bzr-explorer - en to hu translation catalogue (276 entries)

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: Bags
hu: Táskák

en: Hat
hu: Kalap

en: &Enable
hu: &Engedélyezés

en: &Disable
hu: &Letiltás

en: &Reload
hu: &Frissítés

en: Directory:
hu: Mappa:

en: Directory
hu: Mappa

en: failed to start
hu: indítási hiba

en: process crashed
hu: folyamat leállt

en: process timed out
hu: folyamat túllépte az időkorlátot

en: write error
hu: írási hiba

en: read error
hu: olvasási hiba

en: unknown error
hu: ismeretlen hiba

en: Process error: %s
hu: Folyamathiba: %s

en: Prefere&nces...
hu: &Beállítások

en: &Configure Bazaar Explorer...
hu: &Bazaar Explorer beállítása...

en: &Options...
hu: &Beállítások...

en: Bazaar Explorer &Handbook
hu: Bazaar Explorer &Kézikönyv

en: &About Bazaar Explorer
hu: A Bazaar Explorer névjegye

en: E&xit
hu: &Kilépés

en: Bazaar Explorer &Help
hu: Bazaar Explorer &Súgó

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: Toolbox
hu: Eszköztár

en: Working Tree
hu: Munkafa

en: Error
hu: Hiba

en: Unable to change to %s - closing page.
hu: Nem sikerült %s-re váltani - ablak bezárul.

en: Restart Required
hu: Újraindítás Szükséges

en: Sorry
hu: Sajnálom

en: Could not locate "bzr.exe".
hu: Nem található "bzr.exe".

en: Cannot edit remote file.
hu: Távoli fájl nem szerkeszthető.

en: URL is: %s
hu: URL: %s

en: Delete Directory
hu: Könyvtár törlése

en: Delete directory %s and all its children?
hu: Biztos törlöd %s könyvtárat és az összes alkönyvtárát?

en: Delete empty directory %s?
hu: Biztos törlöd az üres %s könyvtárat?

en: Delete Symlink
hu: Szimbolikus link törlése

en: Delete symlink %s?
hu: Biztos törlöd % szimbolikus linket?

en: Delete File
hu: Fájl törlése

en: Delete file %s?
hu: Biztos törlöd a %s fájlt?

en: New File
hu: Új Fájl

en: Destination directory: %s
hu: Célkönyvtár: %s

en: Name of new file:
hu: Az új fájl neve:

en: Unable to create file
hu: A fájl nem hozható létre

en: New Directory
hu: Új Könyvtár

en: Name of new directory:
hu: Az új könyvtár neve:

en: Unable to create directory
hu: A könyvtár nem hozható létre

en: Opening %s
hu: %s megnyitása

en: Unable to open location
hu: Nem lehet megnyitni a címet

en: Unable to open
hu: Nem lehet megnyitni

en: Open Directory
hu: Könyvtár megnyitása

en: Open Location
hu: Hely megnyitása

en: Enter the location URL, e.g. lp:bzr, http://example.com/my.bzr/
hu: Írj be egy URL-t, pl. lp:bzr, http://example.com/my.bzr/

en: Options
hu: Beállítások

en: Bookmarks
hu: Könyvjelzők

en: Recently Opened
hu: Nemrég használt

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: Version
hu: Verzió

en: About %s
hu: %s névjegye

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Appearance
hu: Megjelenítés

en: Behavior
hu: Működési mód

en: Applications
hu: Alkalmazások

en: Use custom initialize dialog
hu: Személyre szabott inicializálási párbeszéd használata

en: Use custom branch dialog
hu: Személyre szabott ág párbeszéd használata

en: Contents
hu: Tartalomjegyzék

en: Style
hu: Stílus

en: Location Selector
hu: Helyválasztó

en: Language
hu: Nyelv

en: Automatically refresh status report
hu: Állapotjelentés automatikus frissítése

en: Workspace Model
hu: Munkaterület modell

en: Delete files and directories to trash
hu: Az összes file és könyvtár törlése

en: System default (%s)
hu: Rendszer alapértelmezett (%s)

en: No parent location defined yet.
hu: Nincs még megadva szülő cím

en: Not a branch: %s
hu: Nem ág: %s

en: Could not connect to branch: %s
hu: Nem sikerült csatlakozni a kozetkező ághoz: %s

en: All parent branch revisions are present here.
hu: A szülő ág minden változata hozzáférhető itt.

