cairo-dock-plug-ins - en to he translation catalogue (289 entries)

en: Blink
he: הבהוב

en: Bounce
he: הקפץ

en: Busy
he: עסוק

en: Animated icons
he: אייקונים מונפשים

en: This plug-in provides many different animations for your icons.
he: תוסף זה מספק אנימציות שונות עבור האייקונים שלך

en: Pulse
he: הבהוב

en: Rotate
he: סובב

en: Spot
he: מקם

en: Wave
he: גל

en: Wobbly
he: רועד

en: Add a lively Penguin in your dock !
    Left click to change the animation,
    Middle-click to disturb him ^_^
    Tux images are taken from Pingus, some other characters are available or can be added easily.
he: הוסף פינגוין מלא חיים ללוח שלך!
    קליק שמאלי לשינוי האנימציה,
    קליק אמצעי כדי להפריע לו ^_^
    תמונות Tux  נלקחו מPingus, ניתן למצוא ולהוסיף דמויות זמינות אחרות בקלות.

en: Sorry but I'm busy right now.
he: מצטער אבל אני עסוק כרגע.

en: I don't have time to play with you, I have to dig and mine all these icons.
he: אין לי זמן לשחק איתך, אני צריך לחפור ולכרות את כל הסמלים.

en: Your dock is so messy! Let me clean it.
he: התפריט שלך מבולגן!
    תן לי לסדר אותו.

en: Admit my superiority on you as a penguin!
he: קבל את עליונות הפנגווין עליך!

en: Wait, do you want to kill me?!
he: מה? אתה רוצה להרוג אותי?

en: Do you know how painful it is to be clicked on??
he: אתה יודע כמה כואב לי שכלוחצים עלי?

en: It's my dock now, mwahahaha!
he: הלוח הזה שלי עכשיו, חהחהחה!

en: I want to be a pirate!
he: אני ורצה להיות פיראט!

en: You shall not pass!
he: אתה לא עובר!

en: I'm your father!
he: אני אבא שלך!

en: Wake up
he: תתעורר

en: Keep quiet
he: שמור על השקט !

en: Start XPenguins
he: התחל את XPenguins

en: Stop XPenguins
he: עצור את XPenguins

en: This applet keeps a trace of the clipboard and mouse selection,
    so that you can recall them quickly. It's a clone of the well-know Klipper.
    It supports clipboard and mouse selection, predefined actions, and persistent items.
    Left-click to popup the clipboard and mouse selection history,
    Drop text on the icon to create persistent items, and middle-clck to recall them.
he: יישומון זה יעקוב אחרי בחירות העכבר והמקלדת,
    בכדי שתוכל לזכור אותם ולשוב אליהם בקלות. יישומון זה מבוסס על Klipper המוכר.
    הוא תומך במקלדת ובבחירות העכבר, פעולות מוגדרות מראש, ובפריטים קבועים.
    קליק שמאלי בכדי להקפיץ את חלון ההיסטוריה של בחירות העכבר והמקלדת,
    הכנס טקסט לאייקון בכדי ליצור פריטים קבועים, ובכדי לשוב אליהם הקלקה אמצעית.

en: Clipboard history
he: היסטוריית לוח הגזירים

en: Pop-up the items menu
he: הקפץ את התפריט

en: The clipboard history is empty.
he: היסטוריית לוח העריכה ריקה.

en: Clear clipboard History
he: נקה את היסטורית לוח הגזירים

en: Paste all copied items
he: הדבק את כל העצמים שהועתקו

en: No persistent items.
    You can add some by drag and dropping some text on the icon.
he: אין פריטים קבועים.
    תוכל להוסיף כמה על ידי גרירה ושחרור של טקסט על האייקון

en: No items yet.
he: (ריק)

en: No compositor is available.
he: לא ניתן לערוך

en: No fallback is available.
he: לא נמצאו ברירות מחדל!

en: You need to install '%s'
he: עליך להתקין '%s'

en: No configuration tool is available.
he: לא נמצא כלי הגדרות!

