gnome-session master - en to kk translation catalogue (67 entries)

en: Custom
kk: Таңдауыңызша

en: This entry lets you select a saved session
kk: Бұл элемент сізге сақталып тұрған сессияны таңдауға рұқсат етеді

en: This session logs you into GNOME
kk: Бұл сессия арқылы GNOME-ға кіресіз

en: GNOME dummy
kk: GNOME жалған сессиясы

en: GNOME on Wayland
kk: Wayland негізіндегі GNOME

en: GNOME on Xorg
kk: Xorg негізіндегі GNOME

en: Save sessions
kk: Сессияларды сақтау

en: If enabled, gnome-session will save the session automatically.
kk: Іске қосылған болса, gnome-session сессияны автоматты түрде сақтайтын болады.

en: Save this session
kk: Бұл сессияны сақтау

en: When enabled, gnome-session will automatically save the next session at log out even if auto saving is disabled.
kk: Іске қосылған болса, gnome-session келесі сессияны шыққан кезде автосақтайды, автоматты түрде сақтау сөндірілген болса да.

en: Logout prompt
kk: Жүйеден шығу сұрауы

en: If enabled, gnome-session will prompt the user before ending a session.
kk: Іске қосылған болса, gnome-session сессияны аяқтаудың алдында пайдаланушыдан растауды сұрайтын болады.

en: Show the fallback warning
kk: Бастапқы сессияға оралу ескертуін көрсету

en: If enabled, gnome-session will display a warning dialog after login if the session was automatically fallen back.
kk: Іске қосылған болса, жүйеге кірген кезде сессия автоматты түрде бастапқы түріне орнатылған болса, gnome-session ескерту хабарламасын көрсететін болады.

en: Custom Session
kk: Таңдауыңызша сесия

en: Please select a custom session to run
kk: Жөнелту үшін таңдауыңызша сессияны таңдаңыз

en: _New Session
kk: Ж_аңа сессия

en: _Remove Session
kk: Сессияны ө_шіру

en: Rena_me Session
kk: Сессия атауын өз_герту

en: _Continue
kk: Жалға_стыру

en: Oh no!  Something has gone wrong.
kk: Қап! Бір нәрсе қате кетті.

en: A problem has occurred and the system can’t recover. Please contact a system administrator
kk: Мәселе орын алды және жүйе өз қалпына келе алмады. Жүйелік әкімшіңізге хабарласыңыз

en: A problem has occurred and the system can’t recover. All extensions have been disabled as a precaution.
kk: Мәселе орын алды және жүйе өз қалпына келе алмады. Барлық кеңейтулер сақтық мақсатында сөндірілген.

en: A problem has occurred and the system can’t recover.
    Please log out and try again.
kk: Мәселе орын алды және жүйе өз қалпына келе алмады.
    Жүйеден шығып, қайталап көріңіз.

en: _Log Out
kk: Жүйеден ш_ығу

en: Enable debugging code
kk: Жөндеу кодын іске қосу

en: Allow logout
kk: Жүйеден шығуды рұқсат ету

en: Show extension warning
kk: Кеңейту ескертуін көрсету

en: Not responding
kk: Жауап бермейді

en: _Log out
kk: Жүйеден _шығу

note: It'd be really surprising to reach this code: if we're here, * then the XSMP client already has set several XSMP * properties. But it could still be that SmProgram is not set.
en: Remembered Application
kk: Есте сақталған қолданбалар

en: This program is blocking logout.
kk: Бұл бағдарлама жүйеден шығуды болдырмай тұр.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
kk: Жаңа клиенттік байланысын тайдыру, өйткені жүйе қазір сөндірілуде

en: Could not create ICE listening socket: %s
kk: ICE тындаушы сокетін жасау мүмкін емес: %s

en: Running as systemd service
kk: systemd қызметі ретінде орындалуда

en: Use systemd session management
kk: systemd сессия басқаруын қолдану

en: Use builtin session management (rather than the systemd based one)
kk: Құрамындағы сессияларды басқаруды қолдану (systemd-негізіндегі орнына)

en: Override standard autostart directories
kk: Стандартты іске қосылу бумалардың орнына басқаларды қолдану