en: No revisions in log.
hu: Nincsenek változatok a naplóban.

en: Arabic
hu: Arab

en: Catalan
hu: Katalán

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Working Tree Status
hu: Munkafa állapota

en: Overview
hu: Áttekintés

en: What's next?
hu: Mi következik?

en: Add, ignore or delete unversioned items
hu: Verzió nélküli elemek hozzáadása, figyelmen kívül hagyása vagy törlése

en: Add Tool
hu: Eszköz hozzáadása

en: Bazaar Command
hu: Bazaar parancs

en: Web Link
hu: Web hivatkozás

en: Local Application
hu: Helyi alkalmazás

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Command
hu: Parancs

en: Icon
hu: Ikon

en: MainWindow
hu: FőAblak

en: &File
hu: &Fájl

en: &Edit
hu: S&zerkesztés

en: &View
hu: &Nézet

en: &Start
hu: &Indítás

en: C&ollaborate
hu: E&gyüttműködés

en: E&xplore
hu: &Felfedezés

en: &Work
hu: Mun&ka

en: &Settings
hu: B&eállítások

en: &Configuration
hu: &Beállítások

en: Ignores
hu: Nem figyel

en: &Tools
hu: &Eszközök

en: &Help
hu: &Súgó

en: Book&marks
hu: Könyv&jelzők

en: &Quit
hu: Ki&lépés

en: Exit Bazaar Explorer
hu: Kilépés a Bazaar Explorerből

en: Cu&t
hu: Ki&vágás

en: &Copy
hu: &Másolás

en: &Contents
hu: &Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: User documentation
hu: Felhasználói dokumentáció

en: Show user documentation for Bazaar Explorer
hu: Felhasználói dokumentáció megjelenítése a Bazaar Explorerben

en: Report a Problem...
hu: Hiba bejelentése

en: Bug
hu: Hiba

en: Report a problem found in Bazaar Explorer
hu: Jelents egy Bazaar Explorerben talált problémát

en: &User Configuration
hu: &Felhasználói beállítások

en: Configuration
hu: Beállítások

en: Edit user-specific configuration settings
hu: Felhasználó-specifikus beállítások szerkesztése

en: &User Ignores
hu: &Felhasználó ignorál

en: Edit user-specific patterns used to ignore unimportant files
hu: Felhasználó-specifikus minták szerkesztése kevésbé fontos fájlok ignorálására

en: &Rules
hu: Szabá&lyok

en: &Locations
hu: &Helyek

en: Edit settings used for logging on to remote locations
hu: Távoli helyre való bejelentkezéshez használt beállítások szerkesztése

en: &Add Items...
hu: &Tétel hozzáadása

en: Add
hu: Hozzáad

en: Add Items
hu: Tétel hozzáadása

en: Add files to the list of those being tracked
hu: Fájok hozzáadása a követési listához

en: &Show Differences
hu: &Eltérések megjelenítése

en: Diff
hu: Eltérések

en: Show Differences
hu: Az eltérések megjelenítése

en: &Toolbar
hu: &Eszköztár

en: Show/hide toolbar
hu: Eszköztár megjelenítése/elrejtése

en: Status &Bar
hu: Állapot&sor

en: Show/hide status bar
hu: Állapotsor megjelenítése/elrejtése

en: &Paste
hu: &Beillesztés

en: I&nitialize...
hu: I&nicializálás...

