bzr-explorer - en to eu translation catalogue (389 entries)

en: Accessories
eu: Gehigarriak

en: Introduction
eu: Sarrera

en: Clothes
eu: Arropak

en: Bags
eu: Poltsak

en: Wallet
eu: Diru-zorroa

en: Hat
eu: Kapela

en: &Enable
eu: &Gaitu

en: &Disable
eu: &Desgaitu

en: &Reload
eu: &Birkargatu

en: Clothes found: %(rows)d
eu: Arropak aurkitu dira: %(rows)d

en: Bags found: %(rows)d
eu: Poltsak aurkitu dira: %(rows)d

en: Directory:
eu: Direktorioa:

en: Hats found: %(rows)d
eu: Kapelak aurkitu dira: %(rows)d

en: Installed hats
eu: Instalatutako kapelak

en: Directory
eu: Direktorioa

en: Selection rules found: %(rows)d
eu: Hautaketa arauak aurkitu dira: %(rows)d

en: Hat selection rules
eu: Kapela hautatzeko arauak

en: failed to start
eu: huts egin du abiaraztean

en: process crashed
eu: prozesua kraskatu da

en: process timed out
eu: prozesuak denbora-muga gainditu du

en: write error
eu: idazketa errorea

en: read error
eu: irakurketa errorea

en: unknown error
eu: errore ezezaguna

en: Process error: %s
eu: Prozesatze errorea: %s

en: Prefere&nces...
eu: &Hobespenak...

en: &Configure Bazaar Explorer...
eu: &Konfiguratu Bazaar Explorer...

en: &Options...
eu: &Aukerak...

en: Bazaar Explorer &Handbook
eu: Bazaar Explorer-en &eskuliburua

en: &About Bazaar Explorer
eu: Bazaar Explorer-i &buruz

en: E&xit
eu: &Irten

en: Bazaar Explorer &Help
eu: Bazaar Explorer-en &laguntza

en: Toolbar
eu: Tresna-barra

en: Toolbox
eu: Tresna-kutxa

en: Working Tree
eu: Lan-zuhaitza

en: Open on hosting service
eu: Ireki ostatatze zerbitzuan

en: Error
eu: Errorea

en: Unable to change to %s - closing page.
eu: Ezin da %s-(e)ra aldatu - orria ixten.

en: Hat Available
eu: Kapela eskuragarri

en: A %(hat)s hat is available but not associated with this location. Would you like to use it when visiting %(path)s?
eu: %(hat)s kapela bat eskuragarri dago baina ez dago kokaleku honi lotuta. %(path)s bisitatzean erabili nahi duzu?

en: Restart Required
eu: Berrabiaraztea beharrezkoa da

en: Please restart Bazaar Explorer for this preference to take effect.
eu: Mesedez, berrabiarazi Bazaar Explorer hobespen honek eragina izan dezan.

en: Sorry
eu: Barkatu

en: The hosted web URL for this location is unknown.
eu: Kokaleku honentzako ostatatutako web URL-a ezezaguna da.

en: Could not locate "bzr.exe".
eu: Ezin izan da "bzr.exe" aurkitu.

en: Could not locate "bzr" script.
eu: Ezin izan da "bzr" script-a aurkitu.

en: Cannot edit remote file.
eu: Ezin da urruneko fitxategia editatu.

en: URL is: %s
eu: URL-a hau da: %s

en: Failed to edit '%(path)s' using '%(editor)s'.
eu: Hutsegitea '%(editor)s' erabiliz '%(path)s' editatzean.

en: You may want to install the matching application or change the configured editor.
eu: Behar bada bat datorren aplikazioa instalatu nahiko duzu edo konfiguratutako editorea aldatu.

en: Delete Directory
eu: Ezabatu direktorioa

en: Delete directory %s and all its children?
eu: %s direktorioa eta bere ume guztiak ezabatu?

en: Delete empty directory %s?
eu: %s direktorio hutsa ezabatu?

en: Delete Symlink
eu: Ezabatu esteka sinbolikoa

en: Delete symlink %s?
eu: %s esteka sinbolikoa ezabatu?

en: Delete File
eu: Ezabatu fitxategia

en: Delete file %s?
eu: %s fitxategia ezabatu?

en: Can't delete "%(path)s" to trash.
    
    Details:
      %(error)s
    
    Delete it without sending to trash?
eu: Ezin da "%(path)s" zakarrontzira bota.
    
