bzr-explorer - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Accessories
el: Βοηθήματα

en: failed to start
el: αποτυχία εκκίνησης

en: write error
el: σφάλμα εγγραφής

en: read error
el: σφάλμα ανάγνωσης

en: unknown error
el: άγνωστο σφάλμα

en: Process error: %s
el: Σφάλμα διαδικασίας: %s

en: Prefere&nces...
el: &Προτιμήσεις...

en: &Options...
el: &Επιλογές...

en: E&xit
el: &Έξοδος

en: Error
el: Σφάλμα

en: Sorry
el: Συγνώμη