en: Initialize
hu: Inicializálás

en: Create a new branch or repository
hu: Új ág vagy tároló létrehozása

en: &Branch...
hu: Á&g

en: Branch
hu: Ág

en: Clone a branch creating a new one
hu: Ág klónozása új létrehozásával

en: &Browse Items
hu: Elemek &Böngészése

en: Browse
hu: Böngészés

en: Browse Items
hu: Elemek Böngészése

en: Browse files, directories, etc. in a branch
hu: Ágban levő fájlok, könyvtárak, stb. böngészése

en: &Log History
hu: Előzmények &naplózása

en: Log
hu: Napló

en: &Annotate File
hu: Fájlt &megjegyzésekkel ellát

en: Annotate
hu: Feljegyzésekkel ellát

en: Annotate File
hu: Fájlt feljegyzésekkel ellát

en: Show who changed what when in a file
hu: Mutasd ki mit és mikor változtatott a fájlban

en: Location &Information
hu: Hely&információ

en: Info
hu: Infó

en: Location Information
hu: A hely adatai

en: Show information about a location
hu: Információ megjelenítése egy helyről

en: &System Information
hu: &Rendszerinformáció

en: System Information
hu: Rendszerinformáció

en: Show information about your Bazaar installation
hu: A Bazaar-telepítéssel kapcsolatos információ megjelenítése

en: &Send New Revisions...
hu: Új &változatok küldése...

en: Send
hu: Küldés

en: Send New Revisions
hu: Új változatok küldése

en: Send changes (vs parent branch) to a mail address or file
hu: Változtatások küldése (szülő ághoz képest) email címre vagy fájlba

en: &Merge Changes...
hu: Változtatások &hozzáfűzése

en: Merge
hu: Hozzáfűzés

en: Merge Changes
hu: Változtatások hozzáfűzése

en: Merge changes from another branch into this one
hu: Másik ág  változtatásainak hozzáfűzése ehhez

en: &Update Working Tree...
hu: &Munkafa frissítése

en: Update
hu: Frissítés

en: Update Working Tree
hu: Munkafa frissítése

en: Update branch and working tree, merging if necessary
hu: Ág és munkafa frissítése, szükség esetén összefűzve

en: E&xport...
hu: E&xportálás...

en: Export
hu: Exportálás

en: Export a snapshot to a directory or archive
hu: Pillanatkép exportálása egy könyvtárba vagy archívumba

en: &Move/Rename Item
hu: Elem áthelyezése/át&nevezése

en: Rename an item
hu: Elem átnevezése

en: &Remove/Unversion Item
hu: Törlés/Verzió eltávolítása

en: Delete an item
hu: Elem törlése

en: Re&vert Working Tree...
hu: Munkafa &visszaállítása...

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Change working tree content to an earlier revision
hu: Munkafa tartalmának visszaállítása korábbi változatra

en: Uncommit
hu: Visszavonás

en: &Filter View...
hu: Szűrő &nézet...

en: View
hu: Nézet

en: &Tag...
hu: &Cimke...

en: Create, delete or move a tag
hu: Cimke létrehozása, törlése vagy mozgatása

en: All
hu: Mind

en: S&ystem Log
hu: Rendszer&napló

en: &Select All
hu: Min&den kijelölése

en: I&mport...
hu: &Importálás…

en: Create new branches from external content
hu: Új ág létrehozása külső tartalom alapján

en: Translate This Application...
hu: Alkalmazás fordítása...

en: Translate
hu: Fordítás

en: Connect to the Launchpad website to help translate this application
hu: Csatlakozás a Launchpad webhelyhez az alkalmazás fordítása érdekében

en: Get Help Online...
hu: Online segítségkérés...

en: Ask
hu: Kérdezzen rá

en: Connect to the Launchpad website for online help
hu: Csatlakozás a Launchpad webhelyhez online segítségért

en: &About
hu: &Névjegy

en: Show version and copyright information
hu: Verzióval és copyrighttal kapcsolatos információk megjelenítése

en: &Plug-ins
hu: &Bővítmények

en: Show and manage Bazaar plug-ins
hu: A Bazaar bővítményeinek megjelnítése és kezelése

en: &Open...
hu: &Megnyitás...

en: Open
hu: Megnyitás

en: Open a directory (local location)
hu: Könyvtár megnyitása (helyi cím)

en: &Find...
hu: K&eresés...

