bzr-explorer - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: failed to start
sr: неуспешно покретање

en: process crashed
sr: процес је пукао

en: process timed out
sr: истекло је време за процес

en: write error
sr: грешка у писању

en: read error
sr: грешка у читању

en: unknown error
sr: непозната грешка

en: Process error: %s
sr: Грешка процеса: %s

en: Prefere&nces...
sr: Пос&тавке...

en: &Configure Bazaar Explorer...
sr: &Подесите Базар истраживач...

en: &Options...
sr: &Опције...
