bum-1.3.4 - en to nl translation catalogue (69 entries)

en: A graphical tool to handle runlevels configuration.
nl: Een grafisch hulpprogramma om opstartniveaus te configureren

en: Running
nl: Actief...

en: Single user
nl: Eén gebruiker

en: Script name
nl: Script naam

en: Deactivate & apply now
nl: Desactiveren & nu toepassen

en: Activate & apply now
nl: Activeren & nu toepassen

en: Change start/stop priority
nl: Verander Start/Stop Prioriteit

en: Stop now
nl: Stop nu

en: Start now
nl: Start nu

en: You must select a script before!
nl: U moet eerst een script selecteren!

en: Service  stopped.
nl: Dienst  gestopt

en: Failed command execution.
nl: Verzenden van het commando is mislukt.

en: Service  started.
nl: Dienst  gestart

en: Another bum is running, or  the file:
nl: Een andere instantie van bum is gestart, of het bestand:

en: remains locked!
nl: Blijft gesloten!

en: Sorry, no information found for this package.
nl: Sorry, er is geen informatie over dit pakket beschikbaar.

en: Perform intelligent power management of your system
nl: Voer intelligent energiebeheer uit op uw systeem

en: Sound Architecture Services
nl: Geluids diensten

en: Runs system housekeeping chores on specified days
nl: Voert systeem onderhoudstaken uit op bepaalde dagen

en: Web Server
nl: Web server

en: New generation Web Server
nl: Nieuwe generatie Web Server

en: Monitors battery status for some older laptops
nl: Controleert de batterijstatus van enkele oudere laptops

en: Enables scheduling of jobs
nl: Zet het plannen van taken aan

en: Saves messages at boot to a log file
nl: Bewaard opstartberichten in een log bestand

en: Runs system housekeeping chores on specified dates/times
nl: Voert systeem onderhoudstaken uit op bepaalde datums/uren

en: Manages print jobs
nl: Managed print opdrachten

en: Delivers messages between applications
nl: Zend berichten tussen verschillende applicaties

en: Configures your system for internet access via a modem
nl: Configureert uw systeem voor internettoegang met een modem

en: Dictionary Server
nl: Woordenboek server

en: Hard Disk Volume Management
nl: Harde Schijf Volumebeheer

en: Detects changes in files/directories
nl: Detecteert veranderingen in bestanden en directories

en: Mail retrieval and forwarding utility
nl: Hulpmiddel om mails te ontvangen en door te sturen

en: Power and special key management for Toshiba laptops
nl: Energiebeheer en speciale toetsen voor Toshiba laptops

en: GNOME Display Manager
nl: Inlogscherm voor GNOME.

en: Tunes hard disk parameters for high performance
nl: Verbetert de instellingen van de harde schijf voor een betere performantie

en: Detects new devices when plugged in
nl: Detecteert nieuwe apparaten wanneer ze aangesloten worden

en: Conexant HSF modem management
nl: Conexant modem beheer

en: Tools to configure network services
nl: Hulpmiddelen om de netwerkdiensten te configureren

en: Manager for incoming Internet connections
nl: Manager voor inkomende netwerkverbindingen

en: KDE Display Manager
nl: Inlogscherm voor KDE

en: Logs important system events
nl: Logt belangrijke systeemgebeurtenissen

en: Handles physical Hard Disk Volumes in Logical groups
nl: Behandeld fysieke harde schijven in logische groepen

en: Creates special files to interact with hardware
nl: Maakt speciale bestanden aan om met de hardware te communiceren

en: Manages multiple disk devices for fault-tolerance
nl: Beheert verschillende schijven voor fout-tolerantie

en: Manages your Internet connection
nl: Beheerd uw verbinding met het internet

en: Update the system time using the Internet
nl: Update de systeemklok via het internet

en: NVIDIA video card management
nl: NVIDIA videokaart beheer

en: Manages the insertion/removal of Laptop cards
nl: Beheert het toevoegen en verwijderen van Laptopkaarten

en: High performance Mail Server
nl: Hoge performantie mail server

en: Controls CPU speed and voltage to save power
nl: Controleert de processorsnelheid en het voltage om energie te sparen

en: Manages internet access via a modem
nl: Beheert verbinding met het internet via een modem

en: Speeds up boot by starting operations early
nl: Versnelt het opstarten door operaties vroeger te starten

en: Fast remote file copy program
nl: Programma om snel te kopiëren op een andere computer

en: Share files among computers on a LAN
nl: Deel bestanden met andere computers over een lokaal netwerk

en: SmartLink modem management
nl: SmartLink modem beheer

en: Allows users securely to log into the machine remotely
nl: Staat gebruikers toe via een beveiligde verbinding in te loggen

en: Allows specific users to gain superuser status
nl: Staat specifieke gebruikers toe om de status van superuser te verwerven

en: System Logging Service
nl: Systeem log dienst

en: Creates new devices when plugged in
nl: Maakt nieuwe apparaten aan wanneer ze aangesloten worden

en: Web-based remote administration for this computer
nl: Web-gebaseerde administratie van op afstand voor deze computer

en: Main Graphical Interface
nl: Eigenlijke grafische interface

en: Activate service & apply now
nl: Dienst activeren & nu toepassen

en: Deactivate service & apply now
nl: Dienst desactiveren & nu toepassen

en: Services
nl: Diensten

en: Shutdown Priority:
nl: Afsluit Prioriteit

en: Start service now
nl: Start dienst nu

en: Startup Priority:
nl: Opstart Prioriteit

en: Stop service now
nl: Stop dienst nu

en: Summary
nl: Overzicht
