gnome-session master - en to mjw translation catalogue (22 entries)

en: This session logs you into GNOME
mjw: Laso session nangli phan GNOME long pon po

en: Save sessions
mjw: Session kerai tang

en: Save this session
mjw: Laso session rai noi

en: _New Session
mjw: _Kimi Session

en: Rena_me Session
mjw: Session a_men kelar

en: _Continue
mjw: _Angthun

en: Oh no!  Something has gone wrong.
mjw: Oh mai! Kopine chokche dokok.

en: A problem has occurred and the system can’t recover.
    Please log out and try again.
mjw: Kesung-Chokche dokok lasi system dam un eh det lo.Choningri pen log out si klem thu ik tha.

en: Allow logout
mjw: Logout long

note: It'd be really surprising to reach this code: if we're here, * then the XSMP client already has set several XSMP * properties. But it could still be that SmProgram is not set.
en: Remembered Application
mjw: Chekimo-tang Application

en: This program is blocking logout.
mjw: Laso program logout khangthip.

en: Use systemd session management
mjw: systemd session management le en-noi

en: AUTOSTART_DIR
mjw: PANGCHENG_DIM

en: Session to use
mjw: Engpuji a session

en: SESSION_NAME
mjw: SESSION_AMEN

en: Version of this application
mjw: Laso application version

en: Could not connect to the session manager
mjw: Session manager pen chepho un-eh det

en: Session %d
mjw: Session amen %d

en: Session names are not allowed to start with “.” or contain “/” characters
mjw: Session amen long “.” pen pangcheng longle lapen “/” bi longle

en: Session names are not allowed to start with “.”
mjw: Session amen “.” pen pangcheng longle

en: Session names are not allowed to contain “/” characters
mjw: Session amen along “/” asin tok longle

en: A session named “%s” already exists
mjw: Session amen “%s” dotang do
