bzr-explorer - en to et translation catalogue (397 entries)

en: Accessories
et: Tarvikud

en: Introduction
et: Sissejuhatus

en: Clothes
et: Riided

en: Bags
et: Portfellid

en: Wallet
et: Rahakott

en: Hat
et: Müts

en: &Enable
et: &Luba

en: &Disable
et: &Keela

en: &Reload
et: Laadi &uuesti

en: Clothes found: %(rows)d
et: Leitud riideid: %(rows)d

en: Bags found: %(rows)d
et: Leitud portfelle: %(rows)d

en: Directory:
et: Kataloog:

en: Hats found: %(rows)d
et: Leitud mütse: %(rows)d

en: Installed hats
et: Paigaldatud mütse

en: Directory
et: Kataloog

en: Selection rules found: %(rows)d
et: Valiku reegleid leitud: %(rows)d

en: Hat selection rules
et: Mütsivaliku reeglid

en: failed to start
et: käivitumine nurjus

en: process crashed
et: protsessi tabas krahh

en: process timed out
et: protsess aegus

en: write error
et: viga kirjutamisel

en: read error
et: viga lugemisel

en: unknown error
et: tundmatu viga

en: Process error: %s
et: Viga protsessis: %s

en: Prefere&nces...
et: &Eelistused...

en: &Configure Bazaar Explorer...
et: &Bazaar Exploreri seadistamine...

en: &Options...
et: &Valikud...

en: Bazaar Explorer &Handbook
et: Bazaar Explorer &Käsiraamat

en: &About Bazaar Explorer
et: &Bazaar Explorerist lähemalt

en: E&xit
et: &Välju

en: Bazaar Explorer &Help
et: Bazaar Explorer &Abi

en: Toolbar
et: Tööriistariba

en: Toolbox
et: Tööriistakast

en: Working Tree
et: Tööpuu

en: Open on hosting service
et: Ava hostimisteenusel

en: Error
et: Viga

en: Unable to change to %s - closing page.
et: Lehekülje sulgemise muutmine %s -ks nurjus

en: Hat Available
et: Saadaval müts

en: A %(hat)s hat is available but not associated with this location. Would you like to use it when visiting %(path)s?
et: %(hat)s müts on saadaval, kuid ei ole seostatud sellise asukohaga. Kas sa sooviksid seda kasutada, kui külastate %(path)s -i?

en: Restart Required
et: Taaskäivitamine on vajalik

en: Please restart Bazaar Explorer for this preference to take effect.
et: Selle eelistuse mõjumiseks palun taaskäivita Bazaar Explorer

en: Sorry
et: Vabandust

en: The hosted web URL for this location is unknown.
et: Veebi URL on selle asukoha jaoks tundmatu.

en: Cannot edit remote file.
et: Kaugfaili pole võimalik redigeerida

en: URL is: %s
et: URL on: %s

en: Failed to edit '%(path)s' using '%(editor)s'.
et: '%(path)s' redigeerimine kasutades '%(editor)s' -i nurjus.

en: You may want to install the matching application or change the configured editor.
et: Sa võid paigaldada sobiva rakenduse või muuta seadistatud redaktorit.

en: Delete Directory
et: Kustuta kataloog

en: Delete directory %s and all its children?
et: Kustutada kataloog %s ja kõik selle alamkataloogid?

en: Delete empty directory %s?
et: Kustuta tühi kataloog %s?

en: Delete Symlink
et: Kustuta sümbolviide

en: Delete symlink %s?
et: Kustutada sümbolviide %s?

en: Delete File
et: Kustuta fail

en: Delete file %s?
et: Kustuta fail %s?

en: New File
et: Uus fail

en: Destination directory: %s
et: Sihtkoha kataloog: %s

en: Name of new file:
et: Uue faili nimi:

en: Unable to create file
et: Uue faili loomine nurjus

en: New Directory
et: Uus kataloog

en: Name of new directory:
et: Uue kataloogi nimi:

en: Unable to create directory
et: Kataloogi loomine nurjus

en: Opening %s
et: Avamine %s

en: Unable to open location
et: Asukoha avamine nurjus

en: %s is not a branch, checkout or repository.
et: %s ei ole haru, väljavõte või hoidla.

