cairo-dock-plug-ins - en to et translation catalogue (543 entries)

en: Blink
et: Vilkuv

en: Bounce
et: Tagasipõrge

en: Animated icons
et: Animeeritud ikoonid

en: This plug-in provides many different animations for your icons.
et: See vidin pakub palju erinevaid animatsioone sinu ikoonidele.

en: Pulse
et: Pulseerimine

en: Rotate
et: Pööra

en: Spot
et: Laik

en: Wave
et: Lainetus

en: Wobbly
et: Värisemine

en: Add a lively Penguin in your dock !
    Left click to change the animation,
    Middle-click to disturb him ^_^
    Tux images are taken from Pingus, some other characters are available or can be added easily.
et: Lisage lõbus Pingviin oma dokile!
    Vasak klikk muudab animatsiooni,
    Keskmine klikk segab teda ^_^
    Tux'i pildid on võetud mängust Pingus, teisi tegelasi on saadaval või on hõlpsasti lisatavad.

en: Cairo-Penguin
et: Cairo-Pingviin

en: Hey, I'm here!
et: Tere, ma olen siin!

en: Sorry but I'm busy right now.
et: Kahju, aga ma olen praegu hõivatud.

en: I don't have time to play with you, I have to dig and mine all these icons.
et: Mul pole aega sinuga mängida, ma pean kaevama ja mineerima kõik need ikoonid.

en: Your dock is so messy! Let me clean it.
et: Sinu dokk on nii sassis! Las ma korrastan seda.

en: Wait, do you want to kill me?!
et: Oota, kas sa tahad mind ära tappa?!

en: Do you know how painful it is to be clicked on??
et: Kas sa tead kui valus on kui sinu peale vajutatakse??

en: It's my dock now, mwahahaha!
et: See on minu dokk, hahaa!

en: I want to be a pirate!
et: Ma tahan piraadiks saada!

en: I'm your father!
et: Ma olen su isa!

en: Wake up
et: Äratus

en: Keep quiet
et: Ole vait

en: Start XPenguins
et: Käivita XPenguins

en: Stop XPenguins
et: Sule XPenguins

en: Clipboard history
et: Lõikepuhvri ajalugu

en: Show desktop
et: Näita töölauda

en: This plug-in lets extern applications interact on the dock.
    The communication between both sides is based on Dbus
et: See plugin  lubab välistel rakendustel suhelda omavahel 
    dokil. Suhtlus toimub mõlemas suunas läbi Dbus-i.

en: Sorry, this module couldn't be added.
et: Vabandust, seda moodulit ei saanud lisada.

en: The module has been added, but couldn't be launched.
et: Moodul lisati, kuid seda ei saa käivitada.

en: The applet '%s' has been succefully updated and automatically reloaded
et: Vidin '%s' uuendati edukalt ja laaditi automaatselt uuesti

en: The applet '%s' has been succefully installed and automatically launched
et: Vidin '%s' paigaldati edukalt ja käivitati automaatselt

en: N/A
et: Puudub

en: Disks
et: Kettad

en: System Monitor
et: Süsteemi jälgija

en: day(s)
et: päev(ad)

en: Folders
et: Kaustad

en: This applet imports folders inside the Dock
    You can have as many instances of this applet as you want, each one with a different folder.
    To add a folder in your dock:
     - activate the applet, open its configuration panel, and select a folder
     - or just drop a folder into the dock
    Middle-click on the main icon opens the folder.
et: See vidin impordib kaustu dokile
    Sa võid lisada selle vidina instantse nii palju kui vaja, igaüks erineva kaustaga.
    Kausta lisamiseks dokile:
     - aktiveeri vidin, ava selle seadistuspaneel ja lisa kaust
     - või lihtsalt lohista kaust dokile.
    Hiire keskmise nuppu vajutamine avab kausta.

en: Open the configuration of the applet to choose a folder to import.
et: Kausta importimiseks ava vidina seadistuspaneel.

en: Empty or unreadable folder.
et: Tühi või loetamatu kaust.

en: Size
et: Suurus

en: No
et: Ei

en: Execute
et: Käivita

en: Warning: could not delete this file.
    Please check file permissions.
et: Hoiatus: ei saa kustutada faili.
    Palun kontrolli faili õiguseid.

en: You're about deleting this file
      (%s)
    from your hard-disk. Sure ?
et: Sa oled kustutamas faili
      (%s)
    oma kõvakettalt. Oled kindel?