    Xehetasunak:
      %(error)s
    
    Zakarrontzira bota gabe ezabatu?

en: New File
eu: Fitxategi berria

en: Destination directory: %s
eu: Helburuko direktorioa: %s

en: Name of new file:
eu: Fitxategi berriaren izena:

en: Unable to create file
eu: Ezin da fitxategia sortu

en: New Directory
eu: Direktorio berria

en: Name of new directory:
eu: Direktorio berriaren izena:

en: Unable to create directory
eu: Ezin da direktorioa sortu

en: Opening %s
eu: %s irekitzen

en: Unable to open location
eu: Ezin da kokalekua ireki

en: Do you want to open it as a virtual repository, searching for nested locations?
eu: Biltegi birtual bezala ireki nahi duzu, habiatutako kokalekuak bilatuz?

en: Unable to open
eu: Ezin da ireki

en: Open Directory
eu: Ireki direktorioa

en: Open Location
eu: Ireki kokalekua

en: Enter the location URL, e.g. lp:bzr, http://example.com/my.bzr/
eu: Sartu kokalekuaren URL-a, adibidez, lp:bzr, http://example.com/my.bzr/

en: Options
eu: Aukerak

en: Bookmarks
eu: Laster-markak

en: Recently Opened
eu: Berriki irekitakoak

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Version
eu: Bertsioa

en: Copyright
eu: Copyright-a

en: About %s
eu: %s(r)i buruz

en: Preferences
eu: Hobespenak

en: Appearance
eu: Itxura

en: Behavior
eu: Portaera

en: Applications
eu: Aplikazioak

en: Use custom initialize dialog
eu: Erabili hasieraketa elkarrizketa-koadro pertsonalizatua

en: Use custom branch dialog
eu: Erabili adar elkarrizketa-koadro pertsonalizatua

en: Custom Dialogs
eu: Elkarrizketa-koadro pertsonalizatuak

en: Open terminal shell for 'All commands'
eu: Ireki shell terminala "Komando guztiak"-entzat

en: Suite
eu: Suite-a

en: Contents
eu: Edukiak

en: Style
eu: Estiloa

en: Location Selector
eu: Kokaleku hautatzailea

en: Show the toolbox on the status view
eu: Erakutsi tresna-kutxa egoera ikuspegian

en: Show the toolbox on the repository view
eu: Erakutsi tresna-kutxa biltegia ikuspegian

en: Show the toolbox on the welcome view
eu: Erakutsi tresna-kutxa ongi etorri ikuspegian

en: Language
eu: Hizkuntza

en: User Interface
eu: Erabiltzaile-interfazea

en: Edit items in Working Tree browser by default
eu: Editatu lan-zuhaitz arakatzaileko elementuak besterik ezean

en: Automatically refresh status report
eu: Automatikoki freskatu egoera txostena

en: Status View
eu: Egoera ikuspegia

en: Workspace Model
eu: Laneko eremu eredua

en: Default Values in Dialogs
eu: Elkarrizketa-koadroen balio lehenetsiak

en: Delete files and directories to trash
eu: Ezabatutako fitxategi eta direktorioak zakarrontzira bota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: System default (%s)
eu: Sisteman lehenetsia (%s)

en: No parent location defined yet.
eu: Ez da kokaleku gurasorik definitu oraindik.

en: Not a branch: %s
eu: Ez da adar bat: %s

en: Could not connect to branch: %s
eu: Ezin izan da konektatu adarrera: %s

en: Revisions in parent branch but not here: %d
eu: Berrikuspenak adar gurasoan baina ez hemen: %d

en: All parent branch revisions are present here.
eu: Adar gurasoko berrikuspen guztiak hemen daude.

en: Revisions here but not in parent branch: %d
eu: Berrikuspenak hemen baina ez adar gurasoan: %d

en: All revisions present in parent branch.
eu: Berrikuspen guztiak adar gurasoan daude.

en: No revisions in log.
eu: Ez dago berrikuspenik egunkarian.