en: Do you want to open it as a virtual repository, searching for nested locations?
et: Kas sa soovid seda avada kui virtuaalse hoidla, otsingu või talletatud kohtadena?

en: Unable to open
et: Avamine nurjus

en: Open Directory
et: Ava kataloog

en: Open Location
et: Ava asukoht

en: Enter the location URL, e.g. lp:bzr, http://example.com/my.bzr/
et: Sisesta asukoha URL, nagu nt. lp:bzr, http://näidis.ee/minu.bzr/

en: Options
et: Valikud

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Recently Opened
et: Viimati avatud

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Version
et: Versioon

en: Copyright
et: Autoriõigus

en: About %s
et: %s info

en: Preferences
et: Seadistused

en: Appearance
et: Välimus

en: Behavior
et: Käitumine

en: Applications
et: Rakendused

en: Use custom initialize dialog
et: Kasuta kohandatud initsialiseeritud dialoogi

en: Use custom branch dialog
et: Kasuta kohandatud harudialoogi

en: Use custom checkout dialog
et: Kasuta kohandatud väljavõtte dialoogi

en: Use custom switch dialog
et: Kasuta kohandatud lülitumise dialoogi

en: Custom Dialogs
et: Kohandatud dialoogid

en: Open terminal shell for 'All commands'
et: Ava terminali kest 'kõik käsud' jaoks

en: Suite
et: Komplekt

en: Contents
et: Sisu

en: Style
et: Stiil

en: Location Selector
et: Asukoha valija

en: Show the toolbox on the status view
et: Näita olekuvaatel tööriistakasti

en: Show the toolbox on the repository view
et: Näita hoidlavaatel tööriistakasti

en: Show the toolbox on the welcome view
et: Näita tervitusvaatel tööriistakasti

en: Edit items in Working Tree browser by default
et: Redigeeri tööpuu brauseri vaikimisi elemente

en: Automatically refresh status report
et: Värskenda olekuaruanne automaatselt

en: Status View
et: Olekuvaade

en: Bind branches by default
et: Köida harud vaikimisi

en: Workspace Model
et: Tööruumi mudel

en: Default Values in Dialogs
et: Vaikimisi väärtused dialoogis

en: No parent location defined yet.
et: Ülemasukohta pole veel defineeritud.

en: Not a branch: %s
et: See ei ole haru: %s

en: Could not connect to branch: %s
et: Selle haruga pole võimalik ühendust luua: %s

en: Revisions in parent branch but not here: %d
et: Versioonid on ülemharus, kuid mitte siin: %d

en: All parent branch revisions are present here.
et: Kõik ülemharude versioonid on välja toodud siin.

en: Revisions here but not in parent branch: %d
et: Versioonid on siin, mitte ülemharus: %d

en: All revisions present in parent branch.
et: Kõik versioonid on välja toodud ülemharus.

en: No revisions in log.
et: Logis versioonid puuduvad.

en: Default
et: Vaikimisi

en: Repository
et: Hoidla

en: Working Tree Status
et: Tööpuu olek

en: Working Tree Status (Commit Preview)
et: Tööpuu olek (Sissekande eelvaatlus)

en: Repository Overview
et: Hoidla ülevaade

en: Overview
et: Ülevaade

en: What's next?
et: Mis järgmiseks?

en: Working tree differs from revision %s.
et: Tööpuu erineb versioonist %s.

en: Working tree is up to date at revision %s.
et: Tööpuu on uusim versioonist %s.

en: This branch has no working tree. Last revision is %s.
et: Sellel harul puudub tööpuu. Viimane versioon on %s.