en: Warning: could not rename %s.
    Check file permissions 
    and that the new name does not already exist.
et: Hoiatus: ei saanud ümbernime-
    tada %s.
    Kontrolli faili õiguseid 
    ja et antud nimi ei ole kasutuses.

en: Rename to:
et: Nimeta ümber:

en: Pick up a directory
et: Vali kaust

en: Warning: could not create %s.
    Check file permissions 
    and that the new name does not already exist.
et: Hoiatus: ei saanud luua %s.
    Kontrolli faili õiguseid 
    ja et nimi juba ei eksisteeri.

en: Enter a file name:
et: Sisesta faili nimi:

en: Open the folder
et: Ava kaust

en: Rename this file
et: Nimet ümber see fail

en: Delete this file
et: Kustuta see fail

en: Move this file
et: Liiguta seda faili

en: Open with
et: Ava koos

en: Properties
et: Seaded

en: Create a new file
et: Loo uus fail

en: Create a new folder
et: Loo uus kataloog

en: Displays the common Applications menu and the Recently used files.
    It is compatible with any XDG compliant menu (Gnome, XFCE, KDE, ...)
    Middle-click to open a dialog to quickly launch any command (you can set up a shortkey for it, like ALT+F2)
    You can also set up a shortkey to pop up the menu (like ALT+F1)
et: Kuvab üldise rakenduste menüü ja hiljuti kasutatud failide nimekirja.
    Töötab iga XDG-ga ühilduva menüüga (Gnome, XFCE, KDE,...)
    Keskmise hiirklahv avab dialoogiakna käskude kiireks käivitamiseks (võid luua ka kiirklahvi, nt ALT+F2) 
    Menüü kuvamiseks võite ka luua kiirklahvi (ALT+F1)

en: Applications Menu
et: Rakenduste menüü

en: Quick launch
et: Kiirkäivitus

en: Configure menu
et: Seadete menüü

en: Clear recent
et: Tühjenda hiljutised

en: Recent Documents
et: Hiljutised dokumendid

en: Clear the list of the recently used documents?
et: Tühjendan hiljuti kasutatud dokumendid?

en: Enter a command to launch:
et: Sisesta käsk käivitamiseks:

en: Me Menu
et: Minu menüü

en: A menu that lets you access quickly to your information, your online status, your friends.
et: See menüü  lubab kiiret juurdepääsu oma andmetele, võrguolekule ja sõpradele.

en: It seems that the Me-Menu is not installed on your system
et: Tundub, et Me-Menu ei ole paigaldatud.

en: Messaging Menu
et: Suhtlusmenüü

en: Network connection state changed to inactive.
et: Võrguühenduse olek muutus mitteaktiivseks.

en: Connecting...
et: Ühendumine...

en: Network connection is established.
et: Võrguühendus loodud.

en: Network connection state changed to disconnected.
et: Võrguühendus seisund muudeti lahtiühendatuks.

en: A cable has been plugged
et: Võrgukaabel ühendatud

en: A cable has been unplugged
et: Võrgukaabel lahti ühendatud

en: Checking connection...
    Please retry in a few seconds
et: Kontrollin ühendust...
    Palun proovi mõne sekundi pärast uuesti.

en: Wired Connection.
et: Traadiga ühendus

en: Interface
et: Kujundus

en: Speed
et: Kiirus

en: Wifi enabled.
et: Wifi lubatud.

en: Network ID
et: Võrgu ID

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Access point
et: Tugijaam (AP)

en: Signal Quality
et: Signaali kvaliteet

en: This applet allows you to monitor your network connection(s).
    It can display the download/upload speeds and the wifi signal quality.
    If you have network-manager running, it can also let you choose the current wifi network.
    Left-click to pop-up some info,Scroll on the icon to switch the display between net speed and wifi.
et: See vidin lubab sul jälgida võrguühendusi.
    Vidin võimaldab kuvada alla/üleslaadimiskiirusi ja wifi signaalikvaliteeti.
    Kui võrguhaldur töötab, siis on võimalik valida wifi võrke.
    Vasak hiireklahv kuvab mõningast infot. Ikoonil kerimine võimaldab vahetada võrgu kiiruse ja võrgu nime kuvamise vahel.