en: Composite-Manager
he: שוזר

en: This applet allows you to <b>toggle the composite ON/OFF</b>.
    The composite is what allows transparency on the desktop, but it can slow down your PC, especially during games.
    <b>Click</b> on the icon to switch the composite ON/OFF. You can define a <b>shortcut</b> for this action.
    The applet also lets you acces to some actions of the Window-Manager, from <b>middle-click and the menu</b>.
    You can define in the configuration a Window-Manager that will provide the composite, and another as a fallback.
he: יישומון זה מאפשר לך <b>להפעיל/לכבות את השוזר</b>.
    השוזר מאפשר לך להפעיל אפקטים (כמו שקיפות חלונות) בשולחן העבודה,
     אבל הוא עלול להאט את המחשב (בעיקר במהלך משחקים).
    <b>לחיצה</b> על הסמל תפעיל/תכבה את השוזר, ניתן גם להגדיר <b>קיצור מקשים</b> לפעולה זו.
    יישומון זה גם מאפשר חלק מהאופציות של מנהל החלונות,<b> מלחיצה אמצעית או מהתפריט</b>.

en: Toggle the composite ON/OFF
he: הפעל/כבה את השוזר

en: Toggle composite?
he: הפעל/כבה את השוזר?

en: Edit Window-Manager settings
he: עריכת הגדרות מנהל החלונות

en: middle-click
he: לחצן אמצעי

en: Reload Window-Manager
he: טען מחדש את מנהל החלונות

en: Show desktop
he: הצגת שולחן העבודה

en: Expose all the desktops
he: גילוי כל שולחנות העבודה

en: Expose all the windows
he: גילוי כל החלונות

en: Show the Widget Layer
he: הצגת רמת הוידג'טים

en: This plug-in lets extern applications interact on the dock.
    The communication between both sides is based on Dbus
he: תוסף זה מאפשר ליישומי חוץ להשפיע ולתקשר עם הלוח.
    התקשורת בין שני הצדדים מבוססת Dbus

en: Sorry, this module couldn't be added.
he: לא ניתן להוסיף את הרכיב הזה, עמך הסליחה.

en: The module has been added, but couldn't be launched.
he: הרכיב נוסף אך לא ניתן להפעיל אותו.

en: The applet '%s' has been succefully updated and automatically reloaded
he: היישומון '%s' עודכן ונטען בהצלחה.

en: The applet '%s' has been succefully installed and automatically launched
he: היישומון '%s' הותקן והופעל בהצלחה

en: B
he: ב׳

en: KB
he: ק״ב

en: MB
he: מ״ב

en: GB
he: ג״ב

en: TB
he: ט״ב

en: r
he: ק

en: w
he: כ

en: N/A
he: לא זמין

en: Disks
he: כוננים

en: System Monitor
he: צג המערכת

en: day(s)
he: יום/ימים

en: This applet allows you to write texts and monitor your system
    with a "text style desklet".
    USAGE:
      - NEED TO BE DETACHED FROM THE DOCK TO WORK !
      - Middle-clic to reload values
he: יישומון זה מאפשר לכתוב טקסט ולעקוב אחרי מצב המערכת עם חלונית טקסטואלית.
    הוראות שימוש:
      -עובד רק כשמנותק מהלוח
      -לחיצה אמצעית של העכבר תביא לרענון ערכים

en: It doesn't seem to be a valid XML file.
he: קובץ xml לא תקין

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: Folders
he: תיקיות

en: Open the configuration of the applet to choose a folder to import.
he: לפתוח את הגדרות היישומון בכדי לבחור תיקייה לייבוא.

en: Empty or unreadable folder.
he: התיקייה ריקה או שאי אפשר לקרוא ממנה

en: Properties:
he: מאפיינים:

en: Size
he: גודל

en: bytes
he: בתים

en: Last Modification
he: מעוד השינוי האחרון

en: Mime Type
he: סוג ה־Mime

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: Permissions
he: הרשאות

en: Read
he: קריאה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Write
he: כתיבה

en: Execute
he: הפעלה

en: Warning: could not delete this file.
    Please check file permissions.
he: אזהרה: לא ניתן למחוק את הקובץ.
    נא לבדוק את ההרשאות שלו.

