gnome-session - en to uk translation catalogue (67 entries)

en: Custom
uk: Інше

en: This entry lets you select a saved session
uk: Цей запис дозволяє вибрати збережений сеанс

en: This session logs you into GNOME
uk: Це — сеанс входу в GNOME

en: GNOME dummy
uk: Несправжній GNOME

en: GNOME on Wayland
uk: GNOME через Wayland

en: GNOME on Xorg
uk: GNOME через Xorg

en: Save sessions
uk: Зберігати сеанси

en: If enabled, gnome-session will save the session automatically.
uk: Якщо увімкнено, gnome-session автоматично зберігатиме сеанси.

en: Save this session
uk: Зберегти цей сеанс

en: When enabled, gnome-session will automatically save the next session at log out even if auto saving is disabled.
uk: Якщо увімкнено, gnome-session автоматично збереже наступний сеанс під час виходу із системи, навіть якщо автоматичне збереження вимкнено.

en: Logout prompt
uk: Попередження про завершення сеансу

en: If enabled, gnome-session will prompt the user before ending a session.
uk: Якщо увімкнено, то gnome-session буде попереджувати користувача перед завершенням сеансу.

en: Show the fallback warning
uk: Показувати попередження щодо резервного варіанта

en: If enabled, gnome-session will display a warning dialog after login if the session was automatically fallen back.
uk: Якщо увімкнено, gnome-session показуватиме вікно попередження після входу до системи, якщо сеанс автоматично повернуто до резервного варіанта.

en: Custom Session
uk: Власний сеанс

en: Please select a custom session to run
uk: Виберіть власний сеанс для запуску

en: _New Session
uk: _Створити сеанс

en: _Remove Session
uk: _Вилучити сеанс

en: Rena_me Session
uk: _Перейменувати сеанс

en: _Continue
uk: Про_довжити

en: Oh no!  Something has gone wrong.
uk: Отакої!  Щось не так.

en: A problem has occurred and the system can’t recover. Please contact a system administrator
uk: Виникла помилка і систему неможливо відновити. Будь ласка, зв'яжіться з системним адміністратором

en: A problem has occurred and the system can’t recover. All extensions have been disabled as a precaution.
uk: Виникла помилка і систему неможливо відновити. Всі розширення вимкнуло як запобіжний засіб.

en: A problem has occurred and the system can’t recover.
    Please log out and try again.
uk: Виникла помилка і систему неможливо відновити.
    Будь ласка, вийдіть і спробуйте знову.

en: _Log Out
uk: _Завершити сеанс

en: Enable debugging code
uk: Увімкнути код зневадження

en: Allow logout
uk: Дозволити вихід

en: Show extension warning
uk: Показати зауваги розширення

en: Not responding
uk: Не відповідає

en: _Log out
uk: Ви_йти

note: It'd be really surprising to reach this code: if we're here, * then the XSMP client already has set several XSMP * properties. But it could still be that SmProgram is not set.
en: Remembered Application
uk: Запам'ятована програма

en: This program is blocking logout.
uk: Ця програма блокує вихід з системи.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
uk: Відхиляються нові клієнти, бо система знаходиться у стані вимкнення.

en: Could not create ICE listening socket: %s
uk: Не вдалось створити гніздо прослуховування ICE: %s

en: Running as systemd service
uk: Запущено як службу systemd

en: Use systemd session management
uk: Використати керування сеансами systemd

en: Use builtin session management (rather than the systemd based one)
uk: Використовувати вбудоване керування сеансами (а не керування на основі systemd)

en: Override standard autostart directories
uk: Перевизначити стандартні каталоги автозапуску

en: AUTOSTART_DIR
uk: САМОЗАПУСКНА_ТЕКА

en: Session to use
uk: Сеанси, які використовуються

en: SESSION_NAME
uk: НАЗВА_СЕАНСУ

en: Do not load user-specified applications
uk: Не завантажувати вибрані користувачем програми

en: Version of this application
uk: Версія цієї програми

note: Translators: the 'fail whale' is the black dialog we show when something goes seriously wrong
en: Show the fail whale dialog for testing
uk: Показувати величезне вікно помилок для випробування

en: Disable hardware acceleration check
uk: Вимкнути перевіряння на апаратне прискорення

en:  — the GNOME session manager
uk:  — керування сеансом GNOME

en: Start gnome-session-shutdown.target
uk: Запустити gnome-session-shutdown.target

en: Start gnome-session-shutdown.target when receiving EOF or a single byte on stdin
uk: Запустити gnome-session-shutdown.target, якщо отримано EOF або одинарний байт у stdin

en: Signal initialization done to gnome-session
uk: Сигнал завершення ініціалізації для gnome-session

en: Restart dbus.service if it is running
uk: Перезапустити dbus.service, якщо запущено

en: Run from ExecStopPost to start gnome-session-failed.target on service failure
uk: Запустити з ExecStopPost, щоб gnome-session-failed.target запускалася, якщо станеться критична помилка служби

en: Program needs exactly one parameter
uk: Програмі слід передавати точно один параметр

en: %s [OPTION…] COMMAND
    
    Execute COMMAND while inhibiting some session functionality.
    
      -h, --help        Show this help
      --version         Show program version
      --app-id ID       The application id to use
                        when inhibiting (optional)
      --reason REASON   The reason for inhibiting (optional)
      --inhibit ARG     Things to inhibit, colon-separated list of:
                        logout, switch-user, suspend, idle, automount
      --inhibit-only    Do not launch COMMAND and wait forever instead
      -l, --list        List the existing inhibitions, and exit
    
    If no --inhibit option is specified, idle is assumed.
uk: %s [ПАРАМЕТР…] КОМАНДА
    
    Виконує КОМАНДУ, коли гальмується якась функціональність сеансу.
    
      -h, --help        Показати цю довідку
      --version         Показати версію програми
      --app-id ІД       Ідентифікатор програми, який використовується
                        під час гальмування (необов'язково)
      --reason ПРИЧИНА  Причина для гальмування (необов'язково)
      --inhibit ПУНКТ   Пункти гальмування, список, розділений комою:
                        logout, switch-user, suspend, idle, automount
      --inhibit-only    Не запускати КОМАНДУ, натомість завжди чекати
      -l, --list        Вивести список наявних гальмувань і вийти
    
    Якщо не вказано параметра --inhibit, допускається бездіяльність.

en: Failed to execute %s
uk: Не вдалося виконати %s

en: %s requires an argument
uk: %s потребує аргумент

en: Log out
uk: Завершити сеанс

en: Power off
uk: Вимкнути комп'ютер

en: Reboot
uk: Перезавантажити

en: Ignoring any existing inhibitors
uk: Ігнорувати будь-які наявні перепони

en: Don’t prompt for user confirmation
uk: Не вимагати підтвердження від користувача

en: Could not connect to the session manager
uk: Не вдалось з'єднатись із менеджером сеансів

en: Program called with conflicting options
uk: Програму запущено з несумісними параметрами

en: Session %d
uk: Сеанс %d

en: Session names are not allowed to start with “.” or contain “/” characters
uk: Назвам сеансів не дозволено починатись з «.» або містити символи «/»

en: Session names are not allowed to start with “.”
uk: Назвам сеансів не дозволено починатись з «.»

en: Session names are not allowed to contain “/” characters
uk: Назвам сеансів не дозволено містити символи «/»

en: A session named “%s” already exists
uk: Сеанс з назвою «%s» вже існує