en: Loading
et: Laadimine

en: Network Administration
et: Võrgu administraator

en: Activate network
et: Lülita võrk sisse

en: Deactivate network
et: Lülita võrk välja

en: Deactivate wifi
et: Lülita välja wifi

en: Activate wifi
et: Lülita wifi sisse

en: RSSreader
et: RSS-lugeja

en: This applet is an RSS/Atom feed reader.
    You can instanciate it as many times as you want.
    USAGE:
     - Left-click : display the complete feed lines in a dialog.
     - Middle-click : refresh the feed.
     - Scroll on the desklet : make the feed lines scroll.
     - Drag and drop a valid URL on the icon to use it,
        or copy it and use "Paste a new RSS Url" in the menu.
        or edit the Configuration Panel.
et: See vidin on RSS/Atom uudistevoo lugeja.
    Saa võid luua vidinast nii palju eksemplare kui tahad.
    KASUTUS:
     - Vasak hiireklahv : kuvab uudistevoo read täielikult dialoogiaknas. 
     - Keskmine hiireklahv : uuendab uudistevoogu.
     - Kerimine vidinal : kerib uudistevoo ridu.
     - Lohista ja vabasta kehtiv uudistevoo URL ikoonile,
        või kopeeri ja kasuta "Kleebi uus RSS Url" menüükäsku.   
        või muuda seadistuspaneeli vastaval.

en: Retrieving data...
et: Andmete tõmbamine...

en: It doesn't seem to be a valid URL.
et: Tundub, et URL pole kehtiv.

en: Paste a new RSS Url (drag and drop)
et: Kleebi uus RSS link (lohista ja vabasta ikoonile)

en: Open with your web browser
et: Ava veebilehitsejaga

en: Refresh
et: Uuenda

en: Warning: couldn't retrieve data last time we tried.
et: Hoiatus: Ei suutnud hankida andmeid eelmisel katsel.

en: No URL is defined.
et: URL ei ole määratud.

en: No data (no connection?)
et: Pole andmeid ( pole ühendust?)

en: Invalid data (invalid RSS/Atom feed?)
et: Vigased andmed ( vigane RSS/Atom uudistevoog?)

en: No data
et: Andmed puuduvad

en: No modification
et: Pole muutusi

en: This RSS feed has been modified...
et: See RSS-voog on muudetud...

en: No URL is defined
    You can define one by copying the URL in the clipboard,
     and selecting "Paste the URL" in the menu.
et: URL pole määratud
    Sa võid luua uue kopeerides URL-i lõikepuhvrist,
    ja valides menüüst "Kleebi URL".

en: No data
    Did you set a valid RSS feed?
    Is your connection alive?
et: Pole andmeid
    Kas sa valisid kehtiva RSS- uudistevoo?
    Kas internetiühendus on aktiivne?

en: Images
et: Pildid

en: Recent files
et: Viimati kasutatud

en: The value %s has been copied into the clipboard.
et: Väärtus %s on kopeeritud lõikepuhvrisse.

en: Open a terminal here
et: Ava terminal siin

en: Zip folder
et: Zip kaust

en: Move to
et: Liiguta kuhu

en: Copy URL
et: Kopeeri URL

en: Open location
et: Ava asukoht

en: Zip file
et: Zip fail

en: Mail file
et: E-posti fail

en: Files
et: Failid

en: Open
et: Ava

en: Open in new window
et: Ava uues aknas

en: Open file
et: Ava fail

en: Firefox bookmarks
et: Firefox'i järjehoidjad

en: Search on the web
et: Otsing veebis

en: (F1) Match case
et: (F1) Tõstutundlik

en: (F2) Music
et: (F2) Muusika

en: (F3) Image
et: (F3) Pilt

en: (F5) Text
et: (F5) Tekst

en: (F7) Sources
et: (F7) Allikmaterjal

en: No result
et: Pole tulemust

en: results
et: tulemused

en: result
et: tulemus

en: Searching ...
et: Otsin ...

en: Enter your search
et: Sisesta oma otsing

en: in seconds.
et: sekundites.

en: Uptime
et: Tööaeg

en: Activity time
et: Aktiivsusaeg

en: CPU model
et: CPU mudel

en: Frequency
et: Sagedus

en: core(s)
et: tuum(i)

en: This applet shows you the CPU load, RAM usage, graphic card temperature, etc.
    Middle click on the icon to get some valuable info.
    Left click on the icon to get a list of the most ressources using programs.
    You can instanciate this applet several times to show different values each time.
et: See vidin kuvab CPU koormust, RAM-i kasutust , graafikakaardi temperatuuri, jne.
    Keskmise klahvi vajutus kuvab vajalikku infot. 
    Vasaku hiireklahvi vajutus ikoonil kuvab enim resursse kasutavad programmid.
    Sa võid luua vidinast mitmeid koopiaid kuvades igaühel erinevaid väärtusi.