en: Add, ignore or delete unversioned items
et: Lisa, eira või kustuta ilma versioonita elemendid

en: Add Tool
et: Lisa tööriist

en: Bazaar Command
et: Bazaari käsk

en: Web Link
et: Veebilink

en: Local Application
et: Kohalik rakendus

en: Title
et: Nimi

en: Type
et: Tüüp

en: Command
et: Käsk

en: Icon
et: Ikoon

en: MainWindow
et: Peaaken

en: &File
et: &Fail

en: Open &Recent
et: Ava &viimati kasutatud

en: &Edit
et: &Redigeerimine

en: &View
et: &Vaade

en: &Start
et: &Käivita

en: C&ollaborate
et: &Koostöö

en: E&xplore
et: &Uuri

en: &Work
et: &Töö

en: &Settings
et: &Seadistused

en: &Configuration
et: &Seadistamine

en: Ignores
et: Eirab

en: &Tools
et: &Tööriistad

en: &Help
et: &Abi

en: Book&marks
et: &Järjehoidjad

en: &Quit
et: &Välju

en: Exit Bazaar Explorer
et: Bazaar Explorerist väljumine

en: Cu&t
et: &Lõika

en: &Copy
et: &Kopeeri

en: &Contents
et: &Sisukord

en: Help
et: Abi

en: User documentation
et: Kasutajadokumentatsioon

en: Show user documentation for Bazaar Explorer
et: Näita Bazaar Explorerile kasutajadokumentatsiooni

en: Report a Problem...
et: Teata probleemist...

en: Bug
et: Viga

en: Report a problem found in Bazaar Explorer
et: Teata Bazaar Exploreri probleemist

en: &User Configuration
et: &Kasutaja seadistamine

en: Configuration
et: Seadistamine

en: Edit user-specific configuration settings
et: Kasutaja seadistuste redigeerimine

en: &User Ignores
et: &Kasutaja ignoreeringud

en: Edit user-specific patterns used to ignore unimportant files
et: Redigeeri kasutaja mustreid, mida kasutatakse ebavajalike failide eiramiseks

en: &Rules
et: &Reeglid

en: Edit rules for end-of-line conversions, keywords, etc
et: Reeglite redigeerimine realõpu teisenduste, võtmesõnade jm. jaoks

en: &Locations
et: &Asukohad

en: Edit settings that apply to branches under locations
et: Seadistuste redigeerimine asukohtade juurde harude rakendamiseks

en: Cre&dentials
et: &Kasutajatunnused

en: Edit settings used for logging on to remote locations
et: Kaugasukohtade logimise seadistuste redigeerimine

en: &Add Items...
et: &Lisa elemente...

en: Add
et: Lisa

en: Add Items
et: Lisa elemente

en: Add files to the list of those being tracked
et: Lisa jälgitud failid loendisse

en: &Show Differences
et: &Näita erinevusi

en: Diff
et: Erinevus

en: Show Differences
et: Näita erinevusi

en: Show differences that will be committed
et: Näita erinevusi sissekandmisel

en: &Commit Content...
et: &Kanna sisu sisse...

en: Commit
et: Kanna sisse

en: Commit Content
et: Kanna sisu sisse

en: &Toolbar
et: &Tööriistariba

en: Show/hide toolbar
et: Näita/peida tööriistariba

en: Status &Bar
et: Olek &riba

en: Show/hide status bar
et: Näita/peida staatuseriba

en: &Paste
et: &Aseta

en: I&nitialize...
et: &Initsialiseeri...

en: Initialize
et: Initsialiseeri

en: Create a new branch or repository
et: Loo uus haru või hoidla

en: &Branch...
et: &Haru...

en: Branch
et: Haru

en: Clone a branch creating a new one
et: Uue loomiseks klooni haru

en: &Checkout...
et: &Tee väljavõte...

en: Checkout
et: Väljavõte

en: Checkout a branch creating just a working tree
et: Tee ainult tööpuud loovast harust väljavõte

en: &Browse Items
et: &Lehitse elemente

en: Browse
et: Lehitse

en: Browse Items
et: Lehitse elemente

en: Browse files, directories, etc. in a branch
et: Lehitse harus olevaid faile, katalooge jms.