en: You're about deleting this file
      (%s)
    from your hard-disk. Sure ?
he: ביקשת למחוק את הקובץ
      (%s)
    מהדיסק שלך, להמשיך?

en: Warning: could not rename %s.
    Check file permissions 
    and that the new name does not already exist.
he: אזהרה:לא ניתן לשנות את השם של  %s.
    נא לוודא שיש לך הרשאות לשנות אותו
    ושאין כבר קובץ באותו שם בתיקייה.

en: Rename to:
he: שם חדש:

en: Pick up a directory
he: בחר תיקייה

en: Warning: could not create %s.
    Check file permissions 
    and that the new name does not already exist.
he: אזהרה:לא ניתן ליצור את הקובץ %s.
    נא לבדוק הרשאות על הקובץ
    ושקובץ בשם זה לא קיים כבר.

en: Enter a file name:
he: הכנס/י שם לקובץ:

en: Open the folder
he: פתיחת תיקייה

en: Rename this file
he: שנה שם קובץ

en: Delete this file
he: מחיקת קובץ זה

en: Move this file
he: העבר קובץ

en: Open with
he: פתיחה באמצעות

en: Properties
he: מאפיינים

en: Create a new file
he: יצירת קובץ חדש

en: Create a new folder
he: יצירת תיקייה חדשה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: By name
he: לפי שם

en: By date
he: לפי תאריך

en: By size
he: לפי גודל

en: By type
he: לפי סוג

en: The folder has been imported.
he: התיקייה יובאה

en: Do you want to import the content of the folder too?
he: האם ברצונך לייבא גם את תכולת התיקייה?

en: Launch this new application?
he: להריץ את התוכנה החדשה?

en: Launch this command
he: הרץ פקודה

en: Displays the common Applications menu and the Recently used files.
    It is compatible with any XDG compliant menu (Gnome, XFCE, KDE, ...)
    Middle-click to open a dialog to quickly launch any command (you can set up a shortkey for it, like ALT+F2)
    You can also set up a shortkey to pop up the menu (like ALT+F1)
he: מציג את תפריט היישומים המשותפים ואת הקבצים שפעלו לאחרונה.
    תואם לכל תפריט שתומך בתקן XDG  כמו Gnome, XFCE, KDE ועוד...
    לחיצה על הכפתור האמצעי לפתיחת חלון דו-שיח לפקודה מהירה(ניתן ליצור קיצור דרך, כמו ALT+F2 לאפשרות זו)
    באפשרותך גם ליצור קיצור דרך להקפצת התפריט (כמו ALT+F1)

en: Applications Menu
he: תפריט יישומים

en: Show/hide the Applications menu
he: הצג/הסתר את תפריט היישומים

en: Show/hide the quick-launch dialog
he: הצג/הסתר את חלון ההפעלה המהירה

en: Logout
he: יציאה

en: Shutdown
he: כיבוי

en: Quick launch
he: הפעלה מהירה

en: Configure menu
he: הגדרת התפריט

en: Clear recent
he: ניקוי פריטים אחרונים

en: Recent Documents
he: מסמכים בשימוש לאחרונה

en: Clear the list of the recently used documents?
he: למחוק את רשימת המסמכים האחרונים?

en: Enter a command to launch:
he: הכנס פקודה לביצוע:

en: Global Menu
he: תפריט ראשי

en: Show/hide the current application menu
he: הצג/הסתר את תפריט היישוימים שפועלים כעת

en: The application didn't send its menu to us.
he: יישום זה לא שולח את התפריט שלו אלינו.

en: Did you know that your dock can dance? :)
    If you click on this icon, the dock will dance!
    In fact, you will have a graphical equalizer into the dock
    It will analyse the signal given by PulseAudio.
he: הידעת? הלוח שלך יכול לרקוד!
    לחיצה על כפתור תגרום ללוח שלך לרקוד!
    למעשה, הלוח יהפוך לאקולייזר גרפי
    הלוח ינתח את הקול מPulseAudio.

