش سیگنال به gnome-session انجام شد

en: Restart dbus.service if it is running
fa: شروع دوبارهٔ dbus.service در صورت اجرا

en: Run from ExecStopPost to start gnome-session-failed.target on service failure
fa: برای آغاز gnome-session-failed.target هنگام شکست خدمت، از ExecStopPost اجرا کنید

en: Program needs exactly one parameter
fa: برنامه دقیقاً به یک پارامتر نیاز دارد

en: %s [OPTION…] COMMAND
    
    Execute COMMAND while inhibiting some session functionality.
    
      -h, --help        Show this help
      --version         Show program version
      --app-id ID       The application id to use
                        when inhibiting (optional)
      --reason REASON   The reason for inhibiting (optional)
      --inhibit ARG     Things to inhibit, colon-separated list of:
                        logout, switch-user, suspend, idle, automount
      --inhibit-only    Do not launch COMMAND and wait forever instead
      -l, --list        List the existing inhibitions, and exit
    
    If no --inhibit option is specified, idle is assumed.
fa: %s [گزینه…] دستور
    
    اجرای دستور هنگام منع برخی قابلیت‌های نشست.
    
      -h, --help        نمایش این راهنما
      --version         نمایش نگارش برنامه
      --app-id ID       شناسهٔ برنامه برای استفاده
                        هنگام منع (اختیاری)
      --reason REASON   دلیل منع (اختیاری)
      --inhibit ARG     دلیل منع، فهرستی جداشده با دونقطه از:
                        logout, switch-user, suspend, idle, automount
      --inhibit-only    دستور COMMAND اجرا نشود و به جایش تا ابد منتظر شود
      -l, --list        فهرست کردن منع‌های موجود و خروج
    
    اگر گزینهٔ no --inhibit مشخّص شود، idle در نظر گرفته می‌شود.

en: Failed to execute %s
fa: اجرای %s شکست خورد

en: %s requires an argument
fa: دستور %s احتیاج به یک آرگومان دارد

en: Log out
fa: خروج

en: Power off
fa: خاموش کردن

en: Reboot
fa: راه‌اندازی دوباره

en: Ignoring any existing inhibitors
fa: هرگونه مهارکننده‌های خروج را نادیده بگیر

en: Don’t prompt for user confirmation
fa: برای تایید هویت کاربر هشدار نده

en: Could not connect to the session manager
fa: اتصال به مدیر نشست ممکن نیست

en: Program called with conflicting options
fa: برنامه با گزینه‌های ناسازگار فراخوانده شده است

en: Session %d
fa: نشست %Id

en: Session names are not allowed to start with “.” or contain “/” characters
fa: نام نشست‌ها نمی‌توانند با «.» شروع شده یا شامل نویسهٔ «/» باشند

en: Session names are not allowed to start with “.”
fa: نام نشست‌ها نمی‌توانند با «.» شروع شوند

en: Session names are not allowed to contain “/” characters
fa: نام نشست‌ها نمی‌توانند شامل نویسهٔ «/» باشند

en: A session named “%s” already exists
fa: نشستی با نام «%s» از پیش وجود دارد