en: &Log History
et: &Logi ajalugu

en: Log
et: Logi

en: Log History
et: Logi ajalugu

en: Browse revisions in the history log
et: Lehitse versioone logi ajaloost

en: &Annotate File
et: &Annoteeri fail

en: Annotate
et: Annoteeri

en: Annotate File
et: Annoteeri fail

en: Show who changed what when in a file
et: Näita kes mida ja millalgi failis muutis

en: Location &Information
et: Asukoht &Informatsioon

en: Location Information
et: Asukohainfo

en: Show information about a location
et: Näita asukohainfot

en: &System Information
et: &Süsteemiinfo

en: System Info
et: Süsteemi info

en: System Information
et: Süsteemi informatsioon

en: Show information about your Bazaar installation
et: Näita Bazaari paigaldamise infot

en: &Send New Revisions...
et: &Saada uued versioonid...

en: Send
et: Saada

en: Send New Revisions
et: Saada uued versioonid

en: Send changes (vs parent branch) to a mail address or file
et: Saada muudatused e-posti aadressile või failile

en: &Push New Revisions...
et: &Lükka uued versioonid...

en: Push
et: Lükka

en: Push New Revisions
et: Lükka uued versioonid

en: Push new revisions to another branch making it a mirror of this one
et: Lükka uued versioonid teisele harule ja muuda see peegelduseks

en: Pu&ll New Revisions...
et: &Tõmba uued versioonid...

en: Pull
et: Tõmba

en: Pull New Revisions
et: Tõmba uued versioonid

en: Pull new revisions from another branch making this branch a mirror of it
et: Tõmba teisest harust uus versioon ja muuda see haru peegelduseks

en: &Merge Changes...
et: &Ühenda muudatused...

en: Merge
et: Ühenda

en: Merge Changes
et: Ühenda muudatused

en: Merge changes from another branch into this one
et: Ühenda teisest harust muudatused siia

en: &Update Working Tree...
et: &Tööpuu uuendamine...

en: Update
et: Uuenda

en: Update Working Tree
et: Tööpuu uuendamine

en: Update branch and working tree, merging if necessary
et: Tööpuu ja haru uuendamine (ühendatakse, kui on vajalik)

en: E&xport...
et: &Ekspordi...

en: Export
et: Ekspordi

en: Export a snapshot to a directory or archive
et: Ekspordi hetkvõte kataloogi või arhiivi

en: &Move/Rename Item
et: &Liiguta/nimeta element ümber

en: Rename an item
et: Nimeta element ümber

en: &Remove/Unversion Item
et: &Eemalda/muuda element versioonituks

en: Delete an item
et: Kustuta element

en: &Switch Checkout...
et: &Lülita väljavõttesse...

en: Switch
et: Lülita

en: Switch Checkout
et: Lülita väljavõttesse

en: Switch a checkout to another branch
et: Lülita väljavõte teise harusse

en: Re&vert Working Tree...
et: &Võta tööpuu tagasi

en: Revert
et: Võta tagasi

en: Change working tree content to an earlier revision
et: Muuda tööpuu sisu varasemaks versiooniks

en: &Uncommit Revisions...
et: &Eelistusteta versioonid...

en: Uncommit
et: Eelistusteta

en: Move branch tip to an earlier revision
et: Liiguta haru tipp varasema versiooni peale

en: She&lve Changes...
et: &Pane muudatused kõrvale...

en: Shelve
et: Pane kõrvale

en: Select changes in the working tree to be put to one side
et: Ühele küljele asetamiseks vali muudatused tööpuul

en: Unsh&elve Changes...
et: &Võta kõrvalepandud muudatused tagasi...

en: Merge shelved changes back into the working tree
et: Ühenda kõrvalepandud muudatused tööpuule tagasi

en: &Filter View...
et: &Filtreeri vaadet...

en: View
et: Vaade

en: Change the mask applied to working tree operations
et: Muuda tööpuu operatsioonide maski

en: &Tag...
et: &Silt...

en: Create, delete or move a tag
et: Loo, kustuta või liiguta silti

en: A&ll Commands...
et: &Kõik käsud...

en: All
et: Kõik

en: Run an arbitrary Bazaar command
et: Käivita suvaline Bazaari käsk

en: S&ystem Log
et: &Süsteemi logi

en: &Select All
et: &Vali kõik

en: I&mport...
et: &Impordi...