en: AUTOSTART_DIR
kk: АВТОІСКЕҚОСЫЛУ_БУМАСЫ

en: Session to use
kk: Қолдану үшін сессия

en: SESSION_NAME
kk: СЕССИЯ_АТЫ

en: Do not load user-specified applications
kk: Пайдаланушыға тән қолданбаларды жөнелтпеу

en: Version of this application
kk: Осы қолданбаның нұсқасы

note: Translators: the 'fail whale' is the black dialog we show when something goes seriously wrong
en: Show the fail whale dialog for testing
kk: Сынау үшін "fail whale" сұхбатын көрсету

en: Disable hardware acceleration check
kk: Құрылғылық үдетуді тексеруді сөндіру

en:  — the GNOME session manager
kk:  — GNOME сессиялар басқарушысы

en: Start gnome-session-shutdown.target
kk: gnome-session-shutdown.target іске қосу

en: Start gnome-session-shutdown.target when receiving EOF or a single byte on stdin
kk: Стандарты кіріске (stdin) EOF немесе бір байт алынған кезде, gnome-session-shutdown.target іске қосу

en: Signal initialization done to gnome-session
kk: gnome-session үшін сигнал инициализациясы дайын

en: Restart dbus.service if it is running
kk: dbus.service қызметі орындалып тұрса, оны қайта іске қосу

en: Run from ExecStopPost to start gnome-session-failed.target on service failure
kk: Қызмет ақаулығы кезінде gnome-session-failed.target іске қосу үшін, ExecStopPost ішінен жөнелту

en: Program needs exactly one parameter
kk: Бағдарлама тек бір параметрді талап етеді

en: %s [OPTION…] COMMAND
    
    Execute COMMAND while inhibiting some session functionality.
    
      -h, --help        Show this help
      --version         Show program version
      --app-id ID       The application id to use
                        when inhibiting (optional)
      --reason REASON   The reason for inhibiting (optional)
      --inhibit ARG     Things to inhibit, colon-separated list of:
                        logout, switch-user, suspend, idle, automount
      --inhibit-only    Do not launch COMMAND and wait forever instead
      -l, --list        List the existing inhibitions, and exit
    
    If no --inhibit option is specified, idle is assumed.
kk: %s [ОПЦИЯ…] КОМАНДА
    
    Сессияның кейбір мүмкіндіктерін шектеп, КОМАНДАНЫ орындау.
    
      -h, --help        Бұл көмекті көрсету
      --version         Бағдарлама нұсқасын көрсету
      --app-id ID       Сессияны ұстау кезінде қолданылатын
                        қолданба id-і (қосымша түрде)
      --reason REASON   Шектеу (қосымша түрде)
      --inhibit ARG     Шектелетін нәрсе, келесіден тұратын үтірлермен ажыратыған тізім:
                        logout, switch-user, suspend, idle, automount
      --inhibit-only    КОМАНДАны орындамау, орнына тек мәңгі күту
      -l, --list        Бар болып тұрған шектеулерді көрсету және шығу
    
    Егер --inhibit опциясы көрсетілмесе, бос етіп есептеледі.

en: Failed to execute %s
kk: %s жөнелту сәтсіз

en: %s requires an argument
kk: %s аргументті талап етеді

en: Log out
kk: Жүйеден шығу

en: Power off
kk: Сөндіру

en: Reboot
kk: Қайта қосу

en: Ignoring any existing inhibitors
kk: Кез-келген бар болып тұрған ингибиторларды елемеу

en: Don’t prompt for user confirmation
kk: Пайдаланушы растауын сұрамау

en: Could not connect to the session manager
kk: Сессиялар басқарушысына байланысты орнату мүмкін емес

en: Program called with conflicting options
kk: Бағдарлама өазара ерегісетін опциялармен шақырылды

en: Session %d
kk: Сессия %d

en: Session names are not allowed to start with “.” or contain “/” characters
kk: Сессия атауы "." таңбасынан басталмауы және құрамында "/" таңбасы болмауы тиіс

en: Session names are not allowed to start with “.”
kk: Сессия атауы "." таңбасынан басталмауы тиіс

en: Session names are not allowed to contain “/” characters
kk: Сессия атауында "/" таңбасы болмауы тиіс

en: A session named “%s” already exists
kk: "%s" атауы бар сессия бар болып тұр