en: The acquisition of one or more data has failed.
    You should remove the data that couldn't be fetched.
et: Ühe või enama andmete soetamine ebaõnnestus.
    Sa peaksid eemaldama andmed mida ei saanud hankida.

en: Open the System-Monitor
et: Ava süsteemijälgija

en: Show info
et: Näita infot

en: GPU model
et: GPU mudel

en: Video Ram
et: Videomälu

en: Driver Version
et: Draiveri versioon

en: Core Temperature
et: Tuuma temperatuur

en: Alert! Graphic Card core temperature has reached %d°C
et: Häire! Graafikakaardi tuuma temperatuur on saavutanud %d°C

en: Memory
et: Mälu

en: Available
et: Saadaval

en: Cached
et: Puhverdatud

en: Buffers
et: Puhvrid

en: max
et: maks

en: CPU temperature has reached %d°C
et: CPU temperatuur on tõusnud temperatuurini %d°C

en: Fan speed has reached %d rpm
et: Ventilaatori on saavutanud kiiruse %d p/min

en: Toons
et: Multikad

en: This applet displays a toon that will look at your mouse.
et: See vidin näitab tegelast kes jälgib sinu hiirt.

en: Set up gamma:
et: Seadista gamma

en: I couldn't open card '%s'
et: Ma ei suutnud avada '%s' kaarti

en: Card '%s' opened but I couldn't get any info
et: Kaardi '%s' avas, kuid ma ei saanud mingit infot

en: I couldn't open the mixer
et: Ma ei suutnud avada mikserit

en: I couldn't attach the mixer to the card
et: Ei saanud mikserit helikaardiga ühendada.

en: I couldn't register options
et: Ma ei suutnud registreerida valikut

en: I couldn't load the mixer
et: Ei saanud helimikserit laadida

en: Set up volume:
et: Sea helivaljus:

en: Sound Control
et: Heli juhtimine

en: Adjust channels
et: Reguleeri kanaleid

en: Unmute
et: Heli sisse

en: Mute
et: Vaigista

en: No title
et: Pealkirja pole

en: years
et: aastad

en: Add a new task
et: Lisa uus ülesanne

en: Calendar and tasks
et: Kalender ja ülesanded

en: Time you want to be notified:
et: Aeg, mil soovite, et teid teavitatakse:

en: In the form xx:xx. E.g.: 20:35 for 8:35pm
et: Vormingus xx:xx. Nt. 8:35pm on 20:35

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Day
et: Päev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Week Day
et: Nädalapäev

en: Week End
et: Nädala lõpp

en: Month
et: Kuu

en: Repeat every:
et: Korda iga:

en: If every month, which day of the month?
et: Kui iga kuu, siis mis kuupäeval?

en: Message you want to use to be notified:
et: Teade mida soovite teavituseks kasutada:

en: Tea Time!
et: Teejoomise aeg!

en: Command to launch:
et: Käsk käivitamiseks:

en: E.g.:
et: Nt. :

en: Search for your location :
et: Otsi oma asukoht:

en: clock
et: kell

en: This applet displays time, date and a calandar.
    2 view are available : <b>numeric</b> and <b>analogic</b>.
     Analogic view is compatible with the Cairo-Clock's themes, and you can detach the applet to be a perfect clone of Cairo-Clock.
    It displays a <b>calendar</b> on left-click, which lets you <b>manage tasks</b>.
    It also supports alarms, and allows you to setup time and date.
    Left-click to show/hide the calendar, Middle-click to stop a notification,
    Double-click on a day to edit the tasks for this day.
et: See vidin kuvab aega, kuupäeva ja kalendri.  	
    Kaks vaadet : <b>digitaalne</b> and <b>analoog</b>.
    Analoogvaade toetab Cairo-Clock teemasid ja te võite vidina töölauale lohistada nagu õiget Cairo-Clock-i.
    Vasak hiireklahv kuvab <b>kalendri<b>, mis lubab sul <b>ülesandeid hallata<b>.
    See toetab ka meeldetuletusi ja lubab seadistada nende aega ja kuupäeva.
    Vasak hiireklahv kuvab/varjab kalendri, keskmine hiireklahv peatab teavituse,
    Topeltklõps päeval lubab selle päeva ülesandeid redigeerida.

en: No task is sheduled for today.
    