en: Create new branches from external content
et: Loo välisele sisule uued harud

en: Translate This Application...
et: Tõlgi see rakendus...

en: Translate
et: Tõlgi

en: Connect to the Launchpad website to help translate this application
et: Ühendu Launchpadi veebisaidiga, et aidata seda rakendust tõlkida

en: Get Help Online...
et: Otsi abi Internetist...

en: Ask
et: Küsi

en: Connect to the Launchpad website for online help
et: Ühendu Launchpadi veebisaidiga, et võrgust abi saada

en: &About
et: &Info

en: Show version and copyright information
et: Versiooni ja autoriõiguse info näitamine

en: &Plug-ins
et: &Pluginad

en: Show and manage Bazaar plug-ins
et: Näita ja halda Bazaari pluginaid

en: &Open...
et: &Ava...

en: Open
et: Ava

en: Open a directory (local location)
et: Ava kataloog (kohalik asukoht)

en: &Find...
et: &Otsi...

en: Find revisions matching certain conditions
et: Otsi kattuvaid versioone kindlate tingimuste järgi

en: Tune the appearance and behavior of Bazaar Explorer
et: Muuda Bazaar Exploreri välimust ja käitumist

en: &Close
et: &Sulge

en: Close the current location
et: Sulge praegune asukoht

en: &Refresh
et: &Värskenda

en: Refresh the information displayed
et: Värskenda kuvatud informatsiooni

en: Open &Location...
et: Avamine &asukoht...

en: Open URL
et: Ava URL

en: Open a location by entering a URL
et: Ava asukoht sisestades URL

en: &Diagnostic Mode
et: &Diagnostika režiim

en: Enable/disable diagnostic mode to assist debugging problems
et: Luba/keela diagnostika, et abistada vigade silumist

en: &Bind Branch...
et: &Seo haru...

en: Bind/unbind branch to another, enabling/disabling lockstep commits
et: Seo/vabasta haru mujale, luba/keela lockstep sooritused

en: Resolve &Conflicts...
et: &Lahenda konflikte...

en: View and resolve conflicts in the working tree
et: Vaata ja lahenda tööpuu konflikte

en: &Branch Configuration
et: &Haru seadistamine

en: Edit branch-specific configuration settings
et: Redigeeri haru seadistusi

en: &Ignores
et: &Eirab

en: Edit patterns used to ignore unimportant files (this branch)
et: Mittevajalikkude failide eiramiseks (nagu see haru) redigeeri kasutusel olevaid mustreid

en: U&nbind Branch
et: &Vabasta haru

en: &Bookmark This Location
et: &Lisa see asukoht järjehoidjasse

en: Bookmark This
et: Lisa järjehoidjasse

en: Remember this location as a bookmark
et: Jäta see koht järjehoidjana meelde

en: Edit &My Bookmarks
et: &Redigeeri minu järjehoidjaid

en: Organize and delete bookmarks
et: Korralda ja kustuta järjehoidjaid

en: &Refresh Bookmarks
et: &Värskenda järjehoidjad

en: Refresh Bookmarks
et: Värskenda järjehoidjad

en: Reload bookmarks from disk
et: Laadi järjehoidjad kettalt uuesti

en: Start
et: Käivita

en: Explore
et: Sirvi

en: Work
et: Töö

en: &Working Tree
et: &Tööpuu

en: Show/hide working tree browser
et: Näita/peida tööpuu lehitseja

en: Edit &My Tools
et: &Tööriistade redigeerimine

en: Organize and delete tools
et: Tööriistade korraldamine ja kustutamine

en: &Refresh Tools
et: &Tööriistade värskendamine

en: Reload tools from disk
et: Tööriistade uuestilaadimine kettalt

en: &Edit Hat-specific Tools
et: &Redigeeri mütsi tööriistu

en: Organise and delete tools related to the current hat
et: Korralda ja kustuta käesoleva mütsi tööriistu

en: &Edit Hat-specific Bookmarks
et: &Redigeeri mütsi järjehoidjaid

en: Organise and delete bookmarks related to the current hat
et: Korralda ja kustuta käesoleva mütsi järjehoidjaid

