bzr-explorer - en to bg translation catalogue (176 entries)

en: Accessories
bg: Аксесоари

en: Introduction
bg: Въведение

en: Clothes
bg: Дрехи

en: Bags
bg: Чанти

en: Wallet
bg: Портфейл

en: Hat
bg: Шапка

en: &Enable
bg: &Включване

en: &Disable
bg: Изкл&ючване

en: &Reload
bg: &Презареждане

en: Directory:
bg: Директория:

en: Directory
bg: Директория

en: write error
bg: грешка при писане

en: read error
bg: грешка при четене

en: unknown error
bg: неизвестна грешка

en: &Configure Bazaar Explorer...
bg: &Настройка на Bazaar Explorer...

en: &Options...
bg: &Опции...

en: E&xit
bg: Из&ход

en: Toolbar
bg: Лента с инструменти

en: Toolbox
bg: Кутия с инструменти

en: Error
bg: Грешка

en: Restart Required
bg: Изисква се рестартиране

en: Sorry
bg: Съжалявам

en: Delete Directory
bg: Изтриване на директория

en: Delete File
bg: Изтриване на файл

en: New File
bg: Нов файл

en: New Directory
bg: Нова директория

en: Opening %s
bg: Отваряне на %s

en: Open Directory
bg: Отвори директория

en: Open Location
bg: Отваряне на местоположение

en: Options
bg: Опции

en: Bookmarks
bg: Отметки

en: Welcome
bg: Добре дошли

en: Version
bg: Версия

en: Copyright
bg: Авторски права

en: About %s
bg: Относно %s

en: Preferences
bg: Предпочитания

en: Appearance
bg: Облик

en: Behavior
bg: Поведение

en: Applications
bg: Приложения

en: Contents
bg: Съдържание

en: Style
bg: Стил

en: Language
bg: Език

en: User Interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Arabic
bg: Арабски

en: Catalan
bg: каталунски

en: Czech
bg: Чешки

en: Danish
bg: Датски

en: German
bg: Немски

en: Greek
bg: Гръцки

en: English
bg: Английски

en: English (Australia)
bg: Английски (Австралия)

en: English (Canada)
bg: Английски (Канада)

en: English (United Kingdom)
bg: Английски (Великобритания)

en: Spanish
bg: Испански

en: Estonian
bg: Естонски

en: Finnish
bg: финландски

en: French
bg: Френски

en: Galician
bg: Галисийски

en: Hebrew
bg: Иврит

en: Hungarian
bg: Унгарски

en: Indonesian
bg: Индонезийски

en: Italian
bg: Италиански

en: Japanese
bg: Японски

en: Lao
bg: Лаоски

en: Lithuanian
bg: Литовски

en: Occitan (post 1500)
bg: Окситански (след 1500)

en: Polish
bg: Полски

en: Brazilian Portuguese
bg: Бразилски португалски

en: Russian
bg: Руски

en: Slovak
bg: Словашки

en: Serbian
bg: Сръбски

en: Swedish
bg: Шведски

en: Thai
bg: Тайвански

en: Turkish
bg: Турски

en: Ukrainian
bg: Украински

en: Chinese (Simplified)
bg: Китайски (опростен)

en: Chinese (Traditional)
bg: Китайски (традиционен)

en: Default
bg: По подразбиране

en: Repository
bg: хранилище

en: Overview
bg: Преглед

en: Locations
bg: Местоположения

en: What's next?
bg: Какво следва?

en: Web Link
bg: Връзка към уеб-страница

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Command
bg: Команда

en: Icon
bg: Икона

en: MainWindow
bg: Главен прозорец

en: &File
bg: &Файл:

en: Open &Recent
bg: Последно изпо&лзвани

en: &Edit
bg: &Редактиране

en: &View
bg: &Изглед

en: &Start
bg: &Старт

en: &Settings
bg: &Настройки

en: &Configuration
bg: &Конфигуриране

en: &Tools
bg: &Инструменти

en: &Help
bg: &Помощ

en: &Quit
bg: &Изход

en: Exit Bazaar Explorer
bg: Изход от Bazaar Explorer

en: Cu&t
bg: &Изрязване

en: &Copy
bg: &Копиране

en: &Contents
bg: &Съдържание

en: Help
bg: Помощ

en: Report a Problem...
bg: Докладване на проблем...

en: Configuration
bg: Настройка

en: &Add Items...
bg: &Добавяне...

en: Add
bg: Добави

en: Add Items
bg: Добавяне на елементи

en: Show Differences
bg: Разлики

en: Commit
bg: Подаване

en: Commit Content
bg: Подаване на съдържание

en: &Toolbar
bg: &Лента с инструменти

en: Show/hide toolbar
bg: Показване/Скриване на лентата с инструменти

en: Status &Bar
bg: Лента за състоянието

en: Show/hide status bar
bg: Показване/скриване на Лента за състоянието

en: &Paste
bg: &Поставяне

en: Initialize
bg: Инициализиране

en: Branch
bg: Разклонение

en: Clone a branch creating a new one
bg: Клониране на раклонение, създавайки ново такова

en: Checkout
bg: Извеждане

en: Browse
bg: Разглеждане

en: Log
bg: Лог

en: Annotate
bg: Анотации

en: Info
bg: Допълнителна информация

en: Location Information
bg: Информация за местоположението

en: System Information
bg: Информация за системата

en: Send
bg: Изпращане

en: Merge
bg: Сливане

en: Merge Changes
bg: Сливане на промените

en: Update
bg: Обновяване

en: E&xport...
bg: Екс&портиране...

en: Export
bg: Експортиране

en: Revert
bg: Връщане

en: View
bg: Изглед

en: All
bg: Всички

en: &Select All
bg: &Избиране на всичко

en: I&mport...
bg: И&мпортиране...

en: Translate This Application...
bg: Помогнете с превода на това приложение ...

en: Translate
bg: Превод

en: Connect to the Launchpad website to help translate this application
bg: Отворете страницата на Launchpad в Интернет, за да помогнете при превода на тази програма

en: Get Help Online...
bg: Получаване на помощ в Интернет...

en: Ask
bg: Питане

en: Connect to the Launchpad website for online help
bg: Свързване с уеб сайта Launchpad за онлайн помощ

en: &About
bg: &Относно

en: &Open...
bg: &Отваряне...

en: Open
bg: отваряне

en: &Find...
bg: &Търсене...

en: &Close
bg: &Затваряне

en: &Refresh
bg: &Опресняване

en: Open URL
bg: Отваряне на адрес (URL)

en: &Bookmark This Location
bg: &Отмятане на това местоположение

en: Start
bg: Стартиране

en: Work
bg: Служебен

en: Collaborate
bg: Сътрудничество

en: Show filter bar
bg: Филтър

en: Delete
bg: Изтриване

en: Local Changes
bg: Локални промени

en: Fetching ...
bg: Изтегляне ...

en: What would you like to do?
bg: Какво бихте искали да направите?

en: Location:
bg: Местоположение:

en: Select location
bg: Изберете място

en: Other
bg: Друг

en: Format
bg: Формат

en: &Yes
bg: &Да

en: &No
bg: &Не

en: &Open
bg: &Отваряне

en: Create a new file
bg: Създай нов файл

en: New &Folder
bg: Нова &директория

en: Create a new folder
bg: Създаване на нова папка

en: Filter:
bg: Филтър:

en: Changed
bg: Променени

en: Unversioned
bg: Без версия

en: Ignored
bg: Пренебрегнато

en: My Tools
bg: Моите инструменти

en: Skin
bg: Кожа

en: My
bg: Мой