en: Arabic
eu: Arabiera

en: Catalan
eu: Katalana

en: Czech
eu: Txekiera

en: Danish
eu: Daniera

en: German
eu: Alemana

en: Greek
eu: Greziera

en: English
eu: Ingelesa

en: English (Australia)
eu: Ingelesa (Australia)

en: English (Canada)
eu: Ingelesa (Kanada)

en: English (United Kingdom)
eu: Ingelesa (Erresuma Batua)

en: Spanish
eu: Espainiera

en: Estonian
eu: Estoniera

en: Finnish
eu: Finlandiera

en: French
eu: Frantsesa

en: Galician
eu: Galiziera

en: Hebrew
eu: Hebreera

en: Hungarian
eu: Hungariera

en: Indonesian
eu: Indonesiera

en: Italian
eu: Italiera

en: Japanese
eu: Japoniera

en: Lao
eu: Laosera

en: Lithuanian
eu: Lituaniera

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: Occitan (post 1500)
eu: Okzitaniera (1500 ezkerozkoa)

en: Polish
eu: Poloniera

en: Portuguese
eu: Portugesa

en: Brazilian Portuguese
eu: Brasileko portugesa

en: Russian
eu: Errusiera

en: Slovak
eu: Eslovakiera

en: Slovenian
eu: Esloveniera

en: Serbian
eu: Serbiera

en: Swedish
eu: Suediera

en: Thai
eu: Thailandiera

en: Turkish
eu: Turkiera

en: Ukrainian
eu: Ukrainera

en: Chinese (Simplified)
eu: Txinera (Erraztua)

en: Chinese (Traditional)
eu: Txinera (Tradizionala)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Repository
eu: Biltegia

en: in repository
eu: biltegian

en: Working Tree Status
eu: Lan-zuhaitzaren egoera

en: Repository Overview
eu: Biltegiaren ikuspegi orokorra

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Locations
eu: Kokalekuak

en: What's next?
eu: Zer da hurrengoa?

en: Working tree differs from revision %s.
eu: Lan-zuhaitza aldatu egin da %s berrikuspenarekiko.

en: Working tree is up to date at revision %s.
eu: Lan-zuhaitza eguneratuta dago %s berrikuspenean.

en: This branch has no working tree. Last revision is %s.
eu: Adar honek ez dauka lan-zuhaitzik. Azken berrikuspena %s da.

en: Add, ignore or delete unversioned items
eu: Gehitu, ezikusi edo ezabatu bertsionatu gabeko elementuak

en: Branch has changes not present in its %s branch.
eu: Adarrak bere %s adarrean ez dauden aldaketak dauzka.

en: Add Tool
eu: Gehitu tresna

en: Bazaar Command
eu: Bazaar komandoa

en: Web Link
eu: Web esteka

en: Local Application
eu: Aplikazio lokala

en: Shell Command
eu: Shell komandoa

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Command
eu: Komandoa

en: Icon
eu: Ikonoa

en: MainWindow
eu: Leiho nagusia

en: &File
eu: &Fitxategia

en: Open &Recent
eu: Ireki &oraintsukoa

en: &Edit
eu: &Editatu

en: &View
eu: &Ikusi

en: &Start
eu: &Hasi

en: C&ollaborate
eu: &Elkarlana

en: E&xplore
eu: &Arakatu

en: &Work
eu: &Lana

en: &Settings
eu: &Ezarpenak

en: &Configuration
eu: &Konfigurazioa

en: Ignores
eu: Ezikusiak

en: &Tools
eu: &Tresnak

en: &Help
eu: &Laguntza

en: Book&marks
eu: &Laster-markak

en: &Quit
eu: &Irten

en: Exit Bazaar Explorer
eu: Irten Bazaar Explorer-etik

en: Ctrl+Q
eu: Ktrl+Q

en: Cu&t
eu: &Ebaki

en: Ctrl+X
eu: Ktrl+X

en: &Copy
eu: &Kopiatu

en: Ctrl+C
eu: Ktrl+C

en: &Contents
eu: &Edukiak

en: Help
eu: Laguntza

en: User documentation
eu: Erabiltzailearen dokumentazioa

en: Show user documentation for Bazaar Explorer
eu: Erakutsi Bazaar Explorer-en erabiltzailearen dokumentazioa

en: Report a Problem...
eu: Arazo baten berri eman...

en: Bug
eu: Akatsa

en: Report a problem found in Bazaar Explorer
eu: Bazaar Explorer-en aurkitutako arazo baten berri eman

en: &User Configuration
eu: &Erabiltzailearen konfigurazioa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: &User Ignores
eu: &Erabiltzailearen ezikusiak

en: &Rules
eu: &Arauak

en: &Locations
eu: &Kokalekuak

en: Cre&dentials
eu: Kre&dentzialak

en: &Add Items...
eu: &Gehitu elementuak...

