gnome-session master - en to ie translation catalogue (20 entries)

en: Custom
ie: Personal

en: This session logs you into GNOME
ie: Ti es li session de GNOME

en: GNOME on Wayland
ie: GNOME in Wayland

en: _New Session
ie: _Nov session

en: _Remove Session
ie: _Remover li session

en: Rena_me Session
ie: Reno_minar li session

en: _Continue
ie: _Continuar

en: _Log Out
ie: C_luder li session

en: Not responding
ie: Ínresponsiv

en: _Log out
ie: C_luder li session

en: Session to use
ie: Session por usar

en: SESSION_NAME
ie: SESSION-NOMINE

en: Version of this application
ie: Version del application

en:  — the GNOME session manager
ie:  — li gerente de session de GNOME

en: Failed to execute %s
ie: Ne successat executer %s

en: %s requires an argument
ie: %s besona un argument

en: Log out
ie: Cluder li session

en: Power off
ie: Extinter

en: Reboot
ie: Reiniciar

en: Ignoring any existing inhibitors
ie: Ignorar omni existent inhibitores