    You can add tasks by clicking on the applet to open the calendar, and then double-clicking on a day.
et: Täna ülesandeid pole.
    
    Sa võid ülesandeid lisada klikkides vidinal avamaks kalendri ja siis topeltklõpsuga soovitud päeval.

en: Show today's tasks
et: Näita tänaseid tegevusi

en: Show this week's tasks
et: Näita selle nädala ülesandeid

en: Set up time and date
et: Sea kellaeg ja kuupäeva

en: Delete this task
et: Kustuta see ülesanne

en: Don't repeat
et: Ära korrda

en: Each month
et: Igal kuul

en: Each year
et: Igal aastal

en: each month
et: igal kuul

en: each year
et: igal aastal

en: Right-click to add a new task.
et: Paremklõps uue ülesande lisamiseks.

en: Title
et: Pealkiri

en: Text
et: Tekst

en: Time
et: Aeg

en: Tags
et: Sildid

en: 1mn
et: 1 min

en: 1h
et: 1t

en: The following task was scheduled at
et: Järgnev ülesanne oli ajastatud hetkel

en: Repeat this message every:
et: Korda seda teadet iga:

en: It's time for the following task:
et: On aeg järgmiseks tegevuseks:

en: This task will begin in 15 minutes:
et: Ülesanne käivitub 15 minuti pärast:

en: Today is the following anniversary:
et: Täna on järgmine tähtpäev:

en: Tomorrow is the following anniversary:
et: Homme on järgmine tähtpäev:

en: frame&reflects
et: raam&peegeldused

en: CD box
et: CD karp

en: dark
et: tume

en: clear
et: puhas

en: futuristic
et: futuristlik

en: none
et: pole

en: 3Dplane
et: 3D alus

en: comics
et: koomiks

en: curly
et: looksulg

en: modern
et: modernne

en: tooltip
et: Tööriistavihje

en: File has been uploaded.
    Just press CTRL+v to paste its URL anywhere.
et: Fail üleslaaditud.
    URL-i kopeerimiseks vajutage CTRL+V.

en: Please wait for the current upload to finish before starting a new one.
et: Palun oodake praeguse üleslaadimise lõpetamist enne kui alustate uut.

en: Couldn't upload the file, check that your internet connection is active.
et: Ei saanud faili üleslaadida, kontrolli oma internetiühendust.

en: Drop to share
et: Jagamiseks lohista

en: Clear the list of the recently uploaded files?
et: Tühjenda hiljuti üleslaetud failide nimekiri?

en: The text has been pasted in the clipboard.
    You can retrieve it with CTRL+v.
et: Tekst on kopeeritud lõikepuhvrisse.
    Kleepimiseks vajutage CTRL+v.

en: Sorry, couldn't find the original file nor a preview of it.
et: Vabandust, ei leidnud orginaalfaili ega selle eelvaadet.

en: No uploaded file available.
    Consider activating the history if you want the applet to remember previous uploads.
et: Üleslaetud faile pole.
    Palun kaaluge ajaloo aktiveerimist, et vidin mäletaks eelmisi üleslaadimisi.

en: File
et: Fail

en: Send the clipboard's content
et: Saada lõikepuhvri sisu

en: History
et: Ajalugu

en: Get text
et: Hangi tekst

en: Remove from history
et: Eemalda ajalugu

en: Clear History
et: Puhasta ajalugu

en: Caroussel
et: Karussell

en: 3D plane
et: 3D alus

en: Parabolic
et: Paraboolne

en: Rainbow
et: Vikerkaar

en: Slide
et: Slaid

en: Curve
et: Kõver

en: Panel
et: Paneel

en: dustbin
et: prügikast

en: You're about to delete all files in all dustbins. Sure ?
et: Soovid kustutada kõik failid kõikidest prügikastidest. Kindel?

en: The trash contains
et: Prügikast sisaldab

en: files
et: failid

en: elements
et: elemendid

en: Mo
et: E

en: Show Trash (click)
et: Näita prügikasti (vajuta)

en: Empty Trash
et: Tühjenda prügikast

en: Display dustbins information
et: Näita prügikastide infot

en: %s successfully unmounted
et: %s edukalt lahtihaagitud

en:  trashe(s)
et:  prügi(d)

en:  file(s)
et:  fail(id)

en: calculating
et: kalkuleerin

en: icon effects
et: Ikooniefektid

en: This plugin adds many special effects to your icons.
et: See lisandprogramm lisab palju eriefekte sinu ikoonidele.

