linuxmint - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
kk: Кирәкми

en: Add
kk: Өстәү

en: Name
kk: Исем

en: New name
kk: Жаңа атау

en: Rename Files
kk: Файлдардың атын өзгерту

en: Add files
kk: Файлдарды қосыңыз

en: File Renamer
kk: Файл атауын өзгертуші

en: Rename files and directories
kk: Файлдар мен каталогтардың атын өзгерту

en: Name collision on '%s'.
kk: Атаудың соқтығысуы қосулы %s'.

en: '%s' is not writeable.
kk: '%s' жазу мүмкін емес.

en: Add files...
kk: Файлдарды қосу...

en: Remove
kk: Бетерү

en: Remove selected files
kk: Таңдалған файлдарды жою

en: Clear
kk: Чистарту

en: Replace
kk: Ауыстыру

en: Insert
kk: Кірістіру