en: &Welcome
et: &Tere tulemast

en: Open the welcome panel
et: Ava tervituse paneel

en: Collaborate
et: Koostöö

en: &Working Tree Ignores
et: &Tööpuu eired

en: Edit tree-specific patterns used to ignore unimportant files
et: Redigeeri kasutaja mustreid, mida kasutatakse ebavajalike failide eiramiseks

en: T&oolbox
et: &Tööriistakast

en: &Add Tool
et: &Lisa tööriist

en: Add a tool
et: Lisa tööriist

en: Add a tool to your toolset
et: Lisa tööriistakomplekti jaoks tööriist

en: &Accessories...
et: &Tarvikud...

en: Manage extensions to Bazaar Explorer
et: Bazaar Explorer laienduste haldamine

en: Branches
et: Harud

en: Bound Branches
et: Seotud harud

en: Checkouts
et: Väljavõtted

en: Repositories
et: Hoidlad

en: Show filter bar
et: Filtririba näitamine

en: &Manage
et: &Haldamine

en: &Branch
et: &Haru

en: Delete
et: Kustuta

en: Locations found below this repository: %(rows)d
et: Selle hoidla kohta leitud asukohad: %(rows)d

en: Branches found below this repository: %(rows)d
et: Selle hoidla kohta leitud harud: %(rows)d

en: Bound branches found below this repository: %(rows)d
et: Selle hoidla kohta leitud seotud harud: %(rows)d

en: Checkouts found below this repository: %(rows)d
et: Selle hoidla kohta leitud väljavõtted: %(rows)d

en: Repositories found below this repository: %(rows)d
et: Selle hoidla kohta leitud hoidlad: %(rows)d

en: Locations found below this virtual repository: %(rows)d
et: Selle virtuaalse hoidla kohta leitud asukohad: %(rows)d

en: Branches found below this virtual repository: %(rows)d
et: Selle virtuaalse hoidla kohta leitud harud: %(rows)d

en: Bound branches found below this virtual repository: %(rows)d
et: Selle virtuaalse hoidla kohta leitud seotud harud: %(rows)d

en: Checkouts found below this virtual repository: %(rows)d
et: Selle virtuaalse hoidla kohta leitud väljavõtted: %(rows)d

en: Repositories found below this virtual repository: %(rows)d
et: Selle virtuaalse hoidla kohta leitud hoidlad: %(rows)d

en: Recent History
et: Hiljutine ajalugu

en: Local Changes
et: Kohalikud muudatused

en: Missing Revisions
et: Kadunud versioonid

en: No details
et: Detailid puuduvad

en: This location cannot be opened. It may have been deleted. Please refresh this page.
et: Seda asukohta polnud võimalik avada. Ilmselt on see kustutatud. Palun värskenda see lehekülg.

en: Fetching ...
et: Tõmbamine...

en: Fetching recent history
et: Hiljutise ajaloo tõmbamine

en: Fetching local changes
et: Kohalike muudatuste tõmbamine

en: Fetching missing revisions
et: Kadunud versioonide tõmbamine

en: Submit delta
et: Delta saatmine

en: 
    <p>Configure your identity and preferred text editor using the
    %(Configuration)s action. The settings configured here apply to
    all Bazaar programs, including the command line tool (bzr).</p>
    <p>Use the %(Preferences)s action to personalize Bazaar Explorer.
    The settings configured here only apply to this application.</p>
et: 
    <p>Oma identiteedi seadistamiseks ning eelistatud teksti redigeerimiseks kasuta
    %(Configuration)s -i. Seal tehtud seadistused kehtivad kõigile Bazaar programmidele, sisaldades endas käsurea tööriista (bzr).</p>
    <p>Kasuta %(Preferences)s -i Bazaar Exploreri isikupärastamiseks.
    Seal tehtud seadistused kehtivad aga vaid sellele rakendusele.</p>

en: 
    <p>Fetch a copy of a project using the %(Branch)s action.
    A branch requires a little more disk space than a checkout but
    operations are faster and you can work offline.</p>
    