en: Me Menu
he: התפריט שלי

en: A menu that lets you access quickly to your information, your online status, your friends.
he: תפריט שנותן לך גישה מהירה למידע שלך - מצב ההתחברות שלך ושל החברים שלך.

en: It seems that the Me-Menu is not installed on your system
he: נראה שהתפריט-שלי לא מותקן במחשב שלך

en: Messaging Menu
he: תפריט הודעות

en: Connecting...
he: מתחבר...

en: Checking connection...
    Please retry in a few seconds
he: בודק חיבור...
    נסה שנית בעוד מספר שניות

en: Wired Connection.
he: חיבור קווי

en: Interface
he: ממשק

en: Speed
he: מהירות

en: Wifi enabled.
he: Wifi מאופשר.

en: Network ID
he: מזהה רשת

en: Unknown
he: ֹלא ידוע

en: Access point
he: נקודת גישה

en: Signal Quality
he: איכות האות

en: Network Monitor
he: מנטר רשת

en: Loading
he: בטעינה

en: Check for Wireless Extension
he: בודק התקנים אלחוטיים

en: Network Administration
he: ניהול רשת

en: Activate wifi
he: הפעל wifi

en: RSSreader
he: קורא RSS

en: Retrieving data...
he: המידע מתקבל...

en: It doesn't seem to be a valid URL.
he: הכתובת שהכנסת אינה תקינה!

en: Open with your web browser
he: פתח באמצעות הדפדפן שלך

en: Refresh
he: רענן

en: No data
he: אין מידע

en: No modification
he: לא בוצעו שינויים

en: This RSS feed has been modified...
he: ההזנה שונתה...

en: Open parent folder
he: פתח תיקיית אב

en: Copy the location
he: העתק מיקום

en: Delete this event
he: מחק אירוע

en: All
he: הכל

en: Applications
he: יישומים

en: Audio
he: שמע

en: Recent files
he: קבצים אחרונים

en: Open a terminal here
he: פתיחת מסוף מכאן

en: Zip folder
he: כווץ תיקייה

en: Move to
he: העבר אל

en: Copy URL
he: העתקת הכתובת

en: Files
he: קבצים

en: Open
he: פתיחה

en: Open in new window
he: פתיחה בחלון חדש

en: Open file
he: פתיחת קובץ

en: Wikipedia
he: ויקיפדיה

en: Yahoo!
he: יאהו!

en: Google
he: גוגל

en: Search on the web
he: חפש באינטרנט

en: Amazon
he: אמזון

en: No result
he: אין תוצאות

en: results
he: תוצאות

en: result
he: תוצאה

en: Searching ...
he: מתבצע חיפוש ...

en: Notification Area
he: אזור הדיווחים

en: Uptime
he: זמן פעילות

en: Frequency
he: תדירות

en: Show info
he: הצג מידע

en: Memory
he: זיכרון

en: Available
he: זמין

en: min
he: דק'

en: max
he: מקס

en: rpm
he: סל"ד

en: Luminosity
he: עצמת הארה

en: Volume
he: עוצמת קול

en: Sound Control
he: בקרת שמע

en: double-click
he: לחיצה כפולה

en: Unmute
he: ביטול ההשתקה

en: Mute
he: השתקה

en: No title
he: ללא כותרת

en: years
he: שנים

en: Alarm
he: התראה

en: Never
he: לעולם לא

en: Day
he: יום

en: Monday
he: יום שני

en: Tuesday
he: יום שלישי

en: Wednesday
he: יום רביעי

en: Thursday
he: יום חמישי

en: Friday
he: יום שישי

en: Saturday
he: יום שבת

en: Sunday
he: יום ראשון

en: Month
he: חודש

en: Repeat every:
he: חזור בכל:

en: Tea Time!
he: שעת התה!