en: Add
eu: Gehitu

en: Add Items
eu: Gehitu elementuak

en: &Show Differences
eu: &Erakutsi ezberdintasunak

en: Show Differences
eu: Erakutsi ezberdintasunak

en: &Toolbar
eu: &Tresna-barra

en: Show/hide toolbar
eu: Erakutsi/ezkutatu tresna-barra

en: Status &Bar
eu: Egoera-&barra

en: Show/hide status bar
eu: Erakutsi/ezkutatu egoera-barra

en: &Paste
eu: &Itsatsi

en: Ctrl+V
eu: Ktrl+V

en: I&nitialize...
eu: &Hasieratu...

en: Initialize
eu: Hasieratu

en: Create a new branch or repository
eu: Sortu adar edo biltegi berri bat

en: &Branch...
eu: &Adarra...

en: Branch
eu: Adarra

en: Clone a branch creating a new one
eu: Klonatu adar bat berri bat sortuz

en: &Browse Items
eu: &Arakatu elementuak

en: Browse
eu: Arakatu

en: Browse Items
eu: Arakatu elementuak

en: Browse files, directories, etc. in a branch
eu: Arakatu adar batetako fitxategiak, direktorioak eta abar

en: &Log History
eu: &Egunkariaren historia

en: Log
eu: Egunkaria

en: Log History
eu: Egunkariaren historia

en: Browse revisions in the history log
eu: Arakatu berrikuspenak egunkariaren historian

en: Annotate
eu: Oharrak idatzi

en: Show who changed what when in a file
eu: Erakutsi nork aldatu duen fitxategi batean zer eta noiz

en: Location &Information
eu: Kokalekuaren &informazioa

en: Info
eu: Informazioa

en: Location Information
eu: Kokalekuaren informazioa

en: Show information about a location
eu: Erakutsi kokaleku bati buruzko informazioa

en: &System Information
eu: &Sistemaren informazioa

en: System Info
eu: Sistemaren informazioa

en: System Information
eu: Sistemaren informazioa

en: Show information about your Bazaar installation
eu: Erakutsi zure Bazaar instalazioari buruzko informazioa

en: &Send New Revisions...
eu: &Bidali berrikuspen berriak...

en: Send
eu: Bidali

en: Send New Revisions
eu: Bidali berrikuspen berriak

en: Send changes (vs parent branch) to a mail address or file
eu: Bidali aldaketak (vs adar gurasoa) posta helbide edo fitxategi batetara

en: &Update Working Tree...
eu: &Eguneratu lan-zuhaitza...

en: Update
eu: Eguneratu

en: Update Working Tree
eu: Eguneratu lan-zuhaitza

en: E&xport...
eu: E&sportatu...

en: Export
eu: Esportatu

en: Export a snapshot to a directory or archive
eu: Esportatu argazki bat direktorio edo fitxategi batetara

en: &Move/Rename Item
eu: &Mugitu/Berrizendatu elementua

en: Rename an item
eu: Berrizendatu elementu bat

en: Delete an item
eu: Ezabatu elementu bat

en: Re&vert Working Tree...
eu: Leheneratu lan-zuhaitza...

en: Revert
eu: Leheneratu

en: Change working tree content to an earlier revision
eu: Aldatu lan-zuhaitzaren edukia aurreko bertsio batetara

en: Change the mask applied to working tree operations
eu: Aldatu lan-zuhaitzen eragiketei aplikatutako maskara

en: &Tag...
eu: E&tiketa...

en: Create, delete or move a tag
eu: Sortu, ezabatu edo mugitu etiketa bat

en: A&ll Commands...
eu: K&omando guztiak

en: All
eu: Guztiak

en: Run an arbitrary Bazaar command
eu: Exekutatu hautazko Bazaar komando bat

en: S&ystem Log
eu: &Sistemaren egunkaria

en: &Select All
eu: &Hautatu dena

en: Ctrl+A
eu: Ktrl+A

en: I&mport...
eu: I&nportatu...

en: Create new branches from external content
eu: Sortu adar berriak kanpoko edukitik

en: Translate This Application...
eu: Itzuli aplikazio hau...

en: Translate
eu: Itzuli

en: Connect to the Launchpad website to help translate this application
eu: Konektatu Launchpad webgunera aplikazio hau itzultzen laguntzeko

en: Get Help Online...
eu: Lortu laguntza linean...

en: Ask
eu: Galdetu

en: Connect to the Launchpad website for online help
eu: Konektatu Launchpad webgunera lineako laguntza lortzeko

en: &About
eu: &Honi buruz

en: Show version and copyright information
eu: Erakutsi bertsio eta copyright informazioa

en: &Plug-ins
eu: &Plugin-ak

en: Show and manage Bazaar plug-ins
eu: Erakutsi eta kudeatu Bazaar plugin-ak

en: &Open...
eu: &Ireki...

en: Open
eu: Ireki

en: Open a directory (local location)
eu: Ireki direktorio bat (kokaleku lokala)

en: Ctrl+O
eu: Ktrl+O

en: &Find...
eu: &Bilatu...

en: Find revisions matching certain conditions
eu: Bilatu baldintza batzuekin bat datozen berrikuspenak

en: Ctrl+F
eu: Ktrl+F

en: Tune the appearance and behavior of Bazaar Explorer
eu: Doitu Bazaar Explorer-en itxura eta portaera

en: &Close
eu: &Itxi

en: Close the current location
eu: Itxi uneko kokalekua

en: Ctrl+W
eu: Ktrl+W

en: &Refresh
eu: &Freskatu

en: Refresh the information displayed
eu: Freskatu bistaratutako informazioa

en: Open &Location...
eu: Ireki &kokalekua

en: Open URL
eu: Ireki URL-a

en: Open a location by entering a URL
eu: Ireki kokaleku bat URL-a sartuz

en: Ctrl+L
eu: Ktrl+L

en: &Diagnostic Mode
eu: &Diagnostiko modua

en: Enable/disable diagnostic mode to assist debugging problems
eu: Gaitu/desgaitu diagnostiko modua arazoak arazten laguntzeko

en: Resolve &Conflicts...
eu: Konpondu &gatazkak...

en: View and resolve conflicts in the working tree
eu: Ikusi eta konpondu lan-zuhaitzeko gatazkak

en: &Branch Configuration
eu: &Adarren konfigurazioa

en: Edit branch-specific configuration settings
eu: Editatu adar bakoitzaren araberako konfigurazio ezarpenak

en: &Ignores
eu: &Ezikusiak

en: Edit patterns used to ignore unimportant files (this branch)
eu: Editatu garrantzirik gabeko fitxategiei ezikusia egiteko ereduak (adar honetan)

en: &Bookmark This Location
eu: Egin kokaleku honen &laster-marka

en: Bookmark This
eu: Egin honen laster-marka

en: Remember this location as a bookmark
eu: Gogoratu kokaleku hau laster-marka bezala

en: Edit &My Bookmarks
eu: Editatu &nire laster-markak

en: Organize and delete bookmarks
eu: Antolatu eta ezabatu laster-markak

en: &Refresh Bookmarks
eu: &Freskatu laster-markak

en: Refresh Bookmarks
eu: Freskatu laster-markak

en: Reload bookmarks from disk
eu: Birkargatu laster-markak diskotik

en: Start
eu: Hasi

en: Explore
eu: Arakatu

en: Work
eu: Lana

en: &Working Tree
eu: &Lan-zuhaitza

en: Show/hide working tree browser
eu: Erakutsi/ezkutatu lan-zuhaitz arakatzailea

en: Edit &My Tools
eu: Editatu &nire tresnak

en: Organize and delete tools
eu: Antolatu eta ezabatu tresnak

en: &Refresh Tools
eu: &Freskatu tresnak

en: Reload tools from disk
eu: Birkargatu tresnak diskotik

en: Organise and delete tools related to the current hat
eu: Antolatu eta ezabatu uneko kapelarekin erlazionaturiko tresnak

en: Organise and delete bookmarks related to the current hat
eu: Antolatu eta ezabatu uneko kapelarekin erlazionaturiko laster-markak

en: &Welcome
eu: &Ongi etorri

en: Open the welcome panel
eu: Ireki ongi etorri panela

en: &Working Tree Ignores
eu: Lan-zuhaitzaren ezikusiak

en: T&oolbox
eu: T&resna-kutxa

en: &Add Tool
eu: &Gehitu tresna

en: Add a tool
eu: Gehitu tresna bat

en: Add a tool to your toolset
eu: Gehitu tresna bat zure tresna-multzoari

en: &Accessories...
eu: &Gehigarriak...

