cairo-dock-plug-ins - en to lt translation catalogue (104 entries)

en: Animated icons
lt: Animuotos ikonėlės

en: Pulse
lt: Pulsavimas

en: Wave
lt: Banga

en: Cairo-Penguin
lt: Pingvinas iš Pingus

en: Hey, I'm here!
lt: Labas, as čia!

en: Your dock is so messy! Let me clean it.
lt: Tavo skydelis yra labai šiukšlinas! Leisk man jį sutvarkyti.

en: It's my dock now, mwahahaha!
lt: Dabar tai mano skydelis, hahaha kukū!

en: I want to be a pirate!
lt: Aš noriu būti piratas!

en: I'm your father!
lt: Aš esu tavo tėtis!

en: Wake up
lt: Pabusk

en: Start XPenguins
lt: Paleisti XPenguins programą

en: Stop XPenguins
lt: Sustabdyti XPenguins

en: Clipboard history
lt: Iškarpinės istorija

en: Clear clipboard History
lt: Ištrinti iškarpinės istoriją

en: Paste all copied items
lt: Įdėti visus nukopijuotus elementus

en: Show desktop
lt: Rodyti darbastalį

en: Disks
lt: Diskai ir laikmenos

en: System Monitor
lt: Sistemos stebėtuvas

en: Folders
lt: Aplankai

en: Empty or unreadable folder.
lt: Aplankas tuščias ar uždraustas peržiūrėti.

en: Properties:
lt: Savybės:

en: Size
lt: Dydis

en: Last Modification
lt: Paskutinis pakeitimas

en: Mime Type
lt: Mime tipas

en: User ID
lt: Naudotojo ID

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Read
lt: Skaityti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Write
lt: Rašyti

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Rename to:
lt: Pervadinti į:

en: Pick up a directory
lt: Pasirinkite aplanką

en: Enter a file name:
lt: Parašykite failo pavadinimą:

en: Open the folder
lt: Atverti aplanką

en: Rename this file
lt: Pervadinti šį failą

en: Delete this file
lt: Ištrinti šį failą

en: Move this file
lt: Perkelti šį failą

en: Open with
lt: Atverti su

en: Properties
lt: Savybės

en: Create a new file
lt: Sukurti naują failą

en: Create a new folder
lt: Sukurti naują aplanką

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: By name
lt: Pagal pavadinimą

en: By date
lt: Pagal datą

en: By size
lt: Pagal dydį

en: By type
lt: Pagal tipą

en: The folder has been imported.
lt: Aplankas buvo importuotas.

en: Do you want to import the content of the folder too?
lt: Ar norite taip pat importuoti ir aplanko turinį?

en: Applications Menu
lt: Programų meniu

en: Show/hide the Applications menu
lt: Rodyti/slėpti Programų meniu

en: Show/hide the quick-launch dialog
lt: Rodyti/slėpti komandos paleidimo dialogą

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Shutdown
lt: Išjungti kompiuterį

en: Quick launch
lt: Komandos paleidimas

en: Configure menu
lt: Keisti programų meniu

en: Clear recent
lt: Išvalyti paskiausiai naudotus

en: Recent Documents
lt: Paskiausi dokumentai

en: Clear the list of the recently used documents?
lt: Išvalyti paskiausiai naudotų dokumentų sąrašą?

en: Enter a command to launch:
lt: Įrašykite komandą vykdymui:

en: Show/hide the current application menu
lt: Rodyti/slėpti esamą programų meniu

en: Messaging Menu
lt: Pranešimų (pokalbių) meniu

en: Show/hide the Messaging menu
lt: Rodyti/slėpti pranešimų meniu

en: Connecting...
lt: Jungiamasi...

en: A cable has been plugged
lt: Laidas prijungtas

en: A cable has been unplugged
lt: Laidas atjungtas

en: Wired Connection.
lt: Laidinis ryšys.

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Speed
lt: Sparta

en: Wifi enabled.
lt: Įjungtas belaidis ryšys.

en: Network ID
lt: Tinklo ID

en: Access point
lt: Prieigos taškas

en: Signal Quality
lt: Signalo kokybė

en: Loading
lt: Įkeliama

en: Network Administration
lt: Tinklo administravimas

en: Retrieving data...
lt: Gaunami duomenys...

en: Open with your web browser
lt: Atverti interneto naršyklėje

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: No data
lt: Nėra duomenų

en: Delete this event
lt: Pašalinti šį įvykį

en: All
lt: Viskas

en: Applications
lt: Programos

en: Web
lt: Internetas

en: Look for events
lt: Ieškoti įvykių

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Recent-Events
lt: Veiksmai ir įvykiai

en: Recent files
lt: Paskiausi failai

en: Delete today's events
lt: Pašalinti šios dienos įvykius

en: Delete all events
lt: Pašalinti visus įvykius

en: Shut down
lt: Išjungti kompiuterį

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: Hibernate
lt: Hibernuoti

en: Suspend
lt: Užmigdyti

en: Program an automatic shut-down
lt: Nustatyti automatinį išjungimą

en: Shut down the computer?
lt: Išjungti kompiuterį?

en: Restart the computer?
lt: Užverti visas programas ir paleisti kompiuterį iš naujo?

en: Your computer will shut-down in 1 minute.
lt: Šis kompiuteris bus išjungtas po 1 minutės.

en: Home Folder
lt: Asmeninis aplankas

en: shortcuts
lt: laikmenos ir aplankai

en: Good
lt: Geras

en: Excellent
lt: Puikus

en: Show Logout and/or Shutdown :
lt: Rodyti „Išjungti kompiuterį“ ir/arba „Atsijungti“ :

en: Image
lt: Paveikslėliai