en: Find revisions matching certain conditions
hu: Adott feltételeknek megfelelő változatok keresése

en: Tune the appearance and behavior of Bazaar Explorer
hu: A Bazaar Explorer kinézetének és működésének finombeállítása

en: &Close
hu: &Bezárás

en: Close the current location
hu: Jelenlegi cím bezárása

en: &Refresh
hu: Frissí&tés

en: Refresh the information displayed
hu: Megjelenített információ frissítése

en: Open &Location...
hu: Hely &megnyitása

en: Open URL
hu: URL megnyitása

en: Open a location by entering a URL
hu: Hely megnyitása URL alapján

en: &Diagnostic Mode
hu: &Hibakereső mód

en: Enable/disable diagnostic mode to assist debugging problems
hu: Hibakereső mód be/kikapcsolása

en: &Bind Branch...
hu: Ág &kötése

en: View and resolve conflicts in the working tree
hu: Ütközések megjelenítése és feloldása az aktív fában

en: &Branch Configuration
hu: Ág &beállításai

en: Edit branch-specific configuration settings
hu: Ág-specifikus beállítások szerkesztése

en: &Ignores
hu: &Nem figyel

en: Edit &My Bookmarks
hu: &Könyvjelzők szerkesztése

en: Organize and delete bookmarks
hu: Könyvjelzők rendezése és törlése

en: &Refresh Bookmarks
hu: Könyvjelzők &frissítése

en: Refresh Bookmarks
hu: Könyvjelzők frissítése

en: Reload bookmarks from disk
hu: Könyvjelzők betöltése a lemezről

en: Explore
hu: Felfedezés

en: Work
hu: Munka

en: &Working Tree
hu: &Munkafa

en: Show/hide working tree browser
hu: Munkafa-böngésző mutatása/elrejtése

en: Edit &My Tools
hu: Eszközeim &szerkesztése

en: Organize and delete tools
hu: Eszközök rendezése és törlése

en: &Refresh Tools
hu: Eszközök &frissítése

en: Reload tools from disk
hu: Eszközök újratöltése lemezről

en: &Welcome
hu: &Üdvözlet

en: Open the welcome panel
hu: Üdvözlőpanel megnyitása

en: Collaborate
hu: Együttműködés

en: &Working Tree Ignores
hu: &Munkafa ignorálások

en: Edit tree-specific patterns used to ignore unimportant files
hu: Faspecifikus minták szerkesztése kevésbé fontos fájlok figyelmen kívül hagyására

en: T&oolbox
hu: E&szköztár

en: Add a tool
hu: Eszköz hozzáadása

en: Add a tool to your toolset
hu: Eszköz hozzáadása az eszköztárhoz

en: Branches
hu: Ágak

en: Bound Branches
hu: Kötött ágak

en: Repositories
hu: Csomagtárolók

en: Show filter bar
hu: Szűrősáv megjelenítése

en: &Manage
hu: &Rendezés

en: &Branch
hu: Á&g

en: Delete
hu: Törlés

en: Recent History
hu: Friss előzmények

en: Local Changes
hu: Helyi változtatások

en: Missing Revisions
hu: Hiányzó változatok

en: No details
hu: Nincs részletezés

en: This location cannot be opened. It may have been deleted. Please refresh this page.
hu: Ezt a helyet nem lehet megnyitni. Lehet, hogy törlődött. Kérlek frissítsd a lapot.

en: Fetching ...
hu: Letöltés...

en: Fetching recent history
hu: Friss előzmények letöltése

en: Fetching local changes
hu: Helyi változtatások betöltése

en: Fetching missing revisions
hu: Hiányzó változatok betöltése

en: What would you like to do?
hu: Mit szeretnél tenni?

en: Setup and personalize Bazaar
hu: A Bazaar beállítása és személyre szabása

en: Get project source from elsewhere
hu: Projekt forráskódjának megszerzése máshonnan

en: Start a new project
hu: Új projekt indítása

en: Open an existing location
hu: Létező hely megnyitása

en: Location:
hu: Hely:

en: Select location
hu: Hely kiválasztása

en: Other
hu: Egyéb

en: Format
hu: Formátum

en: &Yes
hu: &Igen

en: &No
hu: &Nem

en: No working tree
hu: Nem munkafa

en: Filter:
hu: Szűrő:

en: Clear the filter
hu: Szűrő törlése

en: Changed
hu: Megváltoztatva

en: Ignored
hu: Figyelmen kívül hagyva

en: My
hu: Saját
