linuxmint - en to sr translation catalogue (48 entries)

en: Cancel
sr: Откажи

en: Add
sr: Додај

en: Rename...
sr: Преименуј...

en: About
sr: О програму

en: Quit
sr: Изађи

en: Name
sr: Назив

en: New name
sr: Нови назив

en: Use %n, %0n, %00n, %000n, etc. to enumerate.
sr: Користите %n, %0n, %00n, %000n, итд. за набрајање.

en: Rename Files
sr: Преименуј датотеке

en: Add files
sr: Додај датотеке

en: Unable to rename '%s': File name too long
sr: Не могу да преименујем „%s“: Назив датотеке је предуг

en: Unable to rename '%s': Remote operation failed. This may be due to insufficient permissions or a server error.
sr: Не могу да преименујем „%s“: Удаљена радња није успела. Ово може бити због недовољних овлашћења или грешке сервера.

en: Unable to rename '%s': %s
sr: Не могу да преименујем „%s“: %s

en: File Renamer
sr: Преименоватељ датотека

en: Rename files and directories
sr: Преименуј датотеке и директоријуме

en: Name collision on '%s'.
sr: Конфликт у називу на '%s'.

en: '%s' is not writeable.
sr: '%s' није уписив.

en: Add files...
sr: Додај датотеке...

en: Remove
sr: Уклони

en: Remove selected files
sr: Уклони изабране датотеке

en: Clear
sr: Обриши

en: Replace
sr: Замени

en: Insert
sr: Уметни

en: Change case
sr: Промени мала или велика слова

en: Name only
sr: Само назив

en: Extension only
sr: Само екстензију

en: Entire filename
sr: Читав назив датотеке

en: Find:
sr: Пронађи:

en: Replace:
sr: Замени:

en: Use %n, %0n, %00n, etc. to enumerate.
sr: Користите %n, %0n, %00n, итд. за набрајање.

en: Regular expression
sr: Регуларни израз

en: Case sensitive
sr: Разликуј величину слова

en: Start number:
sr: Почетни број:

en: Increment:
sr: Повећање:

en: At position:
sr: На позицији:

en: From the end
sr: Од краја

en: Overwrite
sr: Препиши

en: Text:
sr: Текст:

en: Convert to:
sr: Претвори у:

en: Lower case
sr: Мала слова

en: First character uppercase
sr: Велико почетно слово

en: Title case
sr: Сва слова велика

en: Upper case
sr: Велика слова

en: Remove accents
sr: Уклони нагласке

en: Remove from position:
sr: Уклони са положаја:

en: To position:
sr: На позицију:

en: Close
sr: Затвори

en: Rename
sr: Преименуј
