gnome-session - en to km translation catalogue (54 entries)

en: Custom
km: ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: This entry lets you select a saved session
km: ធាតុ​នេះ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​ជ្រើស​សម័យ​ដែល​បាន​រក្សាទុក

en: This session logs you into GNOME
km: សម័យ​នេះ​ជា​កំណត់​ហេតុ​ដែល​អ្នក​ទៅ​កាន់ GNOME

en: GNOME on Wayland
km: GNOME នៅ Wayland

en: This session logs you into GNOME, using Wayland
km: សម័យ​នេះ​ចុះ​កំណត់ហេតុ​អ្នក​ក្នុង GNOME ដោយ​ប្រើ Wayland

en: Custom Session
km: សម័យ​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Please select a custom session to run
km: សូម​ជ្រើសសម័យ​ផ្ទាល់ខ្លួន ដើម្បីដំណើរការ

en: _New Session
km: សម័យ​ថ្មី

en: _Remove Session
km: លុប​សម័យ​ចេញ

en: Rena_me Session
km: ប្ដូរ​ឈ្មោះ​សម័យ

en: _Continue
km: បន្ត

en: Additional startup _programs:
km: កម្មវិធី​ចាប់ផ្ដើម​បន្ថែម ៖

en: Startup Programs
km: ចាប់ផ្ដើម​កម្មវិធី

en: _Automatically remember running applications when logging out
km: ចងចាំ​កម្មវិធី​ដែល​កំពុង​ដំណើរការ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ នៅ​ពេល​ចេញ

en: _Remember Currently Running Applications
km: ចងចាំ​ការ​ដំណើរការ​កម្មវិធី​បច្ចុប្បន្ន

en: Options
km: ជម្រើស

en: Browse…
km: រក​មើល...

en: Comm_ent:
km: មតិយោបល់ ៖

en: Co_mmand:
km: ពាក្យ​បញ្ជា ៖

en: _Name:
km: ឈ្មោះ ៖

en: Oh no!  Something has gone wrong.
km: អូ ! មាន​អ្វី​មួយ​មិន​ត្រឹមត្រូវ​ហើយ ។

en: A problem has occurred and the system can't recover. Please contact a system administrator
km: មាន​បញ្ហា ​ប្រព័ន្ធ​មិន​អាច​សង្គ្រោះ​បាន​ទេ ។ សូម​ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក

en: A problem has occurred and the system can't recover. All extensions have been disabled as a precaution.
km: មាន​បញ្ហា ប្រព័ន្ធ​មិន​អាច​សង្គ្រោះ​បាន​ទេ ។ ផ្នែក​បន្ថែម​ទាំងអស់​ត្រូវ​បាន​បិទ ។

en: A problem has occurred and the system can't recover.
    Please log out and try again.
km: មាន​បញ្ហា​ ​ប្រព័ន្ធ​មិន​អាច​សង្គ្រោះ​បាន​ទេ ។
    សូម​ចេញ ហើយ​ព្យាយាម​​ម្ដង​ទៀត ។

en: _Log Out
km: ចេញ

en: Enable debugging code
km: បើក​កូដ​បំបាត់​កំហុស

en: Allow logout
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ចេញ

en: Show extension warning
km: បង្ហាញ​ការ​ព្រមាន​ផ្នែក​បន្ថែម

en: Not responding
km: មិន​ឆ្លើយ​តប

en: _Log out
km: ចេញ

note: It'd be really surprising to reach this code: if we're here, * then the XSMP client already has set several XSMP * properties. But it could still be that SmProgram is not set.
en: Remembered Application
km: កម្មវិធី​ដែល​ចងចាំ

en: This program is blocking logout.
km: កម្មវិធី​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទប់ស្កាត់​មិន​ឲ្យ​ចេញ ។

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
km: បដិសេធ​ការ​តភ្ជាប់​ម៉ាស៊ីន​ភ្ញៀវ ពីព្រោះ​សម័យ​បច្ចុប្បន្ន​កំពុង​ត្រូវ​បានបិទ

en: Could not create ICE listening socket: %s
km: មិន​អាច​បង្កើត​រន្ធ​ស្ដាប់ ICE បាន​ទេ ៖ %s

en: Override standard autostart directories
km: បដិសេធ​ថត​ចាប់ផ្ដើម​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​ស្តង់ដារ

en: Session to use
km: សម័យ​ត្រូវ​ប្រើ

en: Do not load user-specified applications
km: កុំ​ផ្ទុក​កម្មវិធី​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​ដោយ​អ្នក​ប្រើ

en: Version of this application
km: កំណែ​កម្មវិធី​នេះ

note: Translators: the 'fail whale' is the black dialog we show when something goes seriously wrong
en: Show the fail whale dialog for testing
km: បង្ហាញ​ប្រអប់ fail whale សម្រាប់​សាកល្បង

en:  - the GNOME session manager
km:  - កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​សម័យ  GNOME

en: Failed to execute %s
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​អនុវត្ត %s

en: %s requires an argument
km: %s ទាមទារ​អាគុយម៉ង់

en: Session %d
km: សម័យ %d

en: Session names are not allowed to start with ‘.’ or contain ‘/’ characters
km: ឈ្មោះសម័យ​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ចាប់ផ្ដើម​ដោយ ‘.’ ឬ​មាន​តួអក្សរ ‘/’

en: Session names are not allowed to start with ‘.’
km: ឈ្មោះ​សម័យ​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ចាប់ផ្ដើម​ដោយ ‘.’

en: Session names are not allowed to contain ‘/’ characters
km: ឈ្មោះ​សម័យ​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​មានតួអក្សរ ‘/’

en: A session named ‘%s’ already exists
km: មាន​ឈ្មោះ​សម័យ​ដែលមាន​ឈ្មោះ ‘%s’ រួច​ហើយ

en: Log out
km: ចេញ

en: Power off
km: បិទ

en: Reboot
km: ចាប់ផ្ដើម​ឡើង​វិញ

en: Ignoring any existing inhibitors
km: មិន​អើពើ​កម្មវិធី​ហាមឃាត់​ដែល​មាន​ស្រាប់

en: Don't prompt for user confirmation
km: កុំ​សួរ​រក​ការ​បញ្ជាក់​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Could not connect to the session manager
km: មិន​អាច​តភ្ជាប់​ទៅ​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​សម័យ​បាន​ទេ

en: Program called with conflicting options
km: កម្មវិធី​បានហៅ​ដោយ​ប្រើ​ជម្រើសប៉ះទង្គិច