en: Fire
et: Tuli

en: Stars
et: Tähed

en: Rain
et: Vihm

en: Snow
et: Lumi

en: Storm
et: Torm

en: Firework
et: Tulevärk

en: illusion
et: illusioon

en: keyboard indicator
et: klaviatuuri indikaator

en: Log out
et: Logi välja

en: Shut down
et: Lülita arvuti välja

en: Hibernate
et: Uinumine

en: Suspend
et: Peata

en: Lock screen
et: Ekraani lukustamine

en: Program an automatic shut-down
et: Programm automaatselt seiskub

en: Your computer will shut-down in 1 minute.
et: Sinu arvuti sulgub 1 minutipärast

en: Server address:
et: Serveri aadress:

en: myHost
et: minuMasin

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Password:
et: Salasõna:

en: The password will be crypted.
et: Salasõna krüpteeritakse.

en: Refresh time:
et: Värskendusaeg:

en: In minutes.
et: Minutites.

en: Please choose an account type.
et: Palun valige konto tüüp.

en: New account's name
et: Uus konto nimi

en: Please enter a name for this account.
et: Palun sisestage nimi sellele kontole.

en: This account already exists.
    Please choose another name for the new account.
et: See konto on juba olemas.
    Palun vali mõni teine nimi uuele kontole.

en: Enter a name for this account. You can give it any name you want.
et: Sisestage nimi antud kontole. Võite anda talle ükskõik mis nime.

en: Remove Account
et: Eemalda konto

en: unknown
et: tundmatu

en: no subject
et: teema puudub

en: You have %d new mails:
et: Sul on %d uut kirja:

en: You have a new mail:
et: Sulle on uus kiri:

en: mail
et: meil

en: Launch %s
et: Käivita %s

en: Mail
et: E-Kiri

en: Unknown artist
et: Tundmatu esitaja

en: Unknown title
et: Tundmatu pealkiri

en: Track
et: Rada

en: Track n°
et: Loo n°

en: Song n°
et: Laul n°

en: Artist
et: Esitaja

en: Length
et: Pikkus

en: Current song
et: Esitatv laul

en: musicPlayer
et: musikaMängija

en: Previous
et: Eelmine

en: Stop
et: Peata

en: Information
et: Info

en: Show JumpBox
et: Näita JumpBox'i

en: Rate this song
et: Hinda seda laulu

en: netspeed
et: netikiirus

en: Total amount of data
et: Andmemaht kokku

en: downloaded
et: allalaetud

en: uploaded
et: üleslaetud

en: None
et: Pole

en: No battery found.
et: Ei leitud akut.

en: Please put your laptop on charge.
et: Palun pange oma läpakas laadima.

en: Quick Browser
et: Kiirbrauser

en: Open this folder
et: Ava see kaust

en: Open folder
et: Ava kataloog

en: Unmounted
et: Haakimata

en: %s is now mounted
et: %s on nüüd haagitud

en: %s has been connected
et: %s on ühendatud

en: %s is now unmounted
et: %s on nüüd lahtihaagitud

en: shortcuts
et: otseteed

en: Enter a name for this bookmark:
et: Sisestage nimi sellele järjehoidjale:

en: Eject
et: Väljasta

en: show mouse
et: näita hiirt

en: showDesktop
et: näitaTöölauda

en: Change screen resolution
et: Ekraani eraldusvõime muutmine

en: slider
et: liugur

en: Play
et: Esita

en: Pause
et: Paus

en: Browse images folder
et: Sirvi piltide kaustas

en: Paste (drag'n'drop)
et: Kleebi (lohistamisega)

en: Open (click)
et: Ava (klik)

en: Copy
et: Kopeeri

en: Cut
et: Lõika

en: Rename this item
et: Nimeta ümber see element

en: Remove this item
et: Eemalda see element

en: Current
et: Aktiivne

en: Desktop
et: Töölaud

en: switcher
et: vahetaja

en: Rename this workspace
et: Nimeta ümber see tööruum

en: Show the desktop
et: Töölaua näitamine

en: CD_APPLET_NAME
et: CD_RAKENDI_NIMI

en: Paste
et: Aseta

en: New Tab
et: Uus sakk

en: Set title for this tab:
et: Sea pealkiri sellele sakile:

en: Select a color
et: Vali värv

en: Search for:
et: Otsitakse:

en: Add a note
et: Lisa märkus

en: Delete this note
et: Kustuta see märkus

en: Search
et: Otsi

en: I couldn't get the info
     Is connexion alive ?
et: Ma ei saanud infot
     Kas ühendus on elus ?