en: E.g.:
he: למשל:

en: clock
he: שעון

en: Don't repeat
he: ללא חזרות

en: Each month
he: בכל חודש

en: Each year
he: בכל שנה

en: each month
he: בכל חודש

en: each year
he: בכל שנה

en: Title
he: כותרת

en: Text
he: טקסט

en: Time
he: זמן

en: Tags
he: תגיות

en: clear
he: בהיר

en: none
he: ללא

en: board
he: לוח

en: Tiny URL
he: כתובת מקוצרת

en: File
he: קובץ

en: History
he: היסטוריה

en: Clear History
he: מחיקת היסטוריה

en: Rainbow
he: קשת

en: Slide
he: גלישה

en: Curve
he: עקומה

en: Panel
he: לוח

en: files
he: קבצים

en: Empty Trash
he: ריקון האשפה

en: Stars
he: כוכבים

en: Rain
he: גשם

en: Snow
he: שלג

en: Storm
he: סערה

en: Firework
he: זיקוקים

en: Log out
he: יציאה

en: Lock the screen
he: נעילת המסך

en: Shut down
he: כיבוי

en: Restart
he: הפעלה מחדש

en: Hibernate
he: מצב שינה

en: Suspend
he: השהיה

en: Switch user
he: החלפת משתמש

en: Guest session
he: הפעלת אורח

en: Lock screen
he: נעילת המסך

en: Manage users
he: ניהול משתמשים

en: Server address:
he: כתובת השרת:

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Password:
he: סיסמה:

en: The password will be crypted.
he: הסיסמה תוצפן.

en: Port:
he: יציאה:

en: Refresh time:
he: קצב ריענון:

en: In minutes.
he: בדקות:

en: Remove Account
he: הסרת חשבון

en: unknown
he: לא ידוע

en: no subject
he: ללא נושא

en: mail
he: דוא״ל

en: None
he: ריק

en: Very Low
he: נמוך מאוד

en: Low
he: נמוך

en: Middle
he: בינונית

en: Good
he: טוב

en: Excellent
he: מעולה

en: Image's filename :
he: שם הקובץ של התמונה:

en: Hide inactive items
he: הסתר סמלים שאינם פעילים

en: How to display items:
he: תצוגת סמלים:

en: Compact
he: חסכונית

en: Sub-dock
he: תת-לוח

en: Allow the icon to automatically resize itself?
he: גודל סמלים דינמי

en: Number of lines to pack items in:
he: מספר שורות:

en: Left click pops up the items' menu
he: לחצן ימני מציג את התפריט

en: Display style
he: אופן תצוגה

en: Gauge theme
he: ערכת Gauge

en: Show CPU usage?
he: להציג שימוש במעבד?

en: Show RAM usage ?
he: להציג שימוש בזיכרון?

en: Show SWAP too?
he: להציג שימוש בקובץ החלפה?

en: You need an nVidia card and the 'nvidia-settings' tool.
he: לבעלי כרטיס של nVidia והכלי 'nvidia-settings'.

en: Show graphic card's temperature?
he: להציג את חום הכרטיס הגרפי?

en: Show CPU temperature?
he: להציג את חום המעבד?

en: Show fan speed?
he: להציג את מהירות המאווררים?

en: Show free memory instead of used memory?
he: להציג זיכרון פנוי (במקום זיכרון בשימוש)?

en: Display values :
he: ערכי תצוגה:

en: Delay between refreshes:
he: תדירות עדכון:

en: How smooth is the movement?
he: עדינות תנועה

en: Alerts
he: התראות

en: Show alerts?
he: הצג התראות?

en: Play a sound when displaying warning?
he: התראות קוליות?

en: Path to sound file:
he: קובץ קול:

en: System-Monitor
he: מנהל המשימות

en: It will prevent the system monitor's icon to show in the taskbar. The applet's icon will then behave as a launcher, an application, and an applet.
he: מנע מסמל מנהל המשימות להופיע בשורת המשימות.
    יישומון זה יתנהג כמשגר, יישום ויישומון.

en: Steal the system monitor's icon from the taskbar?
he: גנוב את חלון מנהל המשימות משורת המשימות?

en: Image
he: תמונה