    <p>To fetch just a snapshot of a project, use the %(Checkout)s action.
    A checkout is useful for in-house development where you have
    reliable and high speed network access to the server.
    If in doubt, use %(Branch)s instead of %(Checkout)s.</p>
    
    <p>See also: <a href="help bound-branches">bound branches</a>.</p>
et: 
    <p>Projekti koopia tõmbamiseks kasuta %(Branch)s toimingut.
    Haru nõuab natuke rohkem kettaruumi kui väljavõte, kuid
    operatsioonid on kiiremad ning sa saad töötada võrguühenduseta.</p>
    
    <p>Projekti hetkepildi tõmbamiseks kasuta %(Checkout)s toimingut.
    Väljavõte on kasulik majasiseste arenendustööde puhul, kui sul on vaja
    usaldusväärsust ning kiiret ligipääsu serverile läbi võrgu.
    Kui kahtled, kasuta %(Branch)s -i %(Checkout)s. -i asemel</p>
    
    <p>Vaata ka: <a href="help bound-branches">bound branches</a>.</p>

en: 
    <p>To begin a new project from scratch, use the %(Initialize)s action.</p>
    <p>To migrate a project from another tool, see the
    <a href="help migration">Data Migration Guide</a>.
et: 
    <p>Uue projekti nullist peale alustamiseks kasuta %(Initialize)s -i.</p>
    <p>Projekti üleviimisest teisele tööriistale, vaata
    <a href="help migration">Data Migration Guide</a>.

en: 
    <p>Use the %(Open)s action to work on repositories and branches
    you already have locally.</p>
    <p>To open and browse a remote repository or branch, use %(Open_Location)s instead.
    </p>
et: 
    <p>Kasuta %(Open)s -i juba olemasoleva
    hoidla ja haruga töötamiseks.</p>
    <p>Kaughoidla või haru avamiseks ning lehitsemiseks kasuta selle asemel %(Open_Location)s -i
    </p>

en: What would you like to do?
et: Mida sa sooviksid teha?

en: Setup and personalize Bazaar
et: Bazaari isikupärastamine ja seadistamine

en: Get project source from elsewhere
et: Hangi projekti allikas kusagilt mujalt

en: Start a new project
et: Alusta uut projekti

en: Open an existing location
et: Ava olemasolev asukoht

en: Location:
et: Asukoht:

en: Select location
et: Vali asukoht

en: For more information about each model, see the tooltip.
et: Iga mudeli kohta rohkema info saamiseks vaata kohtspikrit

en: 2.0 default
et: 2.0 vaikimisi

en: 1.x default
et: 1.x vaikimisi

en: Other
et: Muu

en: Format
et: Vorminda

en: Create parent directories of location, if required
et: Kui nõutud, loo asukoha jaoks ülemkataloogid

en: The destination is outside a shared repository. Would you like to initialize one now? This is generally recommended.
et: Sihtkoht on väljaspool jagatud hoidlat. Kas sa soovid mõnda praegu initsialiseerida? Üldjuhul on see soovitatud.

en: &Yes
et: &Jah

en: &No
et: &Ei

en: No working tree
et: Tööpuu puudub

en: &Open
et: &Ava

en: Open selected item
et: Ava valitud element

en: Edit selected item
et: Redigeeri valitud elementi

en: Open file manager on folder
et: Ava failidhaldur kaustas

en: &New File
et: &Uus fail

en: Create a new file
et: Loo uus fail

en: New &Folder
et: &Uus kataloog

en: Create a new folder
et: Loo uus kataloog

en: &Collapse
et: &Ahenda

en: Fully collapse tree
et: Täielik ahendpuu

en: &Expand
et: &Laienda

en: Fully expand tree
et: Täielik laiendpuu

en: Clear the filter
et: Puhasta filter

en: Changed
et: Muudetud

en: Versioned
et: Versiooniga

en: Unversioned
et: Versioonita

en: Ignored
et: Ignoreeritud

en: Unignored
et: Ignoreerimata

en: My Tools
et: Minu tööriistad

en: Skin
et: Nahk

en: My
et: Minu