en: I couldn't find this location
et: Ma ei suutnud leida seda asukohta

en: weather
et: ilm

en: Jan
et: Jaan

en: Feb
et: Veebr

en: Mar
et: Mär

en: May
et: Mai

en: Jun
et: Juuni

en: Jui
et: Juul

en: Sep
et: Sept

en: Oct
et: Okt

en: Dec
et: Dets

en: Reload now
et: Lae nüüd

en: No data available
     is your connection alive?
et: Andmed pole saadaval
     on teie ühendus elus?

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Precipitation probability
et: Sademete tõenäosus

en: Wind
et: Tuul

en: Humidity
et: Niiskus

en: Sunrise
et: Päikesetõus

en: Sunset
et: Päikeseloojang

en: No data available
    Retrying now...
et: Andmeid pole saadaval
    Proovitakse uuesti nüüd ...

en: Feels like
et: Tundub nagu

en: Pressure
et: Õhurõhk

en: Very Low
et: Väga madal

en: Low
et: Madal

en: Middle
et: Keskel

en: Good
et: Hea

en: Excellent
et: Suurepärane

en: WiFi disabled.
et: WiFi keelatud.

en: Global
et: Globaalne

en: Rotation
et: Pööramine

en: Normal
et: Normaalne

en: Cube
et: Kuup

en: Capsule
et: Kapsel

en: Colour of the sheen:
et: Värvi sära:

en: Initial stretch:
et: Esialgne venitus:

en: Horizontal stretch
et: Horisontaalne venitamine

en: Vertical stretch
et: Verikaalne venitamine

en: Corner stretch
et: Nurk venitamine

en: Spring constant:
et: Vedrukonstant:

en: Friction:
et: Hõõrdumine:

en: Icon
et: Ikoon

en: Default
et: Vaikimisi

en: Configuration
et: Seaded

en: Choose one of the available themes:
et: Vali üks saadaolevatest teemadest:

en: in pixels.
et: pikselites.

en: Image filename:
et: Pildi failinim:

en: Position
et: Asukoht

en: Rotation:
et: Pöörlemine:

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Visibility:
et: Nähtavus:

en: Keep above
et: Alati pealmine

en: Keep below
et: Alati alumine

en: Reserve space
et: Varu maht

en: Should be visible on all desktops?
et: Peaks olema nähtav kõigis töölaudades?

en: Decorations
et: Dekoratsioonid

en: Background image:
et: Taustapilt:

en: Background transparency:
et: Tausta läbipaistvus:

en: Foreground image:
et: Esiplaani pilt:

en: Foreground tansparency:
et: Esiplaani läbipaistvus:

en: Items
et: Esemed

en: Which items should be remembered?
et: Millised esemed tuleb meeles pidada?

en: Clipboard
et: Lõikelaud

en: Selection
et: Valik

en: Both
et: Mõlemad

en: Paste into Clipboard?
et: Aseta lõikelauale?

en: Paste into Selection?
et: Kleebi valitule?

en: Actions
et: Tegevused

en: Enable actions?
et: Luba tegevus?

en: Style
et: Stiil

en: Behaviour
et: Käitumine

en: Gauge
et: Mõõdupuu

en: Graph
et: Graafik

en: Line
et: Rida

en: Plain
et: Puhas

en: Bar
et: Riba

en: Circle
et: Ringjoon

en: Plain Circle
et: Tavaline ring

en: Display
et: Kuva

en: Appearance
et: Välimus

en: Font to be used by default if none is specify in the .xml
et: Font, mida kasutatakse vaikimisi, kui ei ole täpsustatud. xml

en: Default Font:
et: Vaikimisi font:

en: Color to be used by default if none is specify in the .xml
et: Värv, mida kasutatakse vaikimisi, kui ei ole täpsustatud. xml

en: Default colour:
et: Vaikimisi värv:

en: Space between lines:
et: Ruum ridade vahel:

en: Background
et: Tagapõhi

en: Background first colour :
et: Tausta esimene värv:

en: Border colour :
et: Äärise värv:

en: Sort files by :
et: Sorteeri failisi :

en: Name
et: Nime

en: Date
et: Kuupäev

en: Show hidden files?
et: Näita peidetud failisi?