en: Manage extensions to Bazaar Explorer
eu: Kudeatu Bazaar Explorer-en hedapenak

en: Branches
eu: Adarrak

en: Repositories
eu: Biltegiak

en: Show filter bar
eu: Erakutsi iragazki-barra

en: &Manage
eu: &Kudeatu

en: &Branch
eu: &Adarra

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Locations found below this repository: %(rows)d
eu: Biltegi honen azpian aurkituriko kokalekuak: %(rows)d

en: Branches found below this repository: %(rows)d
eu: Biltegi honen azpian aurkituriko adarrak: %(rows)d

en: Repositories found below this repository: %(rows)d
eu: Biltegi honen azpian aurkituriko biltegiak: %(rows)d

en: Locations found below this virtual repository: %(rows)d
eu: Biltegi birtual honen azpian aurkituriko kokalekuak: %(rows)d

en: Branches found below this virtual repository: %(rows)d
eu: Biltegi birtual honen azpian aurkituriko adarrak: %(rows)d

en: Repositories found below this virtual repository: %(rows)d
eu: Biltegi birtual honen azpian aurkituriko biltegiak: %(rows)d

en: Recent History
eu: Azkenaldiko historia

en: Local Changes
eu: Aldaketa lokalak

en: No details
eu: Xehetasunik ez

en: This location cannot be opened. It may have been deleted. Please refresh this page.
eu: Kokaleku hau ezin da ireki. Behar bada ezabatua izan da. Mesedez, freskatu orri hau

en: Fetching ...
eu: Eskuratzen...

en: Fetching recent history
eu: Azkenaldiko historia eskuratzen

en: Fetching local changes
eu: Aldaketa lokalak eskuratzen

en: Submit delta
eu: Bidali delta

en: What would you like to do?
eu: Zer egin nahi duzu?

en: Setup and personalize Bazaar
eu: Konfiguratu eta pertsonalizatu Bazaar

en: Get project source from elsewhere
eu: Lortu proiektuaren iturburu-kodea beste nonbaitetik

en: Start a new project
eu: Hasi proiektu berri bat

en: Open an existing location
eu: Ireki existitzen den kokaleku bat

en: Location:
eu: Kokalekua:

en: Select location
eu: Hautatu kokalekua

en: For more information about each model, see the tooltip.
eu: Eredu bakoitzari buruzko informazio gehiago lortzeko, ikusi argibidea.

en: 2.0 default
eu: 2.0 lehenetsia

en: 1.x default
eu: 1.x lehenetsia

en: Other
eu: Bestelakoa

en: Format
eu: Formatua

en: Create parent directories of location, if required
eu: Sortu kokalekuaren direktorio gurasoak, behar izanez gero

en: The destination is outside a shared repository. Would you like to initialize one now? This is generally recommended.
eu: Helburua partekatutako biltegi batetatik kanpo dago. Bat hasieratu nahi duzu orain? Hau da orokorrean gomendatzen dena.

en: &Yes
eu: &Bai

en: &No
eu: &Ez

en: No working tree
eu: Ez dago lan-zuhaitzik

en: &Open
eu: &Ireki

en: Open selected item
eu: Ireki hautatutako elementua

en: Edit selected item
eu: Editatu hautatutako elementua

en: Open file manager on folder
eu: Ireki fitxategi kudeatzailea karpetan

en: &New File
eu: &Fitxategi berria

en: Create a new file
eu: Sortu fitxategi berri bat

en: New &Folder
eu: &Karpeta berria

en: Create a new folder
eu: Sortu karpeta berri bat

en: &Collapse
eu: &Tolestu

en: Fully collapse tree
eu: Tolestu erabat zuhaitza

en: &Expand
eu: &Zabaldu

en: Fully expand tree
eu: Zabaldu erabat zuhaitza

en: Filter:
eu: Iragazi:

en: Clear the filter
eu: Garbitu iragazkia

en: Changed
eu: Aldatua

en: Versioned
eu: Bertsionatua

en: Unversioned
eu: Bertsionatu gabea

en: Ignored
eu: Ezikusia

en: Unignored
eu: Ez ezikusia

en: My Tools
eu: Nire tresnak

en: Skin
eu: Azala

en: My
eu: Nire
