bzr-explorer - en to fa translation catalogue (115 entries)

en: Accessories
fa: متعلقات

en: Introduction
fa: مقدمه

en: Clothes
fa: لباس‌ها

en: Bags
fa: کیف‌ها

en: Wallet
fa: کیف پول

en: Hat
fa: کلاه

en: &Enable
fa: &فعال‌سازی‌

en: &Disable
fa: &غیرفعال‌سازی‌

en: &Reload
fa: &بارگذاری مجدد‌

en: Clothes found: %(rows)d
fa: لباس‌های یافت شده: %(rows)d

en: Bags found: %(rows)d
fa: کیف‌های یافت شده: %(rows)d

en: Directory:
fa: دایرکتوری

en: Hats found: %(rows)d
fa: کلاه‌های یافت شده: %(rows)d

en: Installed hats
fa: کلاه‌های نصب شده

en: Directory
fa: دایرکتوری

en: failed to start
fa: خطا در راه‌اندازی

en: process crashed
fa: فرایند شکست خورد

en: process timed out
fa: زمان انتظار برای فرایند به پایان رسید

en: write error
fa: خطای نوشتن

en: read error
fa: خطای خواندن

en: unknown error
fa: خطای ناشناخته

en: Process error: %s
fa: خطای فرایند: %s

en: Prefere&nces...
fa: تنظیمات...

en: &Options...
fa: گزینه ها...

en: Bazaar Explorer &Handbook
fa: کتاب راه‌نمای کاوش‌گر بازار

en: &About Bazaar Explorer
fa: درباره‌ی کاوش‌گر بازار

en: E&xit
fa: خروج

en: Bazaar Explorer &Help
fa: راه‌نمای کاوش‌گر بازار

en: Bazaar Explorer
fa: کاوش‌گر بازار

en: Toolbar
fa: نوار ابزار

en: Toolbox
fa: جعبه ابزار

en: Error
fa: خطا

en: Unable to change to %s - closing page.
fa: ناتوانی در تغییر %s - درحال بستن صفحه.

en: Hat Available
fa: کلاه موجود

en: A %(hat)s hat is available but not associated with this location. Would you like to use it when visiting %(path)s?
fa: کلاه %(hat)s موجود است اما به این محل ارتباط پیدا نکرده است. تمایل دارید هربار که از مسیر %(path)s دیدن می‌کنید، از این کلاه استفاده شود؟

en: Restart Required
fa: نیاز به راه‌اندازی مجدد

en: Please restart Bazaar Explorer for this preference to take effect.
fa: لطفا کاوش‌گر بازار را راه‌اندازی مجدد کنید تا تنظیمات اعمال شوند.

en: Sorry
fa: متاسفیم

en: Failed to edit '%(path)s' using '%(editor)s'.
fa: خطا در ویرایش '%(path)s' به وسیله‌ی '%(editor)s'.

en: You may want to install the matching application or change the configured editor.
fa: ممکن است تمایل داشته باشید نرم‌افزارهای مرتبط را نصب کنید، و یا تنظیمات ویرایشگر را تغییر دهید.

en: Delete Directory
fa: دایرکتوری را حذف کن

en: Delete directory %s and all its children?
fa: دایرکتوری %s و تمام زیر زیرمجموعه‌هایش حذف شوند؟

en: Delete empty directory %s?
fa: دایرکتوری خالی %s حذف شود؟

en: Delete File
fa: پاک کردن پرونده

en: Delete file %s?
fa: پرونده‌ی %s پاک شود؟

en: New File
fa: پرونده‌ی جدید

en: Destination directory: %s
fa: دایرکتوری مقصد: %s

en: Name of new file:
fa: نام پرونده‌ی جدید

en: Unable to create file
fa: ناتوانی در ایجاد پرونده

en: New Directory
fa: دایرکتوری جدید

en: Name of new directory:
fa: نام دایرکتوری جدید:

en: Unable to create directory
fa: ناتوانی در ایجاد دایرکتوری

en: Opening %s
fa: در حال باز کردن %s

en: Unable to open
fa: ناتوانی در باز کردن

en: Open Directory
fa: دایرکتوری را باز کن

en: Options
fa: گزینه‏ها

en: Bookmarks
fa: نشانه‌ها

en: Recently Opened
fa: اخیرا باز شده

en: Welcome
fa: خوش آمدید

en: Version
fa: نسخه

en: Copyright
fa: حق کپی

en: About %s
fa: درباره‌ی %s

en: Preferences
fa: ترجیحات

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Behavior
fa: رفتار

en: Applications
fa: برنامه‌های کاربردی

en: Use custom initialize dialog
fa: استفاده از دیالوگ ابتدایی شخصی سازی شده

en: Custom Dialogs
fa: دیالوگ‌های شخصی سازی شده

en: Open terminal shell for 'All commands'
fa: هنگام استفاده از 'تمام دستورات' یک ترمینال باز شود

en: Suite
fa: پوشش

en: Contents
fa: محتویات

en: Style
fa: سبک

en: Language
fa: زبان

en: User Interface
fa: واسط کاربر

en: Default Values in Dialogs
fa: مقادیر پیش‌فرض دیالوگ‌ها

en: System default (%s)
fa: پیش‌فرض سیستم (%s)

en: Arabic
fa: عربی

en: Catalan
fa: کاتالونیایی

en: Czech
fa: چکی

en: Danish
fa: دانمارکی

en: German
fa: آلمانی

en: Greek
fa: یونانی

en: English
fa: انگلیسی

en: English (Australia)
fa: انگلیسی (استرالیا)

en: English (Canada)
fa: انگلیسی(کانادا)

en: English (United Kingdom)
fa: انگلیسی (انگلستان)

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Estonian
fa: استونیایی

en: Finnish
fa: فنلاندی

en: French
fa: فرانسوی

en: Galician
fa: اسکاتلندی

en: Hebrew
fa: عبری

en: Hungarian
fa: مجارستانی

en: Indonesian
fa: اندونزیایی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Japanese
fa: ژاپنی

en: Lao
fa: لائوسی

en: Lithuanian
fa: لیتوانیایی

en: Dutch
fa: هلندی

en: Polish
fa: لهستانی

en: Brazilian Portuguese
fa: پرتغالی برزیلی

en: Russian
fa: روسی

en: Slovak
fa: اسلواکی

en: Serbian
fa: صربستانی

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Thai
fa: تایلندی

en: Turkish
fa: ترکی

en: Ukrainian
fa: اوکراینی

en: Chinese (Simplified)
fa: چینی (ساده شده)

en: Chinese (Traditional)
fa: چینی (سنتی)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Repository
fa: مخزن

en: Repository Overview
fa: نمای کلی مخزن

en: Overview
fa: نمای کلی

en: What's next?
fa: دیگر چه؟