en: Show recent documents?
et: Näita viimaseid dokumente?

en: Control
et: Juhtimine

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Wifi signal
et: Wifi signaal

en: Connexion speed
et: Ühenduse kiirus

en: Net Speed
et: Neti kiirus

en: Icons
et: Ikoonid

en: Zoom
et: Suurendus

en: Transparency
et: Läbipaistvus

en: RSS Feed
et: RSS-voog

en: Title font:
et: Pealkirja font:

en: Title colour:
et: Pealkirja värv:

en: left
et: vasak

en: right
et: parem

en: Logo size:
et: Logo suurus:

en: normal
et: tavaline

en: big
et: suur

en: Help
et: Abi

en: Animations
et: Animatsioonid

en: Text size:
et: Teksti suurus:

en: Default icon:
et: Vaikimisi ikoon:

en: Sound card:
et: Helikaart:

en: Select channel:
et: Vali kanal:

en: Timezone:
et: Ajavöönd:

en: Analogue
et: Analoog

en: Digital
et: Digitaal

en: Analogue View
et: Analoog vaade

en: Custom
et: Kohanda

en: Sites
et: Saidid

en: Grid
et: Alusvõrk

en: Frame
et: Raam

en: Scroll bar
et: otsinguriba

en: Animation
et: Animatsioon

en: Speed:
et: Kiirus:

en: Theme
et: Teema

en: Config
et: Seadistus

en: Colours
et: Värvid

en: Particles
et: Osakesed

en: Particle size:
et: Osakese suurus:

en: Fade out
et: Hajumine

en: Break
et: Eraldamine

en: Black Hole
et: Must auk

en: Random
et: Juhuslik

en: Audio Player
et: Helifailide mängija

en: Listen
et: Kuulama

en: Nothing
et: Puudub

en: Time Elapsed
et: Aega kulunud

en: Time Remaining
et: Aega jäänud

en: Track number
et: Pala number

en: charge
et: laeng

en: Notification
et: Teavitus

en: Play a sound:
et: Mängitakse heli:

en: Battery level:
et: Aku tase:

en: Folder
et: Kaust

en: Menu
et: Menüü

en: Tree
et: Puu

en: Disk usage
et: Kettakasutus

en: Show disk usage :
et: Näita kettakasutust :

en: Free space
et: Vaba ruum

en: Used space
et: Kasutatud ruum

en: Free space (in percent)
et: Vaba ruum (protsentides)

en: Used space (in percent)
et: Kasutatud ruum (protsentides)

en: Dock
et: dokk

en: play/pause
et: esita/paus

en: open image
et: va pilt

en: random
et: juhuslik

en: fast
et: kiire

en: Options
et: Valikud

en: Type
et: Tüüp

en: Display options
et: Ekraani seaded

en: horizontal
et: rõhtne

en: vertical
et: püstine

en: Enter some text here :
et: Lisa siia tekst:

en: Background colour:
et: Taustavärv:

en: Shortkey to show the terminal:
et: Kiirklahv terminali kuvamiseks:

en: Text colour of the content :
et: Teksti sisu värv:

en: Ask for confirmation before deleting a note?
et: Kas küsida märkme kustutamisel kinnitust?

en: Automatically name a new note?
et: Anna märkmele automaatselt nimi?

en: Use International System Units?
et: Kasutan rahvusvahelisi mõõtühikuid?

en: in seconds. Set 0 to have never-ending dialogs.
et: sekundites. Säti 0 kui soovid püsivat dialoogiakent.

en: Dialog duration:
et: Dialoogi kestus:

en: Number of days to forecast:
et: Ilmaennustuse pikkus päevades:

en: Display nights?
et: Näita ööd?

en: Display temperature as quick info?
et: Näita temperatuuri kohta kiirinfot?

en: Show scrollbars?
et: Näita kerimisribasid?

en: Position of horizontal scrollbar
et: Horisontaalse kerimisriba asukoht:

en: This lets you right-click on the desklet to pop up the Cairo-Dock menu.
et: See lubab sul paremklikkata vidinal Cairo-dokki menüü esilekuvamiseks.

en: Transparent background?
et: Läbipaistev taust?

en: Any valid URI should work.
et: Iga kehtiv URI peaks sobima.

en: Signal Strength
et: Signaali tugevus

en: Raw Signal Informations
et: Puhta signaali info

en: Delay between signal checks :
et: Viide signaali kontrollimiste vahel:
