cairo-dock-plug-ins - en to uk translation catalogue (1673 entries)

en: Blink
uk: Блимання

en: Bounce
uk: Підстрибування

en: Busy
uk: Зайнятий

en: Animated icons
uk: Анімовані іконки

en: This plug-in provides many different animations for your icons.
uk: Цей модуль надає багато різноманітних ефектів для іконок.

en: Pulse
uk: Пульсація

en: Rotate
uk: Обертання

en: Spot
uk: Прожектор

en: Wave
uk: Хвиля

en: Wobbly
uk: Жилейність

en: Add a lively Penguin in your dock !
    Left click to change the animation,
    Middle-click to disturb him ^_^
    Tux images are taken from Pingus, some other characters are available or can be added easily.
uk: Додає кумедного пінгвіна на вашу панель!
    Клацання лівою клавішею змінює анімацію,
    Клацання середньою клавішею турбує його ^_^
    Зображення Тукса взяті з Pingus, деякі інші персонажі вже є або можуть бути легко додані.

en: Cairo-Penguin
uk: Cairo-Пінгвін

en: Hey, I'm here!
uk: Агов, я тут!

en: Sorry but I'm busy right now.
uk: Вибачайте, але я зараз зайнятий!

en: I don't have time to play with you, I have to dig and mine all these icons.
uk: У мене немає часу гратися з тобою, Я повинен підкопати і замінувати всі ці іконки.

en: Your dock is so messy! Let me clean it.
uk: На твоїй панелі такий безлад! Давай почищу.

en: Admit my superiority on you as a penguin!
uk: Визнай мою пінгвінячу перевагу над собою!

en: Wait, do you want to kill me?!
uk: Стій! Ти що, мені пір’я пошкодити хочеш?

en: Do you know how painful it is to be clicked on??
uk: Ти взагалі уявляєш, як це боляче, коли по тобі клацають?

en: It's my dock now, mwahahaha!
uk: Тепер це моя панель, уха-ха!

en: I want to be a pirate!
uk: Я хочу бути піратом!

en: You shall not pass!
uk: Ти не пройдеш!

en: I'm your father!
uk: Я твій батько!

en: - Gee, Brain, what do you want to do tonight?
    - The same thing we do every night, Pinky : try to take over the Dock!
uk: - Агов, Брейн, що будемо робити сьогодні вночі?
    - Те саме, що і завжди Пінкі, спробуємо захопити панель!

en: For Aiur!
uk: За мій народ!

en: Wake up
uk: Розбудити

en: Keep quiet
uk: Приспати

en: Start XPenguins
uk: Запустити XPenguins

en: Stop XPenguins
uk: Зупинити XPenguins

en: Zzzzz
uk: Хрхрхррр

en: This applet keeps a trace of the clipboard and mouse selection,
    so that you can recall them quickly. It's a clone of the well-know Klipper.
    It supports clipboard and mouse selection, predefined actions, and persistent items.
    Left-click to popup the clipboard and mouse selection history,
    Drop text on the icon to create persistent items, and middle-clck to recall them.
uk: Цей додаток відслідковує буфер обміну та виділені мишою фрагменти,
    для того, щоб ви в будь-який момент могли їх викликати. Клон популярного Klipper.
    Підтримує буфер обміну та виділення мишею, перед встановлені дії та постійні елементи.
    Клацання лівою клавішею показує історію буферу обміну та виділення мишею,
    Перетягніть текст на іконку, щоб створити постійний елемент і використовуйте середнє клацання для його виклику.

en: Clipboard history
uk: Журнал буфера даних

en: Pop-up the items menu
uk: Елементи спливаючого меню

en: The clipboard history is empty.
uk: Історія буфера обміну порожня

en: Clear clipboard History
uk: Очистити історію буфера обміну

en: Paste all copied items
uk: Вставити все скопійовані елементи

en: No persistent items.
    You can add some by drag and dropping some text on the icon.
uk: Немає постійних елементів.
    Ви можете їх додати, перетягнувши текст на значок.

en: No items yet.
uk: Немає елементів.

en: No compositor is available.
uk: Композитний менеджер не доступний.

en: No fallback is available.
uk: Відсутній резервний менеджер вікон.

en: You need to install '%s'
uk: Вам потрібно встановити '%s'

en: No configuration tool is available.
uk: Відсутній інструментарій налаштування.

en: Composite-Manager
uk: Композитний менеджер

en: This applet allows you to <b>toggle the composite ON/OFF</b>.
    The composite is what allows transparency on the desktop, but it can slow down your PC, especially during games.
    <b>Click</b> on the icon to switch the composite ON/OFF. You can define a <b>shortcut</b> for this action.
    The applet also lets you acces to some actions of the Window-Manager, from <b>middle-click and the menu</b>.
    You can define in the configuration a Window-Manager that will provide the composite, and another as a fallback.
uk: Цей додаток дозволяє перемикати <b> композитність у режим Вкл / Викл </ B>.
    Композитність дозволяє прозорості на робочому столі, але це може уповільнити роботу комп'ютера, особливо під час ігор.
    <b> Клацніть</ B> на значок для перемикання режимів композитності. Ви можете також визначити <b> комбінацію клавіш </ B> для цієї дії.
    Додаток також дозволяє доступ до деяких дій Менеджерів вікон, через <b> середню кнопку миші та меню </ B>.
    Ви можете визначити в налаштуваннях Менеджер вікон, який надає композитність, а інший в якості запасного варіанту.

en: Toggle the composite ON/OFF
uk: Перемикач композитності ON/OFF

en: Toggle composite?
uk: Перемикнути композитність?

en: Edit Window-Manager settings
uk: Налаштувати віконний менеджер

en: middle-click
uk: клацання середньою кнопкою

en: Reload Window-Manager
uk: Перезапустити Менеджер вікон

en: Show desktop
uk: Показати стільницю

en: Expose all the desktops
uk: Показати всі стільниці

en: Expose all the windows
uk: Показати всі вікна

en: Show the Widget Layer
uk: Показати шар віджетів

en: This plug-in lets extern applications interact on the dock.
    The communication between both sides is based on Dbus
uk: Цей додаток дозволяє зовнішнім програмам взаємодіяти з панеллю.
    Комунікація основана на Dbus.

en: Sorry, this module couldn't be added.
uk: Вибачте, цей модуль не вдається додати.

en: The module has been added, but couldn't be launched.
uk: Модуль був доданий, але не може бути запущений.

en: The applet '%s' has been succefully updated and automatically reloaded
uk: Аплет '%s' оновлено та автоматично перезавантажено

en: The applet '%s' has been succefully installed and automatically launched
uk: Аплет '%s' встановлено та автоматично запущено

en: B
uk: Б

en: KB
uk: Kб

en: MB
uk: Мб

en: GB
uk: Ґб

en: TB
uk: Tб

en: N/A
uk: не доступно

en: Disks
uk: Диски

en: <b><i>Monitors disks speed and space</i></b>.
    
    This applet show your disks informations. You can activate both options at once, but they're better separated in 2 or more instances of the applet.
    Using both in the same applet can cause problems with the speed display not scaling down.
    
    <b>Disk space</b> :  Show disk transfer rates. Up to 10 partitions
      You need to configure the mount point of each monitored partition like / or /home
      Better seen in a gauge, with 30 or 60s refresh rate and really short or no transition delay.
    
    <b>Disk speed</b> :  Show disk transfer rates. Up to 5 disks
      You need to configure the name of each monitored disk with his device name like sda or sdb
      Better seen in a graph, with 2 or 3s refresh rate and no delay between transitions.
    
    Second release, a lot more need to be done :
     <u>Free space :</u>
     - Popup with detailed informations.
     - Editable labels ?
     <u>Speed :</u>
     - All disks option.
     - Pop up showing disks info to know what to add in the list.
     - Editable labels ?
     - Get real block size for disks
     <u>Global</u>
     - Find actions : left, middle click, drop and wheel.
     - Fill menu with actions.
uk: <b><i>Монітор швидкості дисків і розділів</i></b>.
    
    Цей додаток показує інформацію про диски. Ви можете активувати обидві опції, але зручніше коли ви будете використовувати два чи більше примірника додатку.
    Використання обох опції в одному додатку може викликати проблему з відображенням швидкості і вона не буде зменшуватися.
    
    <b>Швидкість розділів</b> :  Показує швидкість передачі даних. До 10-ти розділів
      Для моніторингу, вам необхідно вказати точки монтування кожного розділу, наприклад "/" чи "/home"
      Для зручності спостереження використовуйте частоту оновлення 30 чи 60 секунд з короткою затримкою чи взагалі без затримки.
    
    <b>Швидкість диску</b> :  Показує швидкість передачі даних. До 5-ти дисків
      Для моніторингу, вам необхідно пов'язати імена дисків з іменами пристроїв, наприклад  sda чи sdb
      Для зручності побудови графіка використовуйте частоту оновлення 2 чи 3 секунди без затримки.
    
    В наступному релізі планується зробити :
     <u>Вільне місце :</u>
     - Спливаючі повідомлення з докладною інформацією.
     - Можливість редагувати мітки ?
     <u>Швидкість :</u>
     - Варіант для всіх дисків.
     - Спливаюча інформація про диски, щоб знати, що додати до списку.
     - Можливість редагувати мітки ?
     - Отримати реальний розмір блоку на дисках
     <u>Глобально</u>
     - Додати дії : клік лівою та середньою кнопкою, перетягування і обертання.
     - Заповнити меню дій.

en: System Monitor
uk: Системний монітор

en: day(s)
uk: день(ів)

en: This applet allows you to write texts and monitor your system
    with a "text style desklet".
    USAGE:
      - NEED TO BE DETACHED FROM THE DOCK TO WORK !
      - Middle-clic to reload values
uk: Цей додаток призначений для виведення текстів та слідкування за вашою системою
    з допомогою "текстового десклета".
      - ДЛЯ РОБОТИ ПОВИНЕН БУТИ ВІДОКРЕМЛЕНИМ ВІД ПАНЕЛІ!
      - Середнє клацання оновлює значення

en: It doesn't seem to be a valid XML file.
uk: Здається, це неправильний файл XML

en: Please wait...
uk: Будь-ласка, зачекайте...

en: Folders
uk: Теки

en: This applet imports folders inside the Dock
    You can have as many instances of this applet as you want, each one with a different folder.
    To add a folder in your dock:
     - activate the applet, open its configuration panel, and select a folder
     - or just drop a folder into the dock
    Middle-click on the main icon opens the folder.
uk: Цей додаток імпортує вміст теки на панель
    Можна мати кілька копій цього додатку, по одному для кожної теки.
    Щоб додати теку на панель:
     - активуйте додаток, відкрийте його панель налаштування та виберіть теку
     - або просто перетягніть її на панель
    Клацання середньою кнопкою на значку відкриває теку.

en: Open the configuration of the applet to choose a folder to import.
uk: Відкрийте налаштування цього додатку, щоб додати каталог для перегляду.

en: Empty or unreadable folder.
uk: Порожній або помилковий каталог.

en: Properties:
uk: Властивості:

en: Size
uk: Розміром

en: bytes
uk: байт

en: Last Modification
uk: Остання модифікація

en: Mime Type
uk: Тип Mime

en: User ID
uk: ІД користувача

en: Group ID
uk: ID групи

en: Permissions
uk: Права

en: Read
uk: Читання

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Write
uk: Запис

en: Execute
uk: Виконання

en: Warning: could not delete this file.
    Please check file permissions.
uk: Увага: не вдалося видалити цей файл.
    Переконайтеся, що ви маєте права на запис.

en: You're about deleting this file
      (%s)
    from your hard-disk. Sure ?
uk: Ви збираєтеся видалити файл
      (%s)
    з жорсткого диску. Ви впевнені?

en: Warning: could not rename %s.
    Check file permissions 
    and that the new name does not already exist.
uk: Увага: не вдалося перейменувати %s.
    Впевніться, що ви маєте права на запис,
     та нового імені вже не має на панелі.

en: Rename to:
uk: Перейменувати в:

en: Pick up a directory
uk: Вкажіть каталог

en: Ok
uk: Гаразд

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Warning: could not create %s.
    Check file permissions 
    and that the new name does not already exist.
uk: Увага: не вдалось створити %s.
    Перевірте права доступу до файла 
    та чи не використовується вже нова назва.

en: Enter a file name:
uk: Введіть назву файла:

en: Open the folder
uk: Відкрити теку

en: Rename this file
uk: Перейменувати цей файл

en: Delete this file
uk: Видалити цей файл

en: Move this file
uk: Перемістити цей файл

en: Open with
uk: Відкрити за допомогою

en: Properties
uk: Властивості

en: Create a new file
uk: Створити новий файл

en: Create a new folder
uk: Створити нову теку

en: Sort by
uk: Сортувати за

en: By name
uk: За назвою

en: By date
uk: За датою

en: By size
uk: За розміром

en: By type
uk: За типом

en: The folder has been imported.
uk: Каталог імпортовано

en: Do you want to import the content of the folder too?
uk: Також імпортувати вміст каталогу?

en: Launch this new application?
uk: Запустити новий додаток?

en: Launch this command
uk: Запускати цю команду

en: Displays the common Applications menu and the Recently used files.
    It is compatible with any XDG compliant menu (Gnome, XFCE, KDE, ...)
    Middle-click to open a dialog to quickly launch any command (you can set up a shortkey for it, like ALT+F2)
    You can also set up a shortkey to pop up the menu (like ALT+F1)
uk: Відображає меню з програмами та файлами, які часто використовуються.
    Сумісне з будь-якими XDG меню (Gnome, XFCE, KDE, ...)
    Середнє клацання, щоб відкрити вікно для швидкого запуску будь-якої команди (можна призначити комбінацію, як ALT+F2)
    Крім того, ви можете встановити комбінацію для показу меню (як ALT+F1)

en: Applications Menu
uk: Меню «Програми»

en: Show/hide the Applications menu
uk: Показати/Приховати меню програм

en: Show/hide the quick-launch dialog
uk: Показати/Приховати вікно швидкого запуску

en: Logout
uk: Вихід

en: Shutdown
uk: Вимкнути

en: Quick launch
uk: Швидкий запуск

en: Configure menu
uk: Налаштувати меню

en: None of these applications seems available:
uk: Здається, що ці додатки не доступні:

en: Clear recent
uk: Очистити

en: Recent Documents
uk: Нещодавні документи

en: Clear the list of the recently used documents?
uk: Очистити список недавніх документів?

en: Enter a command to launch:
uk: Введіть команду для запуску:

en: Global Menu
uk: Глобальне меню

en: This applet allows you to control the current active window:
      close, minimize, maximize, and display the application menu.To display the menu, applications have to support this feature, which is the case on Ubuntu by default.
    You can bind a shortkey to this action.
uk: Цей додаток дозволяє керувати поточним активним вікном:
      закрити, згорнути, розгорнути і викликати меню програми. Щоб відобразити меню, програма повинна підтримувати цю функцію, як це є типово в Ubuntu.
    Можна прив'язати гарячі клавіші до цих дій.

en: Show/hide the current application menu
uk: Показати/Приховати поточне меню програми

en: The application didn't send its menu to us.
uk: Програма не відправляла нам своє меню.

en: There is something wrong with PulseAudio.
    Can you check its status (installed? running? version?) and report this bug (if any) to forum.glx-dock.org
uk: Виникла помилка у PulseAudio.
    Ви можете перевірити його статус (встановлений? працює? версія?, або інше) і повідомити про цю помилку на forum.glx-dock.org

en: Did you know that your dock can dance? :)
    If you click on this icon, the dock will dance!
    In fact, you will have a graphical equalizer into the dock
    It will analyse the signal given by PulseAudio.
uk: А чи ви знаєте, що ваша панель може танцювати? :)
    Якщо ви клацнете на цей значок, панель затанцює!
    Насправді, ви матимете тут графічний еквалайзер
    який буде аналізувати сигнали отримані з PulseAudio.

en: Indicator-Generic
uk: Універсальний індикатор

en: This plug-in can display all the available Indicators into your dock.
    Indicators provide information about something, and a menu to act on it:
      for instance, an indicator to control the printer jobs.Idle Indicators are automatically hidden.
    You can also blacklist indicators you don't want to see.
uk: Цей плагін може відображати всі доступні індикатори на панелі.
    Індикатори надають інформацію, про щось , і меню, щоб впливати на нього:
      наприклад індикатор для керування завданнями принтера. Неактивні індикатори приховуються автоматично.
    Також ви можете помістити у чорний список індикатори, які не бажаєте бачити на панелі..

en: This indicator service did not reply.
    Please check that '%s' is correctly installed and its daemon is running.
uk: Служба індикатора не відповідає.
    Будь-ласка переконайтеся, що '%s' правильно встановлений і відповідний демон запущений.

en: A menu that lets you access quickly to your information, your online status, your friends.
uk: Меню, яке дає змогу швидко отримати доступ до вашої інформації, онлайн-статусу та до ваших друзів.

en: It seems that the Me-Menu is not installed on your system
uk: Здається, Me-Menu не встановлено у вашій системі

en: Messaging Menu
uk: Меню Повідомлень

en: A menu that notices you about new messages from Mail or Chat applications.
    It handles Evolution, Pidgin, Empathy, etc
    It requires the Messaging service, which is available on Ubuntu by default.
uk: Меню, яке повідомляє вас про нові повідомлення у пошті або чату.
    Взаємодіє з Evolution, Pidgin, Empathy і так далі
    Потребує службу обміну повідомленнями, яка типово доступна у Ubuntu.

en: Show/hide the Messaging menu
uk: Показати/Приховати меню повідомлень

en: The Messaging service did not reply.
    Please check that it is correctly installed.
uk: Служба обміну повідомленнями не відповідає.
    Перевірте, будь-ласка, правильність її встановлення.

en: Network connection state changed to inactive.
uk: Мережеве з'єднання втрачено.

en: Connecting...
uk: Підключення...

en: Network connection is established.
uk: Мережеве з'єднання встановлено.

en: Network connection state changed to disconnected.
uk: Мережа була відключена.

en: A cable has been plugged
uk: Кабель приєднано

en: A cable has been unplugged
uk: Кабель від'єднано

en: Checking connection...
    Please retry in a few seconds
uk: Перевірка зв'язку...
    Спробуйте знову через кілька секунд

en: Wired Connection.
uk: Дротове з'єднання.

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Speed
uk: Швидкість

en: Wifi enabled.
uk: Wifi активний.

en: Network ID
uk: Ідентифікатор мережі

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Access point
uk: Точка доступу

en: Signal Quality
uk: Якість сигналу

en: This applet allows you to monitor your network connection(s).
    It can display the download/upload speeds and the wifi signal quality.
    If you have network-manager running, it can also let you choose the current wifi network.
    Left-click to pop-up some info,Scroll on the icon to switch the display between net speed and wifi.
uk: Цей додаток дозволяє керувати мережевими з'єднаннями.
    За його допомогою ви зможете спостерігати за швидкістю звантаження/ вивантаження та якістю Wifi сигналу.
    Також, якщо запущено network-manager, ви можете обирати Wifi мережі.
    Ліве клацання для отримання інформації, прокручування на значку для зміни інформації про швидкість або Wifi.

en: Network Monitor
uk: Монітор мережі

en: Loading
uk: Завантаження...

en: Check for Wireless Extension
uk: Перевірити бездротове з'єднання

en: Network Administration
uk: Адміністрування мережі

en: Activate network
uk: Активувати мережу

en: Deactivate network
uk: Деактивувати мережу

en: Deactivate wifi
uk: Деактивувати Wifi

en: Activate wifi
uk: Активувати Wifi

en: RSSreader
uk: Подачі

en: This applet is an RSS/Atom feed reader.
    You can instanciate it as many times as you want.
    USAGE:
     - Left-click : display the complete feed lines in a dialog.
     - Middle-click : refresh the feed.
     - Scroll on the desklet : make the feed lines scroll.
     - Drag and drop a valid URL on the icon to use it,
        or copy it and use "Paste a new RSS Url" in the menu.
        or edit the Configuration Panel.
uk: Аплет читання RSS/Atom подач.
    Можна запускати кілька копій.
    Використання:
     - Ліве клацання: Показати у вікні всю подачу.
     - Середнє клацання: Оновити подачу.
     - Прокручування: прокрутити подачу.
     - Щоб почати читання подачі, перетягніть її URL на значок
        або скопіюйте його до буферу обміну, а потім використайте пункт меню "Вставити URL подачі"
        або скористайтеся панеллю налаштувань.

en: Retrieving data...
uk: Отримання даних...

en: It doesn't seem to be a valid URL.
uk: Неправильне посилання на RSS стрічку

en: Paste a new RSS Url (drag and drop)
uk: Вставити нове посилання на RSS (перетягуванням)

en: Open with your web browser
uk: Відкрити у веб-браузері

en: Refresh
uk: Оновити

en: Warning: couldn't retrieve data last time we tried.
uk: Увага: не вдалося отримати дані.

en: No URL is defined.
uk: Не вказаний URL.

en: No data (no connection?)
uk: Немає даних (відсутнє з'єднання?)

en: Invalid data (invalid RSS/Atom feed?)
uk: Помилкові дані (помилковий потік RSS/Atom)

en: No data
uk: Дані відсутні

en: No modification
uk: Без змін

en: This RSS feed has been modified...
uk: Цю RSS стрічку було змінено...

en: No URL is defined
    You can define one by copying the URL in the clipboard,
     and selecting "Paste the URL" in the menu.
uk: Не визначений URL
    Ви можете скопіювати URL до буферу обміну,
    а потім в меню вибрати пункт
    "Вставити URL"

en: No data
    Did you set a valid RSS feed?
    Is your connection alive?
uk: Відсутні дані
    Чи правильно ви вказали RSS стрічку?
    Чи під'єднано Інтернет?

en: Open parent folder
uk: Відкрити батьківську теку

en: Copy the location
uk: Копіювати шлях

en: Delete this event
uk: Видалити цю подію

en: All
uk: Все

en: Applications
uk: Додатки

en: Documents
uk: Документи

en: Images
uk: Зображення

en: Audio
uk: Звук

en: Videos
uk: Відео

en: Web
uk: Веб

en: Others
uk: Інше

en: Top Results
uk: Кращі результати

en: Look for events
uk: Переглянути події

en: The default boolean operator is AND. Thus the query foo bar will be interpreted as foo AND bar. To exclude a term from the result set prepend it with a minus sign - eg foo -bar. Phrase queries can be done by double quoting the string "foo is a bar". You can truncate terms by appending a *.
uk: Типовим логічним оператором є AND. Таким чином, запит foo bar буде інтерпретуватися як foo AND bar. Щоб виключити термін , перед  ним можна поставити знак мінус, наприклад: foo -bar. Фразу запиту можна взяти у подвійні лапки "foo is a bar". Також можна змінювати умови шляхом додавання *.

en: File name
uk: Назва файлу

en: Last access
uk: Останній вхід

en: You need to install the Zeitgeist data engine.
uk: Вам потрібно встановити рушій даних Zeitgeist.

en: Browse and search in recent events
uk: Пошук в останніх подіях

en: Recent-Events
uk: Останні події

en: Show/hide the Recent Events
uk: Показати/Приховати останні події

en: %d event(s) deleted
uk: %d подію(й) видалено

en: Recent files
uk: Нещодавні файли

en: Delete today's events
uk: Видалити сьогоднішні події

en: Delete all events
uk: Видалити всі події

en: This plug-in lets you control your dock from the keyboard
    Press the shortcut (by default Super + Return), then either:
     - press the number of the icon that you want to activate - or use the arrows to navigate into the docks and sub-docks (Ctrl + Page up/down to change to another main dock)
     - or type the name of a launcher and press Tab to automatically jump to the next suitable launcher
    Press Enter to click on the icon, Shift+Enter for Shift+click, Alt+Enter for middle click, and Ctrl+Enter for left click
    Escape or the same shortkey will cancel.
uk: Цей плагін дозволяє керувати панеллю з клавіатури
    Натисніть комбінацію клавіш (типово це Super + Return) і:
     - натисніть номер іконки яку ви хочете активувати - або використовуйте стрілки для переміщення по панелям чи субпанелям (Ctrl + Page up/down щоб перейти на іншу панель)
     - або почніть вводити ім'я програми і натискайте Tab, щоб автоматично переходити до наступної підходящої
    Натисніть Enter для кліку по іконці, Shift+Enter для Shift+клік, Alt+Enter для клацання середньою клавішею, і Ctrl+Enter для кліка лівою
    Escape чи іншу комбінацію для скасування.

en: Control from keyboard
uk: Керування з клавіатури

en: Enable/disable the keyboard control of the dock
uk: Ввімкнути/Вимкнути керування панеллю з клавіатури

en: The value %s has been copied into the clipboard.
uk: Значення %s було скопійовано в буфер обміну

en: Open a terminal here
uk: Відкрити термінал тут

en: Zip folder
uk: Zip каталог

en: Move to
uk: Перемістити до

en: Copy URL
uk: Скопіювати URL

en: Open location
uk: Відкрити місцерозташування

en: Zip file
uk: Zip файл

en: Mail file
uk: Поштовий файл

en: Files
uk: Файли

en: Open
uk: Відкрити

en: Open in new window
uk: Відкрити у новому вікні

en: Open file
uk: Відкрити файл

en: Firefox bookmarks
uk: Закладки Firefox

en: Wikipedia
uk: Вікіпедія

en: Search on the web
uk: Шукати в Інтернеті

en: Enable/disable the Finder
uk: Включити/Відключити пошук

en: (F1) Match case
uk: (F1) З врахуванням регістру

en: (F2) Music
uk: (F2) Музика

en: (F3) Image
uk: (F3) Зображення

en: (F4) Video
uk: (F4) Відео

en: (F5) Text
uk: (F5) Текст

en: (F7) Sources
uk: (F7) Джерела

en: No result
uk: Жодного результату

en: results
uk: результати

en: result
uk: результат

en: Searching ...
uk: Пошук...

en: Enter your search
uk: Введіть запит

en: A simple applet to quickly take screenshots.
    <b>Click</b> to take a screenshot.
    <b>Middle-click</b> gives you more options.
    You can bind a <b>shortcut</b> to the action.
uk: Простий додаток для створення знімків екрана.
    <b>Клацніть</b> щоб зробити знімок.
    <b>Середня конпка /b> викликає додаткові опції.
    Також ви можете призначити свої <b>гарячі клавіші</b> на цю дію.

en: Take a screenshot
uk: Зробити знімок екрана

en: Screenshot
uk: Знімок екрана

en: Screenshot with options
uk: Знімок екрана з опціями

en: Screenshot from
uk: Знімок екрана з

en: Unable to take a screenshot
uk: Неможливо зробити знімок

en: in seconds.
uk: в секундах.

en: Delay
uk: Затримка

en: Grab the current window instead of the all screen
uk: Захопити лише поточне вікно а не весь екран

en: Grab the current window
uk: Захопити лише поточне вікно

en: Let empty to use the default one.
uk: Залиште порожнім, щоб використовувати типове.

en: Directory
uk: Тека

en: Sound Effects
uk: Звукові ефекти

en: This plug-in add sound effects on various events in the dock:
     When clicking an icon, when hovering an icon, etc
uk: Цей додаток додає звукові ефекти подіям на панелі:
     При клацанні по іконці, при наведенні курсору на іконку, тощо.

en: A <b>notification area</b> for your dock
    Programs can use it to display their current status.
    If a program doesn't appear inside when it should, it's probably because it doesn't support this feature yet. Please fill a bug report to the devs.
uk: <b>Область сповіщень</b> панелі
    Програми використовують її для надання повідомлень.
    Якщо програма не з'являється там де потрібно, можливо вона поки що не підтримується. Повідомте розробникам, і вони спробують це виправити.

en: Notification Area
uk: Область сповіщення

en: Uptime
uk: Час роботи

en: Activity time
uk: Час активності

en: CPU model
uk: Модель ЦП

en: Frequency
uk: Частота

en: core(s)
uk: ядро(а)

en: This applet shows you the CPU load, RAM usage, graphic card temperature, etc.
    Middle click on the icon to get some valuable info.
    Left click on the icon to get a list of the most ressources using programs.
    You can instanciate this applet several times to show different values each time.
uk: Цей додаток показує навантаження на ЦП, використання ОЗП, температуру відео-карти, тощо.
    Середнє клацання на значку показує додаткову інформацію.
    Ліве клацання - отримати список найресурсоємкіших програм.
    Ви можете запустити цей додаток кілька разів, щоб бачити відразу кілька значень.

en: The acquisition of one or more data has failed.
    You should remove the data that couldn't be fetched.
uk: Не вдалося зібрати інформацію з одного або кількох джерел.
    Вам потрібно видалити інформацію, яку не вдалося отримати.

en: Open the System-Monitor
uk: Відкрити системний монітор

en: Show info
uk: Показати дані

en: GPU model
uk: Модель ЦП

en: Video Ram
uk: Пам'ять відео

en: Mb
uk: Мб

en: Driver Version
uk: Версія драйверу

en: Core Temperature
uk: Температура процесора

en: Alert! Graphic Card core temperature has reached %d°C
uk: Увага! Температура відео-карти досягла %d°C

en: Gb
uk: Гб

en: Memory
uk: Пам'ять

en: Available
uk: Доступно

en: Cached
uk: Кэш

en: Buffers
uk: Буфери

en: min
uk: хв.

en: max
uk: максимум

en: alarm
uk: тривога

en: rpm
uk: об/хв.

en: CPU temperature has reached %d°C
uk: Температура ЦП досягла %d°C

en: Fan speed has reached %d rpm
uk: Швидкість вентилятора досягла %d об/хв.

en: Toons
uk: Очі

en: This applet displays a toon that will look at your mouse.
uk: Цей додаток представляє собою мультяшні очі, які будуть слідкувати за вашим курсором.

en: Setup the luminosity of your screen directly from your dock.
    Scroll up/down to increase/decrease the luminosity
    Left-click to open a dialog to setup the luminosity
    Middle-click to set it up for each color.
    You can also define a luminosity value that will be applied automatically on startup.
uk: Налаштовуйте яскравість прямо з панелі.
    Прокручування колесом миші змінює яскравість.
    Ліве клацання відкриває вікно налаштування яскравості.
    Середнє  - налаштовує кожен колір.
    Ви також можете налаштувати яскравість , яка буде виставлятися при завантаженні системи.

en: Screen Luminosity
uk: Яскравість екрану

en: Increase the brightness
uk: Збільшення яскравості

en: Decrease the brightness
uk: Зменшення яскравості

en: Set up gamma correction
uk: Встановлення гама корекції

en: Apply current luminosity on startup
uk: Застосовувати поточну яскравість при завантаженні

en: Gamma :
uk: Гамма :

en: Red :
uk: Червоний :

en: Green :
uk: Зелений :

en: Blue :
uk: Синій :

en: Set up gamma:
uk: Налаштування гами

en: Luminosity
uk: Яскравість

en: I couldn't open card '%s'
uk: Не вдалося відкрити карту '%s'

en: Card '%s' opened but I couldn't get any info
uk: Карта '%s' відкрита, але не вдалося отримати будь-яку інформацію

en: I couldn't open the mixer
uk: Не вдалося відкрити мікшер

en: I couldn't attach the mixer to the card
uk: Не вдалося приєднати мікшер до карти

en: I couldn't register options
uk: Не вдалося зареєструвати опцію

en: I couldn't load the mixer
uk: Не вдалося завантажити мікшер

en: Set up volume:
uk: Регулювання гучності:

en: Volume
uk: Гучність

en: This applet lets you control the sound volume from the dock.
    Scroll up/down on the icon to increase/decrease the volume.
    Click on icon to show/hide the volume control (you can bind a keyboard shortcut for it)
    Middle-click to set or unset to mute, double-click to raise the channels mixer.
    The applet can either use the Ubuntu Sound-menu or the Alsa driver.
uk: Цей додаток дозволяє керувати гучністю з панелі.
    Прокручування скролом вгору/вниз на іконці збільшує/зменшує гучність.
    Лівий клік по іконці показує/приховує регулятор гучності (ви також можете вказати власну комбінацію для цього)
    Клік середньою клавішею вимикає звук, подвійний лівий клік викликає вікно налаштування звуку.
    Цей додаток може використовувати звукове меню Убунту або драйвер Alsa.

en: Sound Control
uk: Звук

en: Show/hide the Sound menu
uk: Показати/Приховати звукове меню

en: Adjust channels
uk: Налаштування каналів

en: double-click
uk: подвійне клацання

en: Unmute
uk: Увімкнути звук

en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: No title
uk: Немає заголовку

en: years
uk: років

en: Add a new task
uk: Додати нову подію

en: Edit tasks
uk: Редагувати завдання

en: Calendar and tasks
uk: Календар та завдання

en: Alarm
uk: Нагадування

en: Time you want to be notified:
uk: В який час повідомити:

en: In the form xx:xx. E.g.: 20:35 for 8:35pm
uk: У форматі гг:хх. Наприклад: 20:35 для 8.35pm

en: Never
uk: Ніколи

en: Day
uk: День

en: Monday
uk: Понеділок

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Wednesday
uk: Середа

en: Thursday
uk: Четвер

en: Friday
uk: П'ятниця

en: Saturday
uk: Субота

en: Sunday
uk: Неділя

en: Week Day
uk: Рабочі дні

en: Week End
uk: Вихідні дні

en: Month
uk: Місяць

en: Repeat every:
uk: Повторювати:

en: If every month, which day of the month?
uk: Якщо щомісячно, то в який день?

en: Message you want to use to be notified:
uk: Видавати повідомлення:

en: Tea Time!
uk: Перерва!

en: Command to launch:
uk: Команда для запуску:

en: E.g.:
uk: Наприклад:

en: Search for your location :
uk: Пошук місцязнаходження:

en: clock
uk: Годинник

en: This applet displays time, date and a calandar.
    2 view are available : <b>numeric</b> and <b>analogic</b>.
     Analogic view is compatible with the Cairo-Clock's themes, and you can detach the applet to be a perfect clone of Cairo-Clock.
    It displays a <b>calendar</b> on left-click, which lets you <b>manage tasks</b>.
    It also supports alarms, and allows you to setup time and date.
    Left-click to show/hide the calendar, Middle-click to stop a notification,
    Double-click on a day to edit the tasks for this day.
uk: Цей додаток показує час, дату та календар.
    Доступно два види:<b>цифровий</b> та <b>аналоговий</b>.
    Аналоговий вид сумісний з темами від Cairo-Dock і ви можете від'єднати аплет від панелі, отримуючи не гірше за Cairo-Clock.
    На ліве клацання відображається <b>календар</b>, де ви можете <b>керувати подіями</b>.
    Також підтримується нагадування та установка дати і часу.
    Ліве клацання показує/приховує календар, середнє клацання зупиняє нагадування, подвійне клацання на дні тижня встановлює подію.

en: No task is sheduled for today.
    
    You can add tasks by clicking on the applet to open the calendar, and then double-clicking on a day.
uk: На сьогодні немає запланованих завдань.
    
    Щоб додати завдання, натисніть на додаток, щоб відкрити календар, а потім двічі натисніть на потрібний день.

en: No task is sheduled for the next 7 days.
    
    You can add tasks by clicking on the applet to open the calendar, and then double-clicking on a day.
uk: На найближчі 7 днів немає запланованих завдань.
    
    Щоб додати завдання, натисніть на додаток, щоб відкрити календар, а потім двічі натисніть на потрібний день.

en: Show today's tasks
uk: Показати сьогоднішні події

en: Show this week's tasks
uk: Показати події цього тижня

en: Set up time and date
uk: Встановити дату і час

en: Delete this task
uk: Видалити цю подію

en: Don't repeat
uk: Не повторювати

en: Each month
uk: Кожного місяця

en: Each year
uk: Кожного року

en: each month
uk: кожного місяця

en: each year
uk: кожного року

en: Right-click to add a new task.
uk: Праве клацання для додавання події.

en: Title
uk: Назва

en: Text
uk: Текст

en: Time
uk: Час

en: Freq.
uk: Частота

en: Tags
uk: Теги

en: 1mn
uk: 1хв

en: 1h
uk: 1г

en: The following task was scheduled at
uk: Наступна подія запланована на

en: Repeat this message every:
uk: Повторювати подію кожні:

en: The following task has felt due:
uk: Наступне завдання в очікуванні:

en: It's time for the following task:
uk: Підійшов час для таких подій:

en: This task will begin in 15 minutes:
uk: Ця подія почнеться через 15 хвилин:

en: Today is the following anniversary:
uk: Сьогодні такі свята:

en: Tomorrow is the following anniversary:
uk: Завтра наступає річниця:

en: frame&reflects
uk: Рамка&Ефекти

en: scotch sellotape
uk: скіс

en: frame with sellotape
uk: рамка зі скосом

en: CD box
uk: Коробка CD

en: dark
uk: темний

en: clear
uk: чистий

en: light
uk: світло

en: water drop
uk: краплі води

en: water
uk: вода

en: futuristic
uk: футуристичний

en: none
uk: немає

en: board
uk: дошка

en: comics
uk: комікси

en: curly
uk: згин

en: modern
uk: модерн

en: tooltip
uk: Підказка

en: Direct Link
uk: Пряме посилання

en: Your text is empty and couldn't be uploaded to this server
uk: Ваш запис порожній і не можу бути завантажений на цей сервер

en: This directory seems not valid:
uk: Здається ця тека не доступна:

en: Display Image
uk: Зображення на екрані

en: Large
uk: Велика

en: Small
uk: Малий

en: Thumbnail
uk: Мініатюри

en: No text
uk: Без тексту

en: Text:
uk: Текст:

en: File has been uploaded.
    Just press CTRL+v to paste its URL anywhere.
uk: Файл успішно завантажено.
    Натисніть CTRL+v, щоб вставити його URL куди завгодно.

en: Please wait for the current upload to finish before starting a new one.
uk: Зачекайте на закінчення поточного звантаження перед тим, як почати нове.

en: This file is not readable.
uk: Цей файл не читається.

en: Couldn't upload the file, check that your internet connection is active.
uk: Не вдалося завантажити файл, перевірте з'єднання з Інтернетом.

en: Couldn't upload the file to %s, check that your internet connection is active.
uk: Неможливо завантажити цей файл до %s, перевірте підключення до інтернету.

en: Couldn't upload the file to %s.
    Check that your internet connection is active and '%s' is correctly installed and running
uk: Неможливо завантажити цей файл до %s.
    Переконайтеся, що підключення до інтернету активне і '%s' правильно налаштований і працює.

en: This applet lets you share files easily:
    Drag-and-drop a file on the icon to upload it to one of the available hosting sites.
    You can upload text, image, video, files, and even the current clipboard
     and you can choose amongst many sites, like DropBox, Imageshack, pastebin, etc
    The resulting URL is automatically stored in the clipboard to be directly copied by CTRL+v.
    It can keep an history of your last uploads to retrieve them without registering on the sites.
    Press left-click to copy the latest URL into the clipboard, middle-click to copy it into the mouse selection.
    You'll need to install 'curl' and 'wget' to upload the data.
uk: Цей додаток дозволяє вам з легкістю ділитися вашими файлами:
    Перетягніть будь-який файл на значок, щоб закачати його на один з доступних файл-хостінгів.
    Ви можете закачувати тексти, зображення відео, файли а також містиме буфера обміну
    на будь-який з доступних хостингів, таких як DropBox, Imageshack, pastebin тощо.
    Отриманий URL автоматично копіюється до буфера обміну, використовуйте CTRL+v для вставки.
    Крім того, він зберігається в історії останніх закачок, щоб ви змогли швидко його вставити знову.
    Ліве клацання - скопіювати останній URL до буфера, середнє - скопіювати його до виділення мишою.
    Для закачування файлів, вам потрібно встановити 'curl' та 'wget'.

en: Drop to share
uk: Файлообмінник

en: Clear the list of the recently uploaded files?
uk: Очистити список недавно завантажених файлів?

en: The text has been pasted in the clipboard.
    You can retrieve it with CTRL+v.
uk: Текст скопійовано до буферу обміну.
    Використовуйте CTRL+v для вставки.

en: Sorry, couldn't find the original file nor a preview of it.
uk: На жаль, оригінальний файл як і його попередній перегляд виявити не вдалося.

en: The URL has been stored in the clipboard.
    Just use 'CTRL+v' to paste it anywhere.
uk: Посилання було збережене до буферу обміну.
    Використовуйте CTRL+v для вставки.

en: No uploaded file available
    .Just drag'n drop a file on the icon to upload it
uk: Недоступний файл для завантаження.
    Перетягніть його на значок, щоб завантажити.

en: No uploaded file available.
    Consider activating the history if you want the applet to remember previous uploads.
uk: Недоступний файл для завантаження.
    Активуйте історію завантажених файлів, щоб додаток міг зберігати її.

en: The current URL has been stored in the clipboard.
    Just use 'CTRL+v' to paste it anywhere.
uk: Поточне посилання було збережене до буферу обміну.
    Використовуйте CTRL+v, щоб вставити її де-небудь.

en: The current URL has been stored into the selection.
    Just middle-click to paste it anywhere.
uk: Поточне посилання було збережене у виборі.
    Використовуйте середнє клацання для вставки.

en: File
uk: Файл

en: Click on the icon to copy the URL into the clipboard.
uk: Клацніть на значку, щоб скопіювати посилання до буферу обміну.

en: Send the clipboard's content
uk: Надіслати містиме буферу обміну

en: History
uk: Історія

en: Get text
uk: Отримати текст

en: Remove from history
uk: Видалити з історії

en: Clear History
uk: Очистити історію

en: Use only a files hosting site
uk: Використовувати тільки файл-хостинг сайт

en: Caroussel
uk: Карусель

en: 3D plane
uk: 3D проекція

en: Parabolic
uk: Парабола

en: Rainbow
uk: Веселка

en: Slide
uk: Ковзання

en: Curve
uk: Крива

en: Panel
uk: Панель

en: drop indicator
uk: Індикатор скидання

en: dustbin
uk: Смітник

en: This applet manages the dustbin
    You can threw files and unmount disks by drag-and-dropping them on the icon.
    Middle-click on the icon will empty the dustbin.
uk: Цей додаток керує смітником
    Ви можете викидати файли та демонтовувати диски перетягуючи їх на цей значок.
    Клацання середньою кнопкою миші на значку спорожняє смітник.

en: You're about to delete all files in all dustbins. Sure ?
uk: Ви збираєтеся видалити всі файли зі всіх частин (тек), що в смітнику . Впевнені?

en: The trash contains
uk: Смітник містить

en: files
uk: файлів

en: elements
uk: елементи

en: Mo
uk: Пн

en: Ko
uk: Кбайт

en: Counting total size and files number...
uk: Підрахунок загального розміру та кількості файлів...

en: Show Trash (click)
uk: Відкрити смітник (клацання лівою кнопкою)

en: Empty Trash
uk: Спорожнити смітник

en: Display dustbins information
uk: Показати інформацію смітника

en: %s successfully unmounted
uk: %s від'єднаний

en: Failed to unmount %s
uk: не вдалося від'єднати %s

en: Unmouting this volume ...
uk: Від’єднується том...

en:  trashe(s)
uk:  елемент(ів)

en:  file(s)
uk:  файл(ів)

en: calculating
uk: обчислення

en: icon effects
uk: Ефекти значків

en: This plugin adds many special effects to your icons.
uk: Цей додаток надає різноманітні ефекти для ваших іконок.

en: Fire
uk: Вогонь

en: Stars
uk: Зірки

en: Rain
uk: Дощ

en: Snow
uk: Сніг

en: Storm
uk: Шторм

en: Firework
uk: Феєрверк

en: illusion
uk: Ілюзії

en: This plugin provides animations for appearance & disappearance of icons.
uk: Цей додаток пропонує ефекти появи та зникнення іконок.

en: keyboard indicator
uk: Індикатор розкладки

en: This applet lets you control the keyboard layout.
    	It can also display the current num and caps lock.
    	Left-click to switch to the next layout
    	Scroll up/down to select the previous/next layout
    	Right-click gives you access to the list of available layouts.
uk: За допомогою цього додатку ви можете контролювати розкладку клавіатури.
    	Він також відображує стан режимів NUM та CAPS Lock.
    	Ліве клацання перемикає розкладку
    	Колесом миші можна перемикатися між розкладками
    	Праве клацання видає список доступних розкладок.

en: Switch keyboard language
uk: Зміна мови вводу клавіатури

en: Keyboard preferences
uk: Параметри клавіатури

en: This applet lets you manage the current session. You can either:
    shut down, restart, hibernate, suspend, log out, lock the screen, switch to another user, or program an automatic shutdown
    It will also tell you if your system needs to be restarted.
    <b>Click</b> on the icon to pop the menu up.
    You can bind a <b>shortcut</b> to it, and also to lock the screen.
uk: Цей додаток дозволяє керувати поточною сесією. Він може:
    вимикати, перезавантажувати, переводити у режими сну та очікування, виходити з системи, блокувати екран, змінювати користувача, чи програмувати автоматичне завершення роботи
    і повідомляти вам, якщо ваша система потребує перезавантаження.
    <b>Клікніть</b> по значку, щоб викликати спливаюче меню.
    Ви можете прив'язати до нього і до блокування екрану <b>комбінації клавіш</b>.

en: Log out
uk: Вийти

en: Lock the screen
uk: Заблокувати екран

en: Show the log-out menu
uk: Показати меню виходу із системи

en: Shut down
uk: Вимкнути

en: Restart
uk: Перезавантажити

en: Hibernate
uk: Режим сну

en: Your computer will not consume any energy.
uk: Комп’ютер не буде споживати енергію.

en: Hybrid Sleep
uk: Гібридний сплячий режим

en: Your computer will still consume a small amount of energy but after some time, the computer will suspend to disk and not consume any energy.
uk: Ваш комп'ютер все одно споживає невелику кількість енергії, але через деякий час, комп'ютер буде призупинить жорсткий диск, і не споживатиме електроенергію.

en: Suspend
uk: Режим очікування

en: Your computer will still consume a small amount of energy.
uk: Комп’ютер буде споживати невелику кількість енергії.

en: Close your session and allow to open a new one.
uk: Завершити сесію та дозволити створити нову.

en: Switch user
uk: Змінити користувача

en: Guest session
uk: Гостьовий сеанс

en: Lock screen
uk: Заблокувати екран

en: Program an automatic shut-down
uk: Автоматичне завершення

en: Logind has returned this error:
uk: Logind повернув цю помилку:

en: Please check that you can do this action
    (e.g. you can't power the computer off if another session is active)
uk: Будь ласка, перевірте, що ви можете робити цю дію
     (Наприклад, чи ви можете вимкнути комп'ютер, якщо активний інший сеанс)

en: It will automatically shut-down in %ds
uk: Він автоматично відключиться через %dс

en: Shut down the computer?
uk: Вимкнути компютер?

en: It seems your system is being updated!
    Please be sure that you can shut down your computer right now.
uk: Здається, ваша система оновлюється!
    Будь ласка, переконайтеся, що ви можете вимкнути комп'ютер прямо зараз.

en: Restart the computer?
uk: Перезавантажити компютер?

en: Close the current session?
uk: Завершити поточну сесію?

en: Manage users
uk: Керування користувачами

en: Please do that at the end of the update.
uk: Зробіть це в кінці оновлення.

en: Your computer will shut-down in 1 minute.
uk: Ваш комп'ютер виключиться через 1 хвилину.

en: Choose in how many minutes your PC will stop:
uk: Вкажіть через скільки хвилин зупинити комп'ютер

en: Server address:
uk: Адреса сервера:

en: myHost
uk: мійХост

en: Username:
uk: Ім’я користувача:

en: Password:
uk: Пароль:

en: The password will be crypted.
uk: Пароль буде зашифровано.

en: Port:
uk: Порт:

en: Enter 0 to use the default port. Default ports are 110 for POP3 or APOP and 995 for POP3S.
uk: Вкажіть 0, щоб використовувати стандартний порт. Це буде 110 для рор3 або арор та 995 для pop3s

en: Enter 0 to use the default port. Default ports are 143 for IMAP4 and 993 for IMAP4 over SSL.
uk: Введіть 0, для використання стандартного порту. Типово використовується 143 для IMAP4 та 993 для IMAP4 через SSL.

en: Use a secure connection (SSL)
uk: Використовувати безпечне з’єднання (SSL)

en: Refresh time:
uk: Інтервал оновлення:

en: In minutes.
uk: В хвилинах.

en: Specific mail application
uk: Вкажіть поштову програму

en: Leave empty to use the default mail application.
uk: Залиште порожнім, щоб використовувати стандартну поштову програму.

en: Specific icon file when using multiple accounts
uk: Особливий файл іконки при використанні кількох акаунтів

en: Directory on server:
uk: Каталог на сервері:

en: Path of mbox file:
uk: Шлях до mbox файлу:

en: Path to Mail directory:
uk: Шлях до Mail каталогу:

en: Address of feed:
uk: Адреса стрічки:

en: Remove this account
uk: Видалити цей обліковий запис

en: Don't forget to enable IMAP (or POP) service from settings of your mail account.
uk: Не забудьте включити сервіс IMAP (або POP) у налаштуваннях вашого поштового облікового запису.

en: Please choose an account type.
uk: Виберіть тип облікового запису.

en: New account's name
uk: Ім'я для нового акаунта

en: Please enter a name for this account.
uk: Введіть ім'я для цього акаунта

en: This account already exists.
    Please choose another name for the new account.
uk: Акаунт з таким ім'ям вже існує.
    Виберіть інше ім'я.

en: Enter a name for this account. You can give it any name you want.
uk: Введіть ім'я для цього акаунта. Можете ввести будь-яке.

en: Remove Account
uk: Вилучити акаунт

en: unknown
uk: невідомо

en: no subject
uk: без теми

en: No unread mail in your mailboxes
uk: Немає непрочитаних листів

en: You have %d new mails:
uk: У вас %d нових листів

en: You have a new mail:
uk: Є нові листи

en: mail
uk: Пошта

en: This applet is very useful to warn you when you get new e-mails
    It can check in any kind of mailbox (yahoo, gmail, etc)
    Left-click to launch the prefered mail application,
    Middle-click to refresh all the mailboxes.
uk: Цей додаток попереджає про нові поштові надходження.
    Може перевіряти будь-які сервіси (yahoo, gmail, тощо).
    Ліве клацання для запуску поштового клієнту,
    Середнє, для оновлення всіх поштових скриньок.

en: A problem occured
    If '%s' is not your usual mail application,
    you can change it in the configuration panel of this module
uk: Виникла проблема
    Якщо '%s' не є вашою поштовою програмою,
     ви можете змінити її в налаштуваннях модуля

en: No mail application is defined,
    you can define it in the configuration panel of this module
uk: Не визначена поштова програма,
    Ви можете визначити її у налаштуваннях цього модуля.

en: Refresh a mail account
uk: Оновити всі поштові скриньки

en: Refresh all
uk: Оновити всі

en: Refresh %s
uk: Оновити %s

en: Mark all emails as read
uk: Відмітити всі листи як прочитані

en: Launch %s
uk: Запустити %s

en: Mail
uk: Пошта

en: motion blur
uk: Розмиті рухи

en: This plugin adds a motion blur effect to docks.
uk: Цей додаток додає ефекти розмиття при рухові на панелі.

en: Unknown artist
uk: Невідомий виконавець

en: Unknown title
uk: Невідомий заголовок

en: Track
uk: Доріжка

en: Track n°
uk: Композиція №

en: Song n°
uk: Пісня n°

en: Artist
uk: Виконавець

en: Album
uk: Альбом

en: Length
uk: Тривалість

en: Current song
uk: Поточна композиція

en: There is no media playing.
uk: Зараз нічого не програється.

en: musicPlayer
uk: Музичний програвач

en: This applet lets you control any music player.
    First choose the player you want to control.
    <b>click</b> to show/hide the player or pause,
    <b>middle-click</b> to pause or go to next song,
    <b>Scroll up/down</b> to change the song or control the volume.
    You can drag and drop songs on the icon to put them in the queue (depends on Player),
     and jpeg image to use as cover.
    Note: you may have to install or activate the MPRIS plug-in of the player.
uk: Цей додаток дозволяє керувати будь-яким музичним плеєром.
    Спочатку виберіть плеєр яким хочете керувати.
    <b>Правий клік</b> для показу/приховування плеєра або паузи,
    <b>Клік середньою клавішею</b> для паузи або переходу до наступної доріжки,
    <b>Скролом вгору/вниз</b> для зміни доріжки або регулювання гучності.
    Ви можете перетягувати пісні на значок, щоб поставити їх у чергу (в залежності від плеєра),
     і перетягувати зображення jpeg для використання у якості обкладинки.
    Примітка: можливо, вам доведеться встановити або активувати плагін MPRIS у плеєрі.

en: Sorry, I couldn't detect any player.
    If it is running, it is maybe because its version is too old and does not offer such service.
uk: Не вдалося визначити жодного програвача.
    Якщо його запущено, то можливо має застарілу версію та не надає такого сервісу.

en: Choose a music player to control
uk: Виберіть програвач, яким будете керувати

en: Find opened player
uk: Виявити відкриті програвачі

en: Choose a player
uk: Виберіть програвач

en: Previous
uk: Попередня

en: scroll-up
uk: прокрутка вгору

en: Play/Pause
uk: Відтворення/Пауза

en: left-click
uk: клацання лівою кнопкою

en: Next
uk: Наступна

en: scroll-down
uk: прокрутка вниз

en: Stop
uk: Зупинити

en: Information
uk: Інформація

en: Show JumpBox
uk: Показати вікно переходу

en: Shuffle
uk: Перемішати

en: Repeat
uk: Повторити

en: Rate this song
uk: Оцінити композицію

en: Show
uk: Показати

en: Quit
uk: Вихід

en: netspeed
uk: Мережа

en: This applet shows you the bit rate of your internet connection and some stats about it.
    Left-click on the icon to have the total amount of data transfered
    Middle-click to (de)activate the network (needs NetworManager)
uk: Цей додаток відображає швидкість вашого Інтернет-з'єднання та деяку інформацію про нього.
    Ліве клацання на значку, відображає кількість переданої інформації.
    Середнє (де)активує мережеве з'єднання (потрібен NetworManager)

en: Total amount of data
uk: Загальна кількість інформації

en: downloaded
uk: завантажено

en: uploaded
uk: відвантажено

en: No interface found.
    Please be sure that at least one interface is available
     and that you have the right to monitor it
uk: Інтерфейс не знайдено.
    Переконайтеся, будь-ласка, що хоча б один інтерфейс доступний
     і ви маєте право керувати ним

en: Interface '%s' doesn't seem to exist or is not readable.
    You may have to set up the interface you wish to monitor.
    Do you want to do it now?
uk: Здається інтерфейс '%s' не існує або не доступний.
    Можливо, вам доведеться спершу налаштувати інтерфейс, щоб керувати ним.
    Розпочати налаштування зараз?

en: Enable/disable network
uk: Увімкнути/Вимкнути мережу

en: Re-check interface
uk: Перепровірити інтерфейс

en: Battery charged
uk: Батарею заряджено

en: h
uk: г

en: mn
uk: хв

en: remaining
uk: залишилось

en: until charged
uk: до повного заряду

en: None
uk: Немає

en: Laptop on Battery.
uk: Ноутбук працює від батареї.

en: Battery charged at:
uk: Батарея заряджена на:

en: Estimated time before empty:
uk: Приблизний час до розрядження:

en: Laptop on Charge.
uk: Ноутбук працює від мережі.

en: Estimated time before full:
uk: Приблизний час до повного зарядження:

en: Model:
uk: Модель:

en: Technology:
uk: Технологія:

en: Maximum capacity:
uk: Максимальна ємність:

en: No battery found.
uk: Батареї не виявлено.

en: PowerManager.
    Battery charge seems to be low
uk: Менеджер живлення.
    Низький заряд батареї

en: Estimated time with charge:
uk: Час роботи від батареї:

en: Please put your laptop on charge.
uk: Поставте ноутбук на зарядку.

en: PowerManager.
    Your battery is now charged
uk: Менеджер живлення.
    Батарея заряджена повністю.

en: PowerManager
uk: Менеджер живлення

en: This applet displays the current state of your <b>laptop battery</b>: charge, time remaining, etc
    <b>Click</b> on the icon to have useful inforamtion,
    <b>Right-click</b> on the icon to hibernate or suspend the system.
uk: Цей додаток показує поточний стан вашої <b>батареї</b>: скільки заряду залишилося, тощо
    <b>Клацніть</b> на значку, щоб отримати додаткову інформацію.
    <b>Праве клацання</b> на значку переведе систему у режим сну або очікування.

en: Set up power management
uk: Керування живленням

en: Power statistics
uk: Статистика споживання енергії

en: Quick Browser
uk: Швидка навігація

en: This applet lets you browse a folder and its sub-folders very quickly.
    You can set up a shortkey to pop up the menu.
    Midlle-click will open the main folder.
    This applet can be instanciated several times, if you want to browse different folders.
uk: Цей додаток дозволяє дуже швидко проглядати теки та підтеки.
    Ви може задати комбінацію клавіш для виклику меню.
    Середнє клацання відкриває головну теку.
    Цей додаток можна використовувати кілька разів, щоб переглядати відразу кілька тек.

en: Show/hide the folder menu
uk: Показати/Приховати меню теки

en: Open this folder
uk: Відкрити цю теку

en: Open folder
uk: Відкрити теку

en: Unmounted
uk: Відмонтовано

en: Home Folder
uk: Домашня тека

en: Mount point:
uk: Точка монтування:

en: File system:
uk: Файлова система:

en: Device:
uk: Пристрій:

en: Mount options:
uk: Опції монтування:

en: Backup frequency:
uk: Частота резервного копіювання:

en: days
uk: днів

en: Name:
uk: Ім'я:

en: Capacity:
uk: Об’єм:

en: Free space:
uk: Вільне місце:

en: Not mounted
uk: Не змонтований

en: %s is now mounted
uk: %s приєднаний

en: %s has been connected
uk: %s підключений

en: %s is now unmounted
uk: %s від'єднаний

en: shortcuts
uk: Ярлики

en: An applet that let you access quickly to all of your shortcuts.
    It can manage disks, network points, and Nautilus bookmarks (even if you don't have Nautilus).
    Drag and drop a folder on the main icon or the sub-dock to add a bookmark.
    Middle-click on the main icon to show your home folder.
    Middle-click on a mounting point icon to (un)mount is quickly.
    The applet can also display valuable information about your disks, like free space, type, etc.
uk: Додаток, який дозволяє отримати швидкий доступ до ярликів.
    Підтримує керування дисками, мережевими ресурсами та закладками Nautilus (навіть, якщо ви його не використовуєте).
    Перетягніть теку на головний значок або суб-панель, щоб додати ярлик.
    Середнє клацання на головному значку показує вашу домашню теку.
    Середнє клацання на приєднаному томі швидко його від'єднує/приєднує.
    Додаток показує важливу інформацію про ваші диски: вільне місце, тип, тощо.

en: Failed to mount %s
uk: не вдалося приєднати %s

en: Sorry, this applet is not yet available for KDE.
uk: Цей додаток поки що недоступний для KDE.

en: No disks or bookmarks were found.
uk: Не вдалося визначити диски або закладки.

en: Enter a name for this bookmark:
uk: Вкажіть ім’я для цієї закладки:

en: Open Home directory
uk: Відкрити домашню теку

en: Connect to Server...
uk: З'єднання з сервером…

en: Browse Network
uk: Огляд мережі

en: Browse recent files
uk: Переглянути нещодавні файли

en: Open Trash
uk: Відкрити смітник

en: Rename this bookmark
uk: Перейменувати закладку

en: Remove this bookmark
uk: Видалити цю закладку

en: Eject
uk: Витягти

en: Unmount
uk: Демонтувати

en: Mount
uk: Змонтувати

en: Get disk info
uk: Отримати інформацію про диск

en: Only folders can be bookmarked.
uk: В закладки можна додавати лише теки.

en: show mouse
uk: Прикрасити курсор

en: This plugin draws some animations around the cursor when it's inside a dock/desklet.
uk: Цей модуль прикрашає курсор різною анімацією, коли той знаходиться всередині панелі/десклету.

en: showDesktop
uk: Показати стільницю

en: This applet adds an icon to show your desktop,
     and also : the desklets, the Widget Layer, or all the desktops at once.
    It can also be used to quickly change the screen's resolution from the right-click menu.
    Left-click to show/hide the desktop,
    Middle-click to show/hide either the desktop, the desklets, the Widget Layer, or all the desktops at once.
uk: Цей додаток додає значок для показу стільниці.
     а також: десклетів, Шару Віджетів або одночасно всіх стільниць.
    Також може змінювати розмір екрану через контекстне меню.
    Ліве клацання для показу стільниці,
    Середнє клацання для показу стільниці, десклетів, Шару Віджетів або одночасно всіх стільниць.

en: Change screen resolution
uk: Зміна розмірів екрану

en: slider
uk: Слайди

en: This applet is a basic image slider
     You just have to select a directory and a display effect and you're done
    Click to play/pause or to edit the current image.
    Middle-click to open the images folder.
uk: Це простий додаток для перегляду зображень
    Просто вкажіть теку із зображеннями та бажаний ефект переходу
    Клацання, щоб запустити/зупинити перегляд або відредагувати зображення.
    Середнє клацання, щоб відкрити теку із зображеннями.

en: You need to define the images folder first.
uk: В першу чергу ви повинні призначити теку із зображеннями.

en: Play
uk: Відтворити

en: Pause
uk: Пауза

en: Open current image
uk: Відкрити поточне зображення

en: Browse images folder
uk: Перегляд теки із зображеннями

en: Refresh images list
uk: Оновити список зображень

en: stack
uk: Стек

en: This applet allows you to build a stack of files, just like the Stacks applet of MacOS X.
    To add file into your stacks, you just have to drag and drop it on the Stacks icon and you're done.
    You can drop any file, or web URL, or even some piece of text
    You can quickly copy the path/url/text to the clipboard, or open it.
uk: Цей додаток дозволяє створювати стек файлів, як це робить додаток Stacks в MacOS X.
    Щоб додати файл в стек, просто перетягніть його на значок додатку.
    Ви можете скинути простий файл або посилання, або навіть уривок тексту.
    Потім ви зможете швидко копіювати шлях/посилання/текст в буфер обміну або відкривати їх.

en: No items in the stack.
    You can add files, URL, and even a piece of text by dragging them onto the icon.
uk: Немає елементів у стеку.
    Ви можете додати файли, URL і навіть текст, просто перетягнувшиїх на значок.

en: Clear the stack?
uk: Очистити стек?

en: Set new name for this item:
uk: Задати нове ім'я для елементу:

en: Paste (drag'n'drop)
uk: Вставити (перетягнути)

en: Clear the stack
uk: Очистити стек

en: Open (click)
uk: Відкрити (клацання)

en: Copy
uk: Копіювати

en: Cut
uk: Вирізати

en: Rename this item
uk: Перейменувати цей елемент

en: Remove this item
uk: Вилучити цей елемент

en: The file has been added to the stack.
uk: Файл додано в стек

en: The URL has been added to the stack.
uk: URL додано в стек

en: Current
uk: Поточний

en: Desktop
uk: Стільниця

en: switcher
uk: Перемикач стільниць

en: This applet allows you to interact with your workspaces :
     - switch between your workspaces (scroll up/down with the mouse),
     - name them (in the config),
     - quickly add/remove a workspace (in the menu),
     - show the desktop (middle-click or in the menu),
     - list all windows on each workspace ((middle-click or in the menu)
    It has 2 modes : compact (on 1 icon) and expanded (with a sub-dock).
uk: Цей додаток дозволить вам взаємодіяти з вашими стільницями:
     - Перемикатися між ними (використовуючи колесо миші),
     - Задавати ім'я (в налаштуваннях),
     - Швидко додавати/видаляти їх (через меню),
     - Показувати стільницю (середнє клацання по значку),
     - Показувати список вікон на кожній стільниці (середнє клацання або через меню)
    Існує 2 режими: компактний (на одному значку) та розширений (з використанням суб-панелі).

en: Rename this workspace
uk: Перейменувати стільницю

en: Add a workspace
uk: Додати стільницю

en: Remove last workspace
uk: Видалити останню стільницю

en: Move current workspace to this workspace
uk: Перемістіть поточну стільницю на цю стільницю

en: This will move all windows from the current desktop to the one you clicked on.
uk: Це перемістить всі вікна з поточної стільниці на ту, по якій ви клацнули.

en: Windows List
uk: Список вікон

en: Show the desktop
uk: Показати стільницю

en: Add a systray to your dock.
    Left-click to show/hide the systray in a dialog (you can bind a keyboard shortcut for it.)
    But the best way to use it is to detach it from the dock, and place it somewhere, above other windows.
uk: Додайте системний лоток до панелі.
    Клацання лівою кнопкою покаже або приховає лоток в діалозі (можете призначити скорочення клавіш.)
    Але найкраще — відокремте його від панелі і розмістіть десь вище інших вікон.

en: Notification Area Old
uk: Стара область сповіщень

en: Show/hide the systray
uk: Показати/Приховати системний лоток

en: Another systray is already running (probably on your panel)
    Since there can only be one systray at once, you should remove it to avoid any conflict.
uk: Інший системний лоток вже працює (ймовірно на панелі)
    Одночасно може працювати лише один лоток, потрібно вилучити інший, щоб уникнути конфліктів.

en: Useful description
    and manual
uk: Корисний опис
    та інструкції

en: Paste
uk: Вставити

en: terminal
uk: Термінал

en: Add a terminal to your dock !
    Left-click to show/hide terminal (you can bind a keyboard shortcut for it.)
    You can drag'n'drop files or text and select an action.
    You can open many tabs, rename them, change their color (right-click on a tab to interact on it)
    To open a new tab : type 'CTRL+t' or double-click next to the last tab
    To close a tab : type 'CTRL+w' or middle-click on it.
uk: Термінал на вашій панелі!
    Ліве клацання, щоб показати/приховати термінал (ви можете назначити клавіатурне скорочення).
    Можна перетягувати файли або текст з вибором дії.
    Можна відкривати декілька вкладок, перейменовувати їх, змінювати кольора (праве клацання для зміни)
    Для відкриття нової вкладки: введіть 'CTRL+t' або зробіть подвійне клацання поряд з останньою відкритою
    Щоб закрити вкладку: введіть 'CTRL+w' або зробіть середнє клацання на ній.

en: Show/hide the terminal
uk: Показати/Приховати термінал

en: New Tab
uk: Нова вкладка

en: Rename current Tab
uk: Перейменувати вкладку

en: Close current Tab
uk: Закрити поточну вкладку

en: Terminal
uk: Термінал

en: Set title for this tab:
uk: Задати заголовок для цієї вкладки

en: Select a color
uk: Виберіть колір

en: You can recall the Terminal desklet by typing %s
uk: Ви можете викликати десклет Терміналу, набравши %s

en: Rename this Tab
uk: Перейменувати цю вкладку

en: Change this Tab's colour
uk: Змінити колір цієї вкладки

en: Close this Tab
uk: Закрити цю вкладку

en: Note:
uk: Примітка:

en: Title:
uk: Заголовок:

en: Open all
uk: Відкрити всі

en: Note-Taking
uk: Нотатник

en: Control your Gnote or TomBoy's notes directly in the dock !
    Click on a note to open it, Escape to close it.
    Middle-click to instantly create a new note.
    You can search inside notes and display their content on the icons.
uk: Керуйте нотатками Gnote або TomBoy прямо з панелі!
    Клацання на нотатці відкриє її, ESC закриє її.
    Середнє клацання, щоб відразу створити нову нотатку.
    Ви можете шукати всередині нотаток та відображати вміст на їх іконках.

en: Note name :
uk: Ім’я нотатки:

en: Delete this note?
uk: Видалити цю нотатку?

en: Search for:
uk: Шукати:

en: Search for tag:
uk: Шукати тег:

en: Add a note
uk: Додати нотатку

en: Delete this note
uk: Видалити цю нотатку

en: Reload notes
uk: Оновити нотатки

en: Search
uk: Пошук

en: Search for tag
uk: Знайти тег

en: Search for today's note
uk: Знайти сьогоднішні нотатки

en: Search for this week's note
uk: Знайти тижневі нотатки

en: Search for next week's note
uk: Знайти нотатки для наступного тижня

en: Reset marks
uk: Видалити нотатки

en: No description
uk: Без опису

en: I couldn't get the info
     Is connexion alive ?
uk: Не вдалося отримати інформацію
     Інтернет ввімкнено?

en: Couldn't get the location code (is connection alive?)
uk: Не вдається отримати код місцевості (це з’єднання ще активне?)

en: I couldn't find this location
uk: Не вдалося знайти місцерозташування

en: Searching the location code...
uk: Пошук коду місцевості...

en: Enter the name of your location and press Enter to choose amongst results.
uk: Вкажіть ваше місцерозташування  та натисніть Enter, щоб вивести результати пошуку.

en: weather
uk: Погода

en: This applet displays weather into your dock.
    Data are provided by www.weather.com, you can find your location in the config panel.
    It can detach itself to be a totally eye-candy 3D deskelt.
    Middle-click on the main icon to have current conditions information, left-click on a sub-icon to have forcast information.
uk: Цей додаток відображає прогноз погоди на вашій панелі.
    Інформація надається www.weather.com, і ви можете вказати ваше місцерозташування в налаштуваннях.
    Цей додаток можна від'єднати від панелі та перетворити в симпатичний, повністю тривимірний десклет.
    Середнє клацання на основному значку, щоб показати поточну погоду, ліве, щоб побачити прогноз погоди.

en: Jan
uk: Січ

en: Feb
uk: Лют

en: Mar
uk: Бер

en: Apr
uk: Квіт

en: May
uk: Трав

en: Jun
uk: Чер

en: Jui
uk: Лип

en: Aug
uk: Сер

en: Sep
uk: Вер

en: Oct
uk: Жов

en: Nov
uk: Лис

en: Dec
uk: Груд

en: Data are being retrieved, please wait a moment.
uk: Оновлення інформації, будь-ласка зачекайте.

en: Show current conditions (middle-click)
uk: Показати поточну погоду (клацання середньою кнопкою)

en: Open weather.com (double-click)
uk: Відкрити weather.com (подвійне клацання)

en: Reload now
uk: Оновити зараз

en: No data available
     is your connection alive?
uk: Не можу отримати дані
    Інтернет ввімкнено?

en: Temperature
uk: Температура

en: Precipitation probability
uk: Ймовірність опадів

en: Wind
uk: Вітер

en: Humidity
uk: Вологість

en: Sunrise
uk: Схід сонця

en: Sunset
uk: Захід сонця

en: Data are being fetched, please re-try in a few seconds.
uk: Дані поновлюються, спробуйте ще раз через кілька секунд.

en: No data available
    Retrying now...
uk: Немає доступних даних
    Оновлення...

en: Feels like
uk: Комфорт

en: Pressure
uk: Тиск

en: weblets
uk: Веблети

en: The weblets applet allows you to show an interactive web page on your desktop.
    You can select your web page, set the desired scrolling,
    and hide the scrollbars to get a real 'crop' of the page.
uk: Цей додаток дозволяє використовувати інтерактивні веб-сторінки на вашій стільниці.
    Ви вибираєте сторінку, допустиме значення прокрутки
    та приховуєте смуги прокрутки, щоб обрізати її до потрібного розміру.

en: Weblets
uk: Веблети

en: Very Low
uk: Дуже низький

en: Low
uk: Низький

en: Middle
uk: Середній

en: Good
uk: Добрий

en: Excellent
uk: Чудовий

en: WiFi disabled.
uk: Wifi відключено.

en: This applet shows you the signal strength of the first active wifi connection
    Left-click to pop-up some info,Middle-click to re-check immediately.
uk: Цей додаток показує потужність сигналу першого активного wifi з'єднання
    Ліве клацання відображує  деяку інформацію, середнє миттєво оновлює дані.

en: Wifi
uk: Бездротова мережа (Wifi)

en: Toggle wifi ON/OFF
uk: Перемикач WiFi I/0

en: File System
uk: Файлова система

en: Global
uk: Загальні

en: when hovering over an icon
uk: При наведенні на значок

en: Effects used:
uk: Використовуючи ефект:

en: when clicking on an launcher
uk: При клацанні на значку запуску

en: Effects used on launcher:
uk: Застосовувати ефекти на значку запуску:

en: Number of times the animation will play:
uk: Скільки разів програвати анімацію:

en: Repeat these effects until the corresponding application opens?
uk: Повторювати ці ефекти доки додаток запускається?

en: when clicking on an application
uk: При клацанні на програмі

en: Effects used on applications:
uk: Застосовувати ефекти на програмі:

en: Rotation
uk: Обертання

en: In ms.
uk: В мсек.

en: Duration of the animation:
uk: Тривалість анімації:

en: Repeat while icon is pointed to?
uk: Повторювати поки наведено на значку?

en: Type of mesh:
uk: Тип сітки:

en: Normal
uk: Звичайна

en: Cube
uk: Куб

en: Capsule
uk: Капсула

en: Colour of the sheen:
uk: Колір сяяння

en: Image for the spotlight:
uk: Колір прожектору:

en: Image for the front spotlight:
uk: Основний колір прожектору:

en: Spot colour:
uk: Колір плями:

en: Halo colour:
uk: Колір ореолу:

en: Rays
uk: Промені

en: 1st color of gradation :
uk: Початковий колір градації

en: 2nd color of gradation :
uk: Кінцевий колір градації

en: Random colours?
uk: Випадкові кольори?

en: Number of rays:
uk: Кількість променів:

en: Ray size:
uk: Розмір променів:

en: Ray speed:
uk: Швидкість променів:

en: Initial stretch:
uk: Початкове розтягнення:

en: Horizontal stretch
uk: Горизонтальне розтягнення

en: Vertical stretch
uk: Вертикальне розтягнення

en: Corner stretch
uk: Кутове розтягнення

en: Spring constant:
uk: Величина пружини:

en: Friction:
uk: Тертя:

en: Number of points on the grid in each direction:
uk: Кількість точок на сітці в одному напрямку:

en: Wave width:
uk: Ширина хвилі:

en: Wave amplitude:
uk: Амплітуда хвилі:

en: Pulse duration:
uk: Тривалість пульсації:

en: Pulse max zoom:
uk: Максимальне наближення пульсації:

en: Pulse follows icon shape?
uk: Чи повинен пульс залежати від форми значка?

en: Bounce duration:
uk: Тривалість підстрибування:

en: When bouncing, resize the icon by:
uk: Під час підстрибування змінювати розмір значка:

en: the lower the value, the more it will flatten.
uk: чим менше, тим він пласкіший.

en: How much the icon will flatten when hitting the ground:
uk: Наскільки пласким повинен ставати значок при дотику до площини:

en: Blink duration:
uk: Тривалість миготіння:

en: Busy duration:
uk: Зайнятий:

en: The image must contain all the frames of the animation, side by side, from left to right.
uk: Зображення повинно містити всі кадри анімації, один за одним, зліва направо.

en: Image :
uk: Зображення :

en: Image size
uk: Розмір зображення

en: Icon
uk: Значок

en: Name of the dock it belongs to:
uk: Ім'я панелі, до якої він належить:

en: Name of the icon as it will appear in its caption in the dock:
uk: Ім'я значка, як воно буде відображено в підписі на панелі:

en: Default
uk: Типовий

en: Set to 0 to use the default applet size
uk: Встановіть 0, щоб використовувати стандартний розмір додатку.

en: Desired icon size for this applet
uk: Визначте розмір значка для цього додатку

en: Configuration
uk: Налаштування

en: Choose one of the available themes:
uk: Виберіть одну з доступних тем:

en: Delay between animation changes :
uk: Інтервал між зміною анімації:

en: Penguin transparency:
uk: Прозорість пінгвіну:

en: Let the penguin wander everywhere in the dock?
uk: Дозволити пінгвіну блукати по панелі?

en: in pixels.
uk: в пікселях.

en: Ground offset:
uk: Змішення від поверхні:

en: Image filename:
uk: Ім’я зображення:

en: Desklet
uk: Десклет

en: Position
uk: Позиція

en: If locked, the desklet cannot be moved by simply dragging it with the left mouse button. It can still be moved with ALT + left-click.
uk: Якщо заблоковано, то десклет можна легко перемістити захопивши його лівою кнопкою миші. А також ви, як і раніше, можете використовувати ALT+ліве клацання.

en: Lock position?
uk: Заблокувати позицію?

en: Depending on your WindowManager, you may be able to resize this with ALT + middle-click or ALT + left-click.
uk: Залежно від вашого менеджеру вікон, ви можете змінювати розмір за допомогою ALT+середнє клацання або ALT+ліве клацання.

en: Desklet dimensions (width x height):
uk: Розмір десклету (ширина Х висота)

en: Depending on your WindowManager, you may be able to move this with ALT + left-click.
uk: Залежно від вашого менеджеру вікон, ви можете переміщувати за допомогою ALT+ліве клацання.

en: Desklet position (x, y):
uk: Позиція десклету (x ; y) :

en: You can quickly rotate the desklet with the mouse, by dragging the little buttons on its left and top sides.
uk: Ви можете легко обертати будь-який десклет, для цього використовуйте маленькі кнопки по бокам десклету.

en: Rotation:
uk: Обертання:

en: Visibility
uk: Видимість

en: Is detached from the dock
uk: Від'єднати від панелі?

en: Visibility:
uk: Видимість:

en: Keep above
uk: Тримати над вікнами

en: Keep below
uk: Тримати під вікнами

en: Keep on widget layer
uk: На шарі віджетів

en: Reserve space
uk: Резервувати місце

en: Should be visible on all desktops?
uk: Показувати на всіх стільницях?

en: Decorations
uk: Оформлення

en: Choose 'Custom decorations' to define your own decorations below.
uk: Виберіть 'Власне оформлення', щоб налаштувати власне оформлення нижче.

en: Choose a decoration theme for this desklet:
uk: Виберіть тему оформлення для цього десклету:

en: Image to be displayed below drawings, e.g. a frame. Leave empty for no image.
uk: Зображення позаду малюнка, наприклад рамка. Залиште порожнім, щоб не використовувати.

en: Background image:
uk: Зображення тла:

en: Background transparency:
uk: Прозорість тла:

en: in pixels. Use this to adjust the left position of drawings.
uk: в пікселях. Визначає ліву позицію малюнка.

en: Left offset:
uk: Ліве зміщення:

en: in pixels. Use this to adjust the top position of drawings.
uk: в пікселях. Визначає верхню позицію малюнка.

en: Top offset:
uk: Верхнє зміщення:

en: in pixels. Use this to adjust the right position of drawings.
uk: в пікселях. Визначає праву позицію малюнка.

en: Right offset:
uk: Праве зміщення:

en: in pixels. Use this to adjust the bottom position of drawings.
uk: в пікселях. Визначає нижню позицію малюнка.

en: Bottom offset:
uk: Нижнє зміщення:

en: Image to be displayed above the drawings, e.g. a reflection. Leave empty for no image.
uk: Зображення поверх малюнка, наприклад відображення. Залиште пустим, щоб не використовувати.

en: Foreground image:
uk: Зображення переднього плану:

en: Foreground tansparency:
uk: Прозорість переднього плану:

en: Items
uk: Об'єкти

en: Clipboard items are those you get with CTRL+c. Selection items are those you get by selecting some text with the mouse.
uk: Елементи буферу обміну - це ті, які ви копіюєте за допомогою CTRL+с. Елементи виділення - це ті, які ви виділяєте мишою.

en: Which items should be remembered?
uk: Які елементи запам'ятовувати?

en: Clipboard
uk: Буфер обміну

en: Selection
uk: Виділення

en: Both
uk: Обидва

en: Number of items:
uk: Кількість елементів

en: Remember items between 2 sessions ?
uk: Запам'ятовувати елементи між двома сесіями?

en: It is especially useful if you often select text with the mouse and don't want to loose your clipboard items due to too many items in the selection.
uk: Це особливо корисно, коли ви часто виділяєте мишою текст та не хочете втрачати багаточисельні елементи, раніше скопійовані до буферу обміну.

en: Separate clipboard and selection?
uk: Розділяти елементи?

en: If so, number of selection items:
uk: Якщо так, то вкажіть кількість вибраних елементів:

en: When you click on an item, its content will become accessible with CTRL+v
uk: Коли ви клацаєте по елементу, його містиме стає доступним для вставки CTRL+v

en: Paste into Clipboard?
uk: Вставляти до буферу обміну?

en: When you click on an item, its content will become accessible with the middle-click
uk: Коли ви клацаєте по елементу, його містиме стає доступним для вставки середнім клацанням

en: Paste into Selection?
uk: Вставляти у виділення?

en: Shortkey to pop-up the items menu:
uk: Комбінація клавіш для виклику меню елементів:

en: Pop-up menus at mouse position?
uk: Показувати меню елементів поруч із курсором?

en: Actions
uk: Дії

en: If some actions are associated with an item, they will be proposed when the item is created.
uk: Якщо певні дії асоціюються з елементом, то вони будуть запропоновані вам, коли елемент буде створено.

en: Enable actions?
uk: Дозволити дії?

en: Display actions when selecting an item in the history.
uk: Показувати дії під час виділення елементів в історії.

en: Replay actions?
uk: Повторювати дії?

en: Duration of the action menu:
uk: Термін меню дій:

en: Persistent items
uk: Постійні елементи

en: A list of persistent items which can be accessed with middle-click:
uk: Список постійних елементів, які доступні середнім клацанням:

en: Depending on your WindowManager, you may be able to move this with ALT + left-click.. Negative values are counted from the right/bottom of the screen
uk: В залежності від вашого менеджера файлів, ви можете переміщувати панель за допомогою ALT+ліве клацання. Від'ємні значення вираховуються відносного правого-нижнього кутка екрану.

en: Style
uk: Стиль

en: Image when composite is active:
uk: Значок для активності композитності:

en: Image when composite is inactive:
uk: Значок для неактивності композитності:

en: Behaviour
uk: Поведінка

en: Let empty to use the default one. Alternatively, you can set any command you want.
uk: Залиште порожнім для типового використання. Або ж вкажіть команду, яку ви хочете.

en: Composite window-manager:
uk: Копозитний менеджер вікон:

en: Fallback window-manager:
uk: Резервний менеджер вікон:

en: Ask before switching:
uk: Запитати перед перемиканням:

en: Action on middle-click:
uk: Дія на середнє клацання:

en: Shortkey to toggle the composite ON/OFF:
uk: Комбінація клавіш для перемикання композитності:

en: Let external applications pop up dialogs in the dock?
uk: Дозволити стороннім програмам викликати вікна на панелі?

en: Let external applications reboot the dock?
uk: Дозволити стороннім програмам перезапускати панель?

en: Let external applications quit the dock?
uk: Дозволити стороннім програмам закінчувати роботу панелі?

en: Let external applications show/hide desklets?
uk: Дозволити стороннім програмам показувати/приховувати десклети?

en: Let external applications reload applets?
uk: Дозволити стороннім програмам перезапускати додатки?

en: Let external applications show/hide docks?
uk: Дозволити стороннім програмам показувати приховувати панелі?

en: Let extern applications add launchers to the docks?
uk: Дозволити стороннім програмам додавати значки на панель?

en: Let external applications modify the labels of icons?
uk: Дозволити стороннім програмам змінювати підписи до іконок?

en: Let extern applications modify the quick-infos on icons?
uk: Дозволити стороннім програмам змінювати повідомлення на іконках?

en: Let extern applications modify the icons' image?
uk: Дозволити стороннім програмам змінювати зображення іконок?

en: Let extern applications animate icons?
uk: Дозволити стороннім програмам анімувати іконки?

en: The dock will catch DBus signals to Launcher API and act as Unity
uk: Панель буде ловити сигнали DBus до Launcher API і діяти як Unity

en: Launch the Launcher API daemon?
uk: Запустити демон Launcher API?

en: Name of the container it belongs to:
uk: Назва контейнера, що належить до:

en: Desklet mode
uk: Режим десклетів

en: Choose the style of the display:
uk: Виберіть стиль відображення:

en: Gauge
uk: Індикатор

en: Graph
uk: Графік

en: Rotate applet theme :
uk: Обертання теми додатку:

en: With dock orientation
uk: З орієнтацією панелі

en: Type of graphic :
uk: Тип графіка:

en: Line
uk: Лінія

en: Plain
uk: Простий

en: Bar
uk: Смуга

en: Circle
uk: Круг

en: Plain Circle
uk: Просте коло

en: It's the colour of the graphic for high rate values.
uk: Колір графіку при високих значеннях.

en: High value's colour :
uk: Колір високих значень:

en: Graph colour for low rate vaues:
uk: Колір графіку при низьких значеннях.

en: Low value's colour :
uk: Колір низьких значень:

en: Background colour of the graphic :
uk: Колір тла графіку:

en: Show all values on same graph?
uk: Показувати всі значення на одному графіку?

en: Display
uk: Відображення

en: Display values
uk: Показати значення

en: On icon
uk: На значку

en: On label
uk: В підписі

en: Refresh time
uk: Час оновлення

en: You need OpenGL for this option. Set it to 0 to disable it, 1 means the transition is continue.
uk: Потрібна підтримка OpenGL. Встановіть 0, щоб не використовувати її, при значенні 1 перехід буде продовжуватися.

en: Fluidity of the transition between 2 values
uk: Плавність переходу між двома значеннями

en: Partitions monitored : Size
uk: Слідкування за розділами: Розмір

en: E.g. sda1, sdb5...
uk: Наприклад: sda1, sdb5...

en: Disks monitored : Speed
uk: Слідкування за дисками: Швидкість

en: E.g. sda, sdb... Up to 5 values allowed
uk: Наприклад: hda, sda, sdb... До 5 значень

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Leave empty to use the default.
uk: Залиште порожнім, щоб використовувати типове.

en: System monitor command
uk: Команда для системного монітору

en: Specify the xml file to be used :
uk: Вкажіть файл xml для використання :

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: Font to be used by default if none is specify in the .xml
uk: Шрифт, який потрібно використовувати стандартно, якщо не вказано в xml-файлі

en: Default Font:
uk: Типовий шрифт:

en: Color to be used by default if none is specify in the .xml
uk: Колір, який потрібно використовувати стандартно, якщо не вказано в xml-файлі

en: Default colour:
uk: Типовий колір:

en: Margin to be used on left, right and top of the desklet
uk: Відступ зліва, справа та зверху десклету

en: Margin all around the desklet:
uk: Облямівка навколо десклету:

en: Use this to increase the space between the lines
uk: Використовуйте це, щоб збільшити відстань між рядками

en: Space between lines:
uk: Проміжок між рядками:

en: Background
uk: Тло

en: You can have more attractive backgrounds using the Desklet decorations
uk: Ви можете отримати привабливіше тло використовуючи Оформлення десклетів

en: Display a simple background?
uk: Показувати просте тло?

en: first colour of the gradation
uk: початковий колір градації

en: Background first colour :
uk: Початковий колір тла:

en: second colour of the gradation
uk: кінцевий колір градації

en: Background second colour:
uk: Кінцевий колір тла:

en: Set the radius corner to 0 for no radius
uk: Встановіть значення в 0, щоб не використовувати закруглення

en: Background radius corner:
uk: Радіус закруглення кутів тла:

en: Set the thickness to 0 for no border
uk: Встановіть значення в 0, щоб не використовувати границю

en: Border thickness:
uk: Товщина границі:

en: Border colour
uk: Колір границі

en: Border colour :
uk: Колір границі:

en: Let empty to use the name of the folder.
uk: Залиште порожнім, щоб використовувати ім’я теки.

en: Folder name
uk: Ім'я теки

en: How to render the icon :
uk: Як малювати значок:

en: Use an image
uk: Використати зображення

en: Draw sub-dock's content as emblems
uk: Зображати містиме суб-панелі як емблеми

en: Draw sub-dock's content as stack
uk: Зображати містиме суб-панелі як набір

en: Draw sub-dock's content inside a box
uk: Зображати містиме суб-панелі у вікні

en: Folder's path:
uk: Шлях до каталогу

en: Allow to show the files of the folder in a sub-dock. If disabled, the applet behaves as a mere launcher.
uk: Дозволити відображати файли каталогу в суб-панелі. Якщо виключено, додаток поводить себе наче звичайний значок запуску.

en: Show folder's content?
uk: Показувати містиме каталогу?

en: Sort files by :
uk: Сортувати файли за:

en: Name
uk: назвою

en: Date
uk: датою

en: Sort folders before files?
uk: Розмістити теки поперед файлів?

en: Show hidden files?
uk: Показувати приховані файли?

en: Shortkey to show/hide the menu:
uk: Комбінація клавіш для показу/ховання меню:

en: Shortkey to show/hide the quick-launch dialog:
uk: Комбінація клавіш для показу/ховання вікна швидкої інформації:

en: Show recent documents?
uk: Показувати нещодавні документи?

en: Number of items to display
uk: Кількість об'єктів для відображення

en: The settings menu file is sometimes available in a settings.menu file but its content can also be available in the main .menu file used by the dock
uk: Файл налаштувань меню іноді доступний у файлі settings.menu, але його вміст може бути доступним у файлі main.menu, який використовує панель

en: Load settings' menu?
uk: Завантажити налаштування меню?

en: Display the description in search's results?
uk: Виводити опис на екран в результатах пошуку?

en: Display a notification to quickly launch new applications?
uk: Показувати сповіщення для швидкого запуску нових додатків?

en: Command to use for configuring the menu:
uk: Команда для налаштування меню:

en: Show Logout and/or Shutdown :
uk: Показати Вихід та/або Вимкнення:

en: The applet can steal the top border of maximized windows, in which case it will display the window control buttons.
     The applet can steal the menu from the windows, in which case it will display a button to pop up the menu of the current window.
uk: Додаток може перехоплювати верхню границю розгорнутого вікна, і при цьому він буде відображати кнопки керування вікном.
     Додаток може перехоплювати меню вікна, і при цьому буде відображатися кнопка для виклику меню поточного вікна.

en: Steal window menu
uk: Перехопити меню вікна

en: Steal window decoration
uk: Перехопити оформлення вікна

en: Steal window menu and border
uk: Перехопити меню вікна і границю

en: Shortkey to pop up the menu
uk: Комбінаця для виклику меню

en: Pop up the menu at mouse position
uk: Відображати меню поряд з курсором

en: Compact mode
uk: Компактний режим

en: Order of the buttons:
uk: Розташування кнопок:

en: Auto
uk: Автоматично

en: Close button at the end
uk: Кнопка закриття в кінці

en: Close button at first
uk: Кнопка закриття на початку

en: Image for the 'minimize' button
uk: Зображення для кнопки "мінімізувати"

en: Image for the 'maximize' button
uk: Зображення для кнопки "розгорнути"

en: Image for the 'restore' button
uk: Зображення для кнопки "відновити"

en: Image for the 'close' button
uk: Зображення для кнопки "закрити"

en: Animation of the icons:
uk: Анімація іконок:

en: Do we have to stop the animation on a icon which doesn't have to be animated each refresh?
uk: Чи зупиняти анімацію на значку, який не повинен бути анімованим, при кожному оновленні?

en: Stop animations sooner?
uk: Зупиняти анімацію раніше?

en: Control
uk: Керування

en: It's the sensitivity in order to know if the animation is played or not.
uk: Це чутливість, яка визначає чи програється анімація.

en: Sensitivity of the animation:
uk: Чутливість анімації:

en: More
uk: Більше

en: Less
uk: Менше

en: in ms.
uk: в мс.

en: Time between two animations:
uk: Час між повторенням анімації:

en: Action at Startup
uk: Дія при старті

en: Launch automatically at startup?
uk: Запускати автоматично при старті?

en: Hide the icon?
uk: Ховати значок?

en: Image when the applet is active:
uk: Значок активного додатку:

en: Image when the applet is inactive:
uk: Значок не активного додатку:

en: 'Broken' icon image name:
uk: Файл зображення для значка 'поломка':

en: 0 in most cases
uk: 0 у більшості випадків

en: Index of the source:
uk: Індекс джерела:

en: Separated by a semi-colon ';'
uk: Розділяти крапкою з комою ';'

en: Blacklist these indicators:
uk: Чорний список індикаторів:

en: Always display the icon, even when the dock is hidden?
uk: Завжди показувати значок, навіть якщо панель прихована

en: With default background
uk: З типовим фоном

en: With custom background
uk: З власним фоном

en: Background color to add in this case
uk: Колір тла для додавання в цьому випадку

en: Animation of the icon when one of the application demands your attention :
uk: Анімувати значок, якщо якась програма вимагає вашої уваги:

en: Leave empty to use the connection name.
uk: Залиште порожнім, щоб використовувати ім'я з'єднання.

en: Connection name
uk: Ім'я з'єднання

en: Parameters
uk: Параметри

en: You can quickly switch to the other mode by scrolling on the icon.
uk: Ви можете швидко перемикатися в інший режим, прокручуючи колесо миші на значку.

en: Info displayed by the icon:
uk: Інформація на значку

en: Wifi signal
uk: Wifi сигнал

en: Connexion speed
uk: Швидкість з'єднання

en: By default the first active interface is used.
uk: Типово використовується перший активний інтерфейс.

en: Connection interface to monitor:
uk: Інтерфейс для стеження:

en: Display numeric values:
uk: Показувати цифрові  значення:

en: You need OpenGL for this option. Set it to 0 means not used, 1 means the movement is continue.
uk: Для цієї опції потрібен OpenGL. Встановіть 0, щоб не використовувати, значення 1 означатиме, що рух продовжуватиметься.

en: Fluidity of the transition animation between 2 values:
uk: Плинність переходу анімації між 2 значеннями:

en: Animation of the icon when connecting:
uk: Анімація значка при з'єднанні:

en: Allow you to overwrite applet's default command line and launch your preferred wireless configuration interface.
uk: Дозволить вам перезаписувати стандартний командний рядок додатку та запускати ваш власний інтерфейс налаштування бездротового з'єднання.

en: User command to show Wireless Configuration:
uk: Команда користувача для налаштування бездротового з'єднання:

en: User command to display a system monitor:
uk: Власна команда для показу системного монітору:

en: Net Speed
uk: Швидкість

en: It's the colour of the graphic for high quality signal.
uk: Колір графіку при гарному рівні сигналу.

en: It's the colour of the graphic for low quality signal.
uk: Колір графіку при слабкому сигналі.

en: Delays between net speed checks:
uk: Інтервал перевірки швидкості:

en: Choose the style of the display:
uk: Виберіть стиль відображення:

en: Icons
uk: Іконки

en: Effect to apply on the icon according to strength :
uk: Який ефект сили використовувати на значку:

en: Zoom
uk: Наближення

en: Transparency
uk: Прозорість

en: Draw Bar
uk: Малювати лінії

en: Leave empty to use the default icon.
uk: Залишіть порожнім, щоб використовувати типовий.

en: Name of the image for the 'No signal' icon :
uk: Зображення для значка 'Сигнал відсутній'

en: Name of the image for the 'Very low' icon :
uk: Зображення для значка 'Дуже слабкий'

en: Name of the image for the 'Low' icon :
uk: Зображення для значка 'Слабкий'

en: Name of the image for the 'Middle' icon :
uk: Зображення для значка 'Середній'

en: Name of an image for the 'Good' icon :
uk: Зображення для значка 'Добрий'

en: Name of the image for the 'Excellent' icon :
uk: Зображення для значка 'Відмінний'

en: Name of the image for the 'Not connected' icon :
uk: Зображення для значка 'З'єднання відсутнє'

en: Name of the image for the 'Wired connection' icon :
uk: Зображення для значка 'Кабельне з'єднання'

en: in seconds. if you don't have Network-Manager.
uk: в секундах. Якщо ви не використовуєте Network-Manager.

en: Delays between wifi signal checks:
uk: Інтервал перевірки сигналу:

en: Leave empty to use the title of the RSS feed.
uk: Залиште порожнім, щоб використовувати власний заголовок RSS-потоку.

en: RSS Feed
uk: RSS-стрічка

en: Enter a valid atom/rss feed
uk: Вкажіть адресу стрічки atom/rss

en: RSS login (optional):
uk: Обліковий запис RSS (за бажанням)

en: RSS password (optional):
uk: Пароль RSS (за бажанням)

en: Notify about feed updates:
uk: Повідомляти про оновлення стрічки:

en: Icon animation
uk: Анімація значка

en: Dialog bubble
uk: Хмарка повідомлень

en: Icon animation + Dialog bubble
uk: Анімація значка + Хмарка повідомлень

en: Let empty to use the default notification animation.
uk: Залиште порожнім, щоб використовувати типове сповіщення.

en: Animation of the icon:
uk: Анімація значка:

en: In seconds. Set to 0 for infinite time (need to click on dialog to close it).
uk: В секундах. Встановіть 0 для безкінечності (клік по вікну закриває його).

en: Duration of the notification:
uk: Тривалість анімації:

en: Open the feed with the following program:
uk: Відкривати стрічку в програмі:

en: Font to be used for the title
uk: Який шрифт використовувати для заголовку

en: Title font:
uk: Шрифт заголовку:

en: Colour to be used for the title
uk: Який колір використовувати для заголовку

en: Title colour:
uk: Колір заголовку:

en: Alignment of the title:
uk: Зміщення заголовку:

en: left
uk: ліворуч

en: right
uk: праворуч

en: Font to be used for the feed lines
uk: Який шрифт використовувати для стрічки новин

en: Feed lines font:
uk: Шрифт стрічки новин:

en: Colour to be used for the feed lines
uk: Який колір шрифта використовувати для стрічки новин

en: Feed lines colour:
uk: Колір стрічки новин:

en: Left margin for the feed lines:
uk: Ліве поле для стрічки новин:

en: Space between 2 feed lines:
uk: Інтервал між двома рядками:

en: Logo
uk: Логотип

en: The default logo is the applet's icon
uk: Типовий логотип для значків додатків.

en: Display the logo?
uk: Показувати логотип?

en: Adjust to increase/decrease the logo's size
uk: Змінити розмір логотипу

en: Logo size:
uk: Розмір логотипу:

en: normal
uk: звичайний

en: big
uk: великий

en: Shortkey to show/hide the search dialog
uk: Комбінація клавіш для показу/приховування діалогу пошуку

en: Max number of results to show
uk: Максимальна кількість результатів для показу

en: Help
uk: Довідка

en: Shortkey to trigger the applet:
uk: Клавіша швидкого доступу для запуску додатку:

en: Dock to control initially
uk: Панель яку контролювати спочатку

en: Animation of the current icon :
uk: Анімація поточного значка:

en: Duration of the stop animation :
uk: Термін анімації зупинки:

en: Shortkey to enable/disable the finder mode:
uk: Комбінація клавіш для (де)активація режиму пошуку:

en: Maximum number of mails that will be previewed. Put -1 to show the maximum possible.
uk: Максимальна кількість нових повідомлень для показу. Встановіть -1, щоб показувати максимально можливу кількість.

en: Maximum number of results :
uk: Максимальна кількість результатів пошуку:

en: Number of lines of the listing. If there are more results, the listing will scroll when you go up or down with the arrows.
uk: Кількість рядків у списку. Якщо результатів більше, перелік буде прокручуватися за допомогою стрілок.

en: Number of lines to display :
uk: Кількість рядків відображення:

en: Animations
uk: Анімація

en: Duration of the appearance animation :
uk: Тривалість анімації появи:

en: Font used to display what you type:
uk: Шрифт відображення набраного вами тексту:

en: Color of the text's frame  :
uk: Колір рамки тексту:

en: Font size, relative to the dock size:
uk: Розмір шрифту, в залежності від розмірів панелі:

en: between 1 and 9, the higher, the bigger.
uk: Між 1 та 9, чим більше тим товстіше.

en: Text size:
uk: Ширина тексту:

en: Outline text?
uk: Обмалювати текст?

en: Text colour
uk: Колір тексту

en: Character background colour:
uk: Колір тла на символах:

en: Write text on the top of the dock?
uk: Писати текст нагорі панелі?

en: Favorite applications
uk: Улюблені програми

en: FAvorite applications starting with 'a' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'a' :

en: Favorite application starting with 'b' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'b' :

en: Favorite application(s) starting with 'c' :
uk: Улюблені програми, з назвою на 'c' :

en: Favorite application(s starting with 'd' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'd' :

en: Favorite application(s) starting with 'e' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'e' :

en: Favorite application(s) starting with 'f' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'f' :

en: Favorite application(s) starting with 'g' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'g' :

en: Favorite application(s) starting with 'h' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'h' :

en: Favorite application(s) starting with 'i' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'i' :

en: Favorite application(s) starting with 'j' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'j' :

en: Favorite application(s) starting with 'k' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'k' :

en: Favorite application(s) starting with 'l' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'l' :

en: Favorite application(s) starting with 'm' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'm' :

en: Favorite application(s) starting with 'n' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'n' :

en: Favorite application(s) starting with 'o' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'o' :

en: Favorite application(s) starting with 'p' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'p' :

en: Favorite application(s) starting with 'q' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'q' :

en: Favorite application(s) starting with 'r' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'r' :

en: Favorite application(s) starting with 's' :
uk: Улюблені програми з назвою на 's' :

en: Favorite application(s) starting with 't' :
uk: Улюблені програми з назвою на 't' :

en: Favorite application(s) starting with 'u' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'u' :

en: Favorite application(s) starting with 'v' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'v' :

en: Favorite application(s) starting with 'w' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'w' :

en: Favorite application(s) starting with 'x' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'x' :

en: Favorite application(s) starting with 'y' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'y' :

en: Favorite application(s) starting with 'z' :
uk: Улюблені програми з назвою на 'z' :

en: Propose some web search engines ?
uk: Запропонувати кілька пошуковиків?

en: It can launch commands and even do some calculations.
uk: Він може запустити команди і навіть зробити деякі розрахунки.

en: Shortkey to take a screenshot
uk: Гаряча клавіша для знімків екрана

en: Save image in
uk: Зберегти зображення в

en: Play a sound on click ?
uk: Програвати звук при клацанні?

en: A .wav file encoded in PCM.
uk: A .wav файл закодовано в PCM.

en: Sound file
uk: Звуковий файл

en: Play a sound on middle click ?
uk: Програвати звук при клацанні середньою кнопкою?

en: Play a sound on mouse hover ?
uk: Програвати звук при наведенні миші?

en: Volume:
uk: Гучність:

en: High
uk: Висока

en: Image's filename :
uk: Назва файлу зображення:

en: Hide inactive items
uk: Приховати неактивні елементи

en: How to display items:
uk: Як показувати елементи:

en: Compact
uk: Компактний

en: Sub-dock
uk: Суб-панель

en: Allow the icon to automatically resize itself?
uk: Дозволити значку автоматично змінювати розмір?

en: Number of lines to pack items in:
uk: Кількість рядків у пакуванні:

en: Left click pops up the items' menu
uk: Клацніть лівою кнопкою миші для появи виринаючого меню

en: Display style
uk: Стиль дисплею

en: Gauge theme
uk: Тема пристрою

en: It's the colour of the graphic for high values.
uk: Колір графіку при високих значеннях.

en: It's the colour of the graphic for low values.
uk: Колір графіку при низьких значеннях.

en: Show CPU usage?
uk: Показувати завантаження ЦП?

en: Show RAM usage ?
uk: Показувати використання ОЗП?

en: Show SWAP too?
uk: Також розділу підкачки?

en: You need an nVidia card and the 'nvidia-settings' tool.
uk: Вам потрібна відеокарта від nVidia та утиліта 'nvidia-settings'.

en: Show graphic card's temperature?
uk: Показувати температуру відеокарти?

en: Show CPU temperature?
uk: Показувати температуру процесора?

en: Show fan speed?
uk: Показувати швидкість вентилятора?

en: Show free memory instead of used memory?
uk: Показувати вільну пам'ять замість використаної?

en: Display values :
uk: Показувати значення:

en: Delay between refreshes:
uk: Інтервал між перевірками:

en: How smooth is the movement?
uk: Як плавно рухатися?

en: Alerts
uk: Попередження

en: Show alerts?
uk: Показувати попередження?

en: Play a sound when displaying warning?
uk: Програвати звуковий сигнал при попередженні?

en: Path to sound file:
uk: Шлях до звукового файлу:

en: System-Monitor
uk: Системний монітор

en: It will prevent the system monitor's icon to show in the taskbar. The applet's icon will then behave as a launcher, an application, and an applet.
uk: Це створить значок системного монітору на панелі задач. Значок буде вести себе як значок запуску, програма та додаток.

en: Steal the system monitor's icon from the taskbar?
uk: Прибрати значок системного монітору з панелі задач?

en: Class of the system monitor program:
uk: Клас програми системного монітору:

en: Top List
uk: Топ-лист

en: When you left-click on the icon, you will get the list of the N most CPU/RAM-intensive programs.
uk: Лівим клацанням на значку ви отримаєте список з N програм, які найбільше завантажують ЦП/ОЗП.

en: Number of programs to display in the top list:
uk: Кількість програм у списку:

en: The first colour of the gradient used to display the top list.
uk: Початковий колір градації для відображення топ-листа.

en: Top list start colour:
uk: Початковий колір топ-листа:

en: The second colour of the gradient used to display the top list.
uk: Кінцевий колір градації для відображення топ-листа.

en: Top list stop colour:
uk: Кінцевий колір топ-листа:

en: Show top memory usage in %?
uk: Показувати використання пам'яті в %?

en: Delay between top list refreshes:
uk: Інтервал оновлення топ-листа:

en: Graphic Card temperature
uk: Температура відеокарти

en: in Celsius. The temperature will be displayed between this value and the upper limit.
uk: в Цельсіях. Температура буде показуватися між цим значенням та верхнім лімітом.

en: Lower limit of graphic card temperature:
uk: Нижній поріг температури ядра:

en: Upper limit of graphic card temperature:
uk: Верхній поріг температури ядра:

en: in celcius.
uk: в цельсіях.

en: Notification limit of graphic card temperature:
uk: Ліміт повідомлення про температуру відео-карти:

en: Mean delay between winks:
uk: Середній інтервал миготіння:

en: Wink duration:
uk: Інтервал миготіння:

en: Keep ratio?
uk: Зберігати маштаб?

en: A high refresh frequency will use more CPU.
uk: Велика частота оновлень потребує більше ресурсів процесора.

en: High refresh frequency?
uk: Підвищити частоту оновлень?

en: Leave empty to display the current luminosity.
uk: Залиште порожнім, щоб показати поточний контраст.

en: Current luminosity
uk: Поточна яскравість

en: Variation for 1 mouse scroll, in %:
uk: Зміна при 1 прокручуванні колеса миші, в %:

en: Use 0 for none.
uk: Встановіть в 0, щоб не використовувати:

en: Brightness to apply automatically on startup:
uk: Яскравість при запуску:

en: Shortkey to increase the brightness:
uk: Комбінація клавіш для збільшення яскравості:

en: Shortkey to decrease the brightness:
uk: Комбінація клавіш для зменшення яскравості:

en: Sound card name
uk: Ім’я звукової карти

en: Display volume :
uk: Показувати гучність:

en: Icon with progress bar
uk: Іконка з прогресбаром

en: Default icon:
uk: Стандартний значок:

en: Mute icon:
uk: Значок приглушення:

en: Broken icon:
uk: Значок поломки:

en: Shortkey to show/hide the sound control dialog:
uk: Комбінація клавіш для показу/приховування вікна керування звуком:

en: Hide the scale when mouse leaves the desklet?
uk: Ховати шкалу, коли курсор покидає десклет?

en: Sound card:
uk: Звукова карта для керування:

en: Select channel:
uk: Виберіть канал для керування:

en: On some cards, a channel only controls 1 side (right or left). You will then need to specify a second channel here, to control both sides. Most of the time, you should just leave this empty.
uk: На деяких картах один канал може відповідати тільки за одну сторону (праву або ліву). Тому вкажіть тут інший канал, щоб керувати обома сторонами. В більшості випадків просто залиште поле пустим.

en: Choose a second channel to control (optional):
uk: За бажанням, можете вибрати інший канал для керування:

en: Specific command to run to show an advanced sound mixer:
uk: Вкажіть команду запуску розширеного звукового мікшеру:

en: Leave empty to use the location name if available.
uk: Залиште порожнім, щоб використовувати шлях в якості імені, якщо доступно.

en: Show the date:
uk: Показувати дату:

en: for digital format only.
uk: тільки для цифрового вигляду.

en: Display the time in a 24h format?
uk: Відображати в 24-часовому форматі?

en: if not, then the applet will update the time once a minute, saving CPU power.
uk: якщо ні, то додаток буде оновлювати час похвилинно, зберігаючи ресурси ЦП.

en: Show seconds?
uk: Показувати секунди?

en: In ms. Set 0 for non-smooth animation, set 1000 to have a continuous animation. Requires OpenGL.
uk: в мсек. Встановіть 0, щоб не використовувати плавну анімацію. Встановіть 1000, для довготривалої анамації. Потрібна підтримка OpenGL.

en: Display seconds with smooth animation for a duration of:
uk: Показувати секунди з плавною анімацією тривалістю:

en: E.g. :Europe/Paris, :Japan, etc. Leave empty for local time.
uk: Наприклад, Європа/Париж, Японія, тощо. Залиште порожнім, щоб використовувати локальний час.

en: Timezone:
uk: Часовий пояс:

en: Use the tasks from the following task-manager:
uk: Використовувати події з планувальника:

en: The analogue view is based on CairoClock; otherwise it will be displayed in digital format.
uk: Аналоговий вигляд заснований на CairoClock;  інакше буде використано цифровий вигляд.

en: Select the view :
uk: Виберіть вигляд:

en: Analogue
uk: Аналоговий

en: Digital
uk: Цифровий

en: Analogue View
uk: Аналоговий вигляд:

en: List of available themes for analogue display:
uk: Список доступних тем для аналогового дисплея:

en: Date text colour:
uk: Колір тексту дати:

en: Digital View
uk: Цифровий вигляд:

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Custom
uk: Власний

en: Use a custom font
uk: Використовувати власний шрифт

en: Font:
uk: Шрифт:

en: Set to 0 to not have it
uk: Встановіть в 0, щоб не мати його

en: Outline thickness:
uk: Товщина контуру:

en: Outline colour:
uk: Колір контуру:

en: Layout of the text:
uk: Розташування тексту:

en: On 1 line
uk: В 1 рядок

en: On 2 lines
uk: В 2 рядки

en: Ratio to apply on text :
uk: Пропорції тексту:

en: Configure time and date
uk: Налаштувати дату та час

en: Leave empty to execute the default command.
uk: Залиште порожнім, щоб використовувати типову.

en: Specific command to run:
uk: Специфічна команда запуску:

en: The new alarm will be added to the end / the last alarm will be removed.
uk: Нове нагадування буде додано в кінець / останнє нагадування буде видалено.

en: Add or remove an alarm:
uk: Додати або видалити нагадування:

en: Info-bubbles
uk: Хмарка повідомлень

en: Enable info-bubbles?
uk: Задіяти хмарку повідомлень?

en: Duration of the info-bubbles :
uk: Тривалість хмарки повідомлень:

en: Number of items to keep in the history :
uk: Кількість збережених елементів:

en: Keep a copy of each uploaded image?
uk: Зберігати копію кожного завантаженого зображення?

en: This will override the image setting.
uk: Це перезапише  налаштування зображення.

en: If so, display the last image on the icon?
uk: Якщо так, то відображати останнє зображення на значку?

en: Animation of the icon during upload :
uk: Анімувати значок при завантаженні:

en: Use the following service to make the URL smaller:
uk: Використовувати наступну службу, щоб зробити адресу коротшою:

en: Use the tiny URL by default?
uk: Використовувати коротку адресу як типову?

en: in KB/s - 0 means unlimited
uk: в КБ/с - 0 означає без обмежень

en: Maximum upload rate:
uk: Максимальна швидкість вивантаження:

en: Sites
uk: Сайти

en: Use files hosting site for any kind of files?
uk: Використовувати файл-хостинг для будь-яких типів файлів?

en: Preferred site for texts hosting :
uk: Сайти для тексту, яким надаєте перевагу:

en: Preferred site for images hosting :
uk: Сайти для зображень, яким надається перевага:

en: Preferred site for videos hosting :
uk: Сайти для відео, яким надається перевага:

en: Preferred site for files hosting :
uk: Сайти для файлів, яким надається перевага:

en: The script takes the file path as a parameter, and write the resulting URL on the standard output.
uk: Цей сценарій використовує шлях до файла як параметр та записує отриману адресу у стандартному вигляді.

en: Custom script for text upload :
uk: Власний сценарій для відвантаження тексту :

en: Custom script for image upload :
uk: Власний сценарій для відвантаження зображення :

en: Custom script for video upload :
uk: Власний сценарій для відвантаження відео :

en: Custom script for file upload :
uk: Власний сценарій для відвантаження файла :

en: Leave empty to upload files into '~/Dropbox/Public' or '~/Ubuntu One'.
uk: Залиште порожнім, якщо хочете завантажити файл у  '~/Dropbox/Public' чи '~/Ubuntu One'.

en: Path of a custom DropBox / UbuntuOne folder :
uk: Шлях до теки користувача DropBox / UbuntuOne :

en: Otherwise, your user name will be used when possible.
uk: Або ж якщо можливо, використовуватиметься ім’я користувача.

en: Post text as Anonymous ?
uk: Надсилати текст анонімно?

en: Inclinated Plane
uk: Нахилена площина

en: The lower the value, the lower the point of view on the plane.
uk: Чим нижче значення, тим точка видимості ближче до площини.

en: Height of the vanishing point:
uk: Висота точки сходження:

en: The lower the value, the flatter the curve will appear.
uk: Чим менше значення, тим більша частина кривої буде виглядати пласкою.

en: Curvature of the curve in percent:
uk: Відсоток кривизни:

en: Amplitude of the curve:
uk: Амплітуда кривої.

en: Physically separate groups of icons
uk: Фізично розділяти групи іконок

en: At 1, the icons will have the same size as in other views.
uk: Якщо значення 1, то іконка буде мати той же розмір, що й інші.

en: Ratio to apply on icons' size :
uk: Відношення застосовувати до розміру іконки:

en: smaller icons
uk: маленькі іконки

en: normal icons
uk: нормальні іконки

en: Grid
uk: Ґратка

en: Space between columns:
uk: Відстань між колонками:

en: Space between rows:
uk: Відстань між рядками:

en: Only for sub-docks.
uk: Тільки для суб-панелей

en: Maximum size of the dock:
uk: Максимальний розмір панелі:

en: Full screen
uk: На весь екран

en: Zoom when mouse hovers an icon:
uk: Збільшувати під час наведення вказівника на значок:

en: Sinusoidal wave radius:
uk: Радіус синусоїди хвилі:

en: Use a linear wave rather than a sinusoidal wave?
uk: Використовувати лінійну хвилю замість синусоїдальної?

en: Display text for all icons?
uk: Показувати текст для всіх іконок?

en: Frame
uk: Рамка

en: First gradient colour :
uk: Початковий колір градації:

en: Second gradient colour :
uk: Кінцевий колір градації:

en: Top to bottom gradient?
uk: Градієнт згори до низу?

en: Left to right gradient?
uk: Градієнт зліва направо?

en: Corner radius:
uk: Радіус закруглення кутів:

en: Border line width :
uk: Ширина лінії границі:

en: Border line colour :
uk: Колір лінії границі:

en: Arrow width :
uk: Ширина стрілки:

en: Arrow height:
uk: Висота стрілки:

en: Scroll bar
uk: Смуга прокручування

en: Color of the scroll bar's outline:
uk: Колір контуру смужки прокручування:

en: Color of the scroll bar's inside:
uk: Внутрішній колір смужки прокручування:

en: Color of the scroll grip:
uk: Колір повзунка:

en: The higher this value, the sooner the parabola will be curved.
uk: Чим вище значення, тим швидше парабола буде викривленою.

en: Curvature:
uk: Кривизна:

en: The parabola will be restricted to a rectangle of this proportion.
uk: Парабола буде скручена в квадрат з цими пропорціями.

en: Height/width ratio:
uk: Відношення висоти/ширини:

en: 0 represents a flat wave, 1 represents maximum wave curvature.
uk: При значенні 0 швиля буде повністю пласкою, при значенні 1, вона буде максимальною.

en: Magnitude of the wave:
uk: Висота хвилі:

en: Curve towards the outside?
uk: Згинати в інший бік?

en: Space between icons and their captions:
uk: Відстань між іконками та їх підписами:

en: This may recquire more CPU during the unfolding animation, except if you launch Cairo-Dock with OpenGL.
uk: Потрібно більше процесорних ресурсів, якщо тільки не використовується OpenGL.

en: Draw captions while unfolding?
uk: Малювати підписи під час розкриття?

en: Space between icons:
uk: Відстань між іконками:

en: 0 represents a flat wave, 1 means the wave is identical to other views.
uk: При значенні 0 хвиля буде повністю пласкою, при значенні 1 хвиля буде ідентична іншим видам.

en: Number of icons on the first row:
uk: Кількість іконок у першому рядку:

en: in degrees. The lower the value, the narrower the cone. 180° represents a wide open cone.
uk: в градусах. Чим менше, тим вузькішим буде конус. При значенні 180° конус буде повністю відкритий.

en: Cone width:
uk: Ширина конусу:

en: Set transparency to 0 to not use it. This is quite slow with cairo.
uk: Встановіть прозорість в 0, щоб не використовувати її. Вона доволі повільна з cairo.

en: Bow colour:
uk: Колір дуги:

en: Line colour:
uk: Колір лінії:

en: <b>A 3D plane view</b>
    This is the closest view to MacOSX's dock.
    You can choose to display separators as a line
     or a physical hole on the plane.
uk: <b>У вигляді 3D проекції</b>
    Цей вигляд найбільш подібний вигляду панелі в MacOSX's.
    Ви можете вибрати для відображення роздільника у вигляді лінії
     або фізичного прорізу на площині.

en: <b>A 3D caroussel view</b>
    Icons scroll with mouse position.
uk: <b>У вигляді 3D каруселі</b>
    Іконки прокручуються під курсом миші.

en: <b>Curved view</b>
    Allow you to curve your dock !
    You can choose to display separators as a line
     or a physical hole on the plane.
uk: <b>У вигляді кривої</b>
    Дозволяє викривляти панель !
    Ви можете вибрати для відображення роздільника у вигляді лінії
     або фізичного прорізу на площині.

en: <b>Slide view</b>
    A brand new view, especially designed for big subdocks.
uk: <b>У вигляді ковзанки</b>
    Новий вигляд, спеціально призначений для великих субпанелей.

en: <b>Panel view</b>
    This view will display your dock like a gnome-panel or a KDE-panel.
    Icons are not zoomed on mouse over.
    Separators are rendered as spaces between the different groups of icons.
uk: <b>У вигляді панелі</b>
    Ця вигляд буде відображати панель, як гном-панель або KDE-панелі.
    Іконки при наведенні миші не масштабуються.
    Роздільники відображаються як прогалини між різними групами іконок.

en: <b>A parabolic view</b>
    Perfect for medium sub-docks with 3 to 10 icons.
    Labels are also clickable.
uk: <b>У вигляді параболи</b>
    Ідеально підходить для субпанелей з 3-10 значками.
    Також по кліку активуються мітки.

en: <b>Rainbow view</b>
    An original view, designed for sub-docks with few icons.
    Icons' labels can be displayed horizontally or not.
uk: <b>У вигляді веселки</b>
    Оригінальний вигляд, призначений для панелей з кількома іконками.
    Іконки міток можна розміщувати горизонтально або вертикально.

en: <b>Slide view</b>
    This view is specially adapted to large sub-docks.
    You can choose to display all icons' labels.
uk: <b>У вигляді ковзанки</b>
    Новий вигляд, спеціально призначений для великих субпанелей..
    Ви можете вибрати для відображення міток всі іконки.

en: Drag and drop indicator
uk: Індикатор перетягування

en: Typically an arrow, this will be displayed when you try to drop a new launcher into the dock. Leave this empty to use the default.
uk: Зазвичай у вигляді стрілки, це буде відображатися, коли ви перетягуєте на панель новий значок запуску. Залиште порожнім, щоб використовувати типове.

en: Image for the drag & drop animation:
uk: Зображення для анімації перетягування:

en: An emblem that will be displayed when you try to drop something on an icon. Leave empty to use the default one.
uk: Емблема, яка буде відображатися, коли ви намагатиметися скинути щось на значок. Залиште порожнім, щоб використовувати типову.

en: Image when hovering an icon :
uk: Зображення при наведенні на значок:

en: Animation
uk: Анімація

en: Speed:
uk: Швидкість:

en: Number of round per second.
uk: Кількість обертів за секунду.

en: Rotation speed :
uk: Швидкість обертання:

en: Theme
uk: Тема

en: Name of the image to overwrite the theme's empty image :
uk: Файл зображення для заміни пустого зображення теми:

en: Name of the image to overwrite the theme's full image :
uk: Файл зображення для заміщення заповненого зображення теми:

en: Config
uk: Налаштування

en: Display the following quick info :
uk: Показувати таку інформацію:

en: Number of files
uk: Кількість файлів

en: Total number of files
uk: Загальна кількість файлів

en: Total weight
uk: Загальний розмір

en: Ask confirmation before emptying Dustbin?
uk: Запитувати підтвердження перед очищенням?

en: Draw in background?
uk: Малювати на тлі?

en: Rotate effects with dock?
uk: Перевертати ефект з панеллю?

en: In ms. Set 0 to not use this effect.
uk: в мсек. Встановіть 0, щоб не використовувати ефект.

en: Colours
uk: Кольори

en: This will slightly alter your colours, so you may have to modify them.
uk: Він ледве змінює колір, так що ви можете навіть не змінювати його.

en: Add luminance?
uk: Додати яскравість?

en: Particles
uk: Частинки

en: Number of particles:
uk: Кількість частинок:

en: Particle size:
uk: Розмір частинок:

en: Particle speed:
uk: Швидкість частинок:

en: It particularily fits a dark wallpaper or a dark theme.
uk: Дуже пасує до чорних шпалер або темної теми.

en: Number of sources:
uk: Кількість джерел:

en: Number of particles per source:
uk: Кількість частинок на джерело:

en: In percentage of the icon's size.
uk: У відсотках до розміру значка.

en: Radius of the explosion:
uk: Радіус вибуху:

en: Show the launching?
uk: Показувати запуск?

en: Particle friction:
uk: Тертя частинок:

en: Animation on disappearance:
uk: Анімація при зникненні:

en: Evaporate
uk: Випаровування

en: Fade out
uk: Згасання

en: Explode
uk: Вибух

en: Break
uk: Розрив

en: Black Hole
uk: Чорна діра

en: Random
uk: Випадковий

en: Animation on appearance:
uk: Анімація при появі:

en: Evaporate upwards?
uk: Випаровування догори?

en: Number of pieces:
uk: Кількість частинок:

en: Explosion radius:
uk: Радіус вибуху:

en: Break the icon into cubes?
uk: Розривати значки на кубики?

en: in round per second.
uk: довкола за секунду.

en: The greater, the faster the icon will collapse to the center.
uk: Чим вище значення, тим швидше значок буде згортатися до центру.

en: Attraction of the Black Hole:
uk: Сила всмоктування:

en: General
uk: Загальні

en: caps lock, num lock, etc.
uk: caps lock, num lock, тощо

en: Display keyboard locks as quick-info?
uk: Відображати стан клавіатурних режимів у швидкій інформації?

en: Icon image name for NumLock status:
uk: Ім’я зображення іконки для статусу NumLock:

en: Icon image name for CapsLock status:
uk: Ім’я зображення іконки для статусу CapsLock:

en: in ms. Set to 0 if you don't want an animation when the keyboard layout changes.
uk: в мсек. Встановіть 0, щоб не використовувати анімацію під час зміни розкладки клавіатури.

en: Duration of the transition animation:
uk: Час анімації переходу:

en: Relative size of the text :
uk: Відносний розмір тексту:

en: smaller
uk: менше

en: Number of letters to draw on the icon.
uk: Кількість літер, що буде зображено на іконці.

en: Action
uk: Дія

en: Shortkey to lock the screen
uk: Комбінація клавіш для блокування екрану

en: Shortkey to show the menu
uk: Комбінація клавіш для виклику меню

en: Demand confirmation before closing
uk: Запитувати перед закриттям

en: Customisation
uk: Персоналізація

en: Icon image name to use when the system has to be rebooted:
uk: Значок для повідомлення про необхідність перезавантаження:

en: Display this image as an emblem or replace applet's icon with this image?
uk: Відображати зображення як емблему чи замінювати значок додатку цим зображенням?

en: Emblem
uk: Емблема

en: Image
uk: Зображення

en: Commands
uk: Команди

en: This will be available when middle-clicking. Leave empty to execute the default command, which depends on your distribution. In some cases the command to shutdown is the same as the one to log out.
uk: Буде доступно середнім клацанням. Залиште порожнім, щоб використовувати типову, яка в більшості випадків залежить від вашого дистрибутиву. Інколи, команда для вимкнення однакова з командою закінчення сеансу.

en: Leave empty to execute the default command. If not empty, it will execute this command with the name of the user (or nothing for guest session)
uk: Залиште порожнім, щоб виконувати типову команду. Якщо пропишете, то команда буде виконуватися від імені користувача (або не буде виконуватися для гостьових сесій)

en: User-defined command to execute for changing user:
uk: Власна команда для зміни користувача:

en: If you have any problem with the applet, uncheck this option during the maintenance mode, then after the dock has relaunched, remove/modify the mail accounts you want.
uk: Якщо ви маєте певні проблеми з цим додатком, приберіть цю опцію під час режиму обслуговування, потім дозвольте панелі завантажитися та змініть / видаліть обліковий запис, який ви хочете.

en: Check mail account on startup?
uk: Перевіряти пошту під час запуску?

en: Name of the file for the "no mail" image :
uk: Файл зображення для статусу 'немає нових листів':

en: Name of the file for the "has mail" image :
uk: Файл зображення для статусу 'є нові листи':

en: If checked, the number of mails will be shown even if there is no mail.
uk: Якщо вибрано, то кількість листів буде показуватися навіть, якщо листів не має.

en: Show '0' if there is no mail?
uk: Показувати «0», якщо немає пошти?

en: Leave empty to use default sub-dock view.
uk: Залиште порожнім, щоб використовувати стандартний вид суб-панелі.

en: Sub-dock view name:
uk: Ім'я теми для суб-панелі:

en: Action on new mail
uk: Дія при отриманні нової пошти

en: Play sound when a new e-mail is received?
uk: Відтворити звук, коли отримано нове повідомлення електронної пошти?

en: Name of the file for the "new mail" sound :
uk: Файл звуку для статусу 'є нові листи':

en: Show new messages' content?
uk: Показувати вміст нових повідомлень?

en: Maximum number of mails that will be previewed.
uk: Максимальна кількість повідомлень, які будуть переглянуті.

en: Maximum of new messages shown?
uk: Максимальна кількість нових повідомлень?

en: Duration of the dialog:
uk: Тривалість сповіщення:

en: Animation when new message arrives:
uk: Анімація при отриманні нового повідомлення:

en: Mail application
uk: Поштова програма

en: for instance "thunderbird" or "firefox mail.google.com"
uk: для "thunderbird" або "firefox mail.google.com"

en: Preferred mail application to launch on left-click :
uk: Типова програма для запуску лівим клацанням:

en: Add a mail account (you've to launch the applet)
uk: Додати обліковий запис пошти (необхідно запустити додаток)

en: The new account will be created with the specified type and name.
uk: Новий обліковий запис буде створено з вказаним типом та іменем.

en: Add an account with specified type and name:
uk: Додати обліковий запис з вказаним типом та іменем.

en: Also blur on mouse movement?
uk: Також розмивати при наведенні мишею?

en: Blur amount:
uk: Якість розмиття:

en: Leave it empty to display the name of the player currently controlled.
uk: Залиште порожнім, щоб відображати ім'я програвача, яким зараз керуєте.

en: Player name
uk: Ім’я програвача

en: Audio Player
uk: Аудіопрогравач

en: Player to control:
uk: Програвач:

en: This will prevent the player icon appearing in the taskbar. The applet's icon will then behave as a launcher, an application and an applet.
uk: Це попередить появу значка програвача на панелі задач. Значок додатку буде вести себе і як значок запуску, і як програма, і як додаток.

en: Steal the player's icon from the taskbar?
uk: Перехопити значок програвача з панелі задач?

en: Actions on click and middle-click :
uk: Дія за середнім клацанням:

en: Play/Pause on click, Next on middle-click
uk: Грати/Пауза за клацанням, Наступна за середнім клацанням

en: Show/Hide player on click, Play/Pause on middle-click
uk: ПОказати/Приховати за клацанням, Грати/Пауза за середнім клацанням

en: Actions on scroll up/down:
uk: Дії при скролінгу вгору/вниз:

en: Next/previous song
uk: Наступна/Попередня пісня

en: Control the volume
uk: Регулятор гучності

en: Action on music change
uk: Дія при зміні музики

en: Show tooltips?
uk: Показувати інформаційну хмарку?

en: Time length of tooltips:
uk: Тривалість інформаційної хмарки:

en: Animation when music changes:
uk: Анімація при зміні музики:

en: Information to display on the icon :
uk: Відображати інформацію на значку:

en: Nothing
uk: Нічого

en: Time Elapsed
uk: Пройшло часу

en: Time Remaining
uk: Залишилось часу

en: Track number
uk: Номер треку

en: Display album's cover?
uk: Показувати обкладинку альбому?

en: You need to be connected to the Internet.
uk: Вам потрібне підключення до Інтернету.

en: Allow Cairo-Dock to download missing covers?
uk: Дозволити Cairo-Dock завантажувати обкладинки?

en: requires OpenGL.
uk: потрібно OpenGL.

en: Use 3D themes?
uk: Використовувати 3D теми?

en: List of available 3D themes for covers :
uk: Список доступних 3D тем для обкладинок:

en: 'Default' icon image name:
uk: Файл зображення для значка 'стандартний':

en: Name of the image for the 'play' icon :
uk: Файл зображення значка 'грати':

en: Name of the image for the 'stop' icon :
uk: Файл зображення значка 'стоп':

en: Name of the image for the 'pause' icon :
uk: Файл зображення значка 'пауза':

en: By default all interfaces will be monitored.
uk: Типово усі інтерфейси будуть контролюватися.

en: interface:
uk: інтерфейс:

en: Fluidity of the transition between 2 values :
uk: Плавність переходу між 2значеннями:

en: Display rate values :
uk: Показувати значення:

en: Leave empty to display the current status information.
uk: Залишіть порожнім для показу поточного інформаційного статусу

en: Current status
uk: Поточний стан

en: 'On-battery' icon filename:
uk: Файл зображення при роботі від батареї:

en: Icon's filename when on charge :
uk: Файл зображення при роботі від мережі:

en: charge
uk: заряд

en: Timelength
uk: Тривалість

en: Emblem icon's filename when on charge:
uk: Емблема при значку при заряджанні:

en: Hide the icon when not on battery?
uk: Приховати значок, якщо працює не від батареї?

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Notification when battery charged ?
uk: Сповіщати про повну зарядку батареї?

en: Leave it empty for no sound
uk: Залиште порожнім, щоб не використовувати звук

en: Play a sound:
uk: Використовувати звук:

en: Notification when low battery ?
uk: Сповіщати про низький заряд батареї?

en: in percent.
uk: у відсотках.

en: Battery level:
uk: Заряд батареї:

en: When battery level is under 4%
uk: Коли заряд знизиться за 4%

en: Notification when battery charge is critical ?
uk: Повідомляти про критичний заряд батареї?

en: Notification type:
uk: Тип сповіщення:

en: Leave empty to use the folder's name.
uk: Залиште порожнім, щоб використовувати ім'я теки.

en: Folder
uk: Тека

en: Folder to browse :
uk: Тека для перегляду:

en: List folders first?
uk: Теки на початку?

en: Ignore case?
uk: Ігнорувати регістр?

en: Menu
uk: Меню

en: It can be CPU intense to load a lot of icons.
uk: Може знадобитися багато часу для завантаження великої кількості іконок.

en: Display icons in the menu?
uk: Показувати іконки в меню?

en: Number of items loaded at once. Setting a high value speeds up loading a little but will hang the application for longer.
uk: Кількість елементів для одночасного завантаження. Встановлення великих значень трохи прискорює завантаження, але надовше блокує програму.

en: Build menu gradually:
uk: Послідовна побудова меню:

en: List drives and volumes?
uk: Показувати диски та розділи?

en: List networks?
uk: Показувати мережу?

en: GTK bookmarks, that are used by Nautilus for exemple.
uk: Закладки GTK, які використовуються, наприклад, в Nautilus.

en: List bookmarks?
uk: Показувати закладки?

en: Type of view for the desklet mode :
uk: Вид для режиму десклету:

en: Tree
uk: Дерево

en: Disk usage
uk: Використання диску

en: Show disk usage :
uk: Показувати використання диску:

en: Free space
uk: Вільне місце

en: Used space
uk: Використане місце

en: Free space (in percent)
uk: Відсоток вільного місця

en: Used space (in percent)
uk: Відсоток використаного місця

en: Delay between disk usage refresh :
uk: Інтервал між оновленнями:

en: Display disk usage with a bar?
uk: Показувати використання диску як графік?

en: In rotations per second.
uk: Обертів на секунду.

en: Show mouse on:
uk: Показувати мишу на:

en: Dock
uk: панелі

en: Particle life time:
uk: Тривалість життя частинок:

en: The higher the value, the more particles will scatter from their source.
uk: Чим більше значення, тим більше часток розсіюватиметься з їх джерела.

en: Scattering:
uk: Розсіювання:

en: Image when the applet is active :
uk: Зображення для активного додатку:

en: You need to activate the Dbus plug-in in Compiz for the last 2 actions. Showing desktop and desklets can fail on some Window Manager (like Metacity).
uk: Для наступних дій потрібно активувати Compiz модуль Dbus. Відображення робочого столу та десклетів може завершитися невдало для деяких ВМ, наприклад Metacity.

en: Action on left-click:
uk: Дія на ліве клацання:

en: Show the desklets
uk: Показати десклети

en: Show desktop and desklets
uk: Показ робочого столу та десклетів

en: Shortkey for the middle-click action:
uk: Комбінація клавіш для дії середнього клацання:

en: Folder for the images:
uk: Каталог зображень:

en: Scan sub direcotries?
uk: Дивитися у підкаталогах?

en: Randomly browse files?
uk: Випадковий порядок перегляду файлів?

en: Display image name as quickinfo?
uk: Показувати ім'я файлу в швидкій інформації?

en: This will prevent the dock from freezing during image loading, but works only with OpenGL.
uk: Це дозволяє уникнути  завмирання панелі під час завантаження зображень, але працює тільки з OpenGL.

en: Use another thread to load images?
uk: Використовувати інший потік для завантаження повідомлень?

en: Read all images properties on startup?
uk: Перечитувати всі властивості зображень при старті?

en: play/pause
uk: грати/пауза

en: open image
uk: відкрити зображення

en: open parent folder
uk: Відкрити батьківський каталог

en: Sliding delay:
uk: Затримка ковзання:

en: Effect while changing image:
uk: Ефект при зміні зображення:

en: fade
uk: зетемнення

en: blank fade
uk: порожнє затемнення

en: fade in/out
uk: зовнішнє затемнення

en: side kick
uk: боковий удар

en: slideshow
uk: слайд-шоу

en: grow up
uk: виростання

en: shrink
uk: зменшення

en: cube
uk: куб

en: random
uk: випадково

en: Number of steps for transitions:
uk: Кількість кроків для переходу:

en: fast
uk: швидко

en: slow
uk: повільно

en: Add a background to the image?
uk: Додати тло до зображення?

en: Set the transparency channel to 0 if you just don't want to have a background.
uk: Встановіть прозорість каналу в 0, якщо не бажаєте мати тло.

en: Choose a background colour :
uk: Виберіть колір тла:

en: Frame width:
uk: Ширина рамки:

en: Gives better image rendering.
uk: Дає кращі результати відображення.

en: Keep width/height ratio?
uk: Зберігати пропорції?

en: If the image is too small, it will be stretched.
uk: Якщо зображення занадто мале, то воно буде наближене.

en: Force the image to fill the icon/desklet?
uk: Заповнювати весь значок зображенням?

en: Leave empty to use a default name
uk: Залиште порожнім, щоб використовувати типову назву

en: They are items created by dropping a text into the Stack.
uk: Елементи створені скиданням тексту в стек.

en: Image for 'text' items:
uk: Зображення для 'текстових' елементів:

en: These are items created by dropping a URL into the Stack.
uk: Елементи створені скиданням посилань в стек.

en: Image for 'URL' items:
uk: Зображення для елементів 'посилань':

en: Options
uk: Параметри

en: Separate the items by type (file/web page/text)
uk: Розділяти елементи по типам (файл/веб-сторінки/текст)

en: These options allow you to prevent some files from displaying in stacks based on their type (video, image, etc.)
uk: Ця опція дозволить вам запобігти відображення деяких файлів у стеку, ґрунтуючись на їх типі (відео, зображення, тощо)

en: Filter files on MIME type?
uk: Фільтрувати файли по mime типам?

en: E.g. image, text, video, audio, application...
uk: Наприклад: зображеня, текст, відео, аудіо, додатки, ...

en: Here you can specify a list of MIME types to ignore:
uk: Вкажіть список mime типів:

en: Sort items by:
uk: Сортувати за:

en: Type
uk: типом

en: Manual order
uk: вручну

en: How to display all desktops?
uk: Як відобразити всі стільниці?

en: A sub-dock with all desktops
uk: Як суб-панель з стільницями

en: All desktops drawn on the main icon
uk: Всі стільниці на головному значку

en: Desktops layout
uk: Розташування стільниць

en: On a single line
uk: В одну лінію

en: Preserve the ratio of the screen?
uk: Зберегти пропорції екрану?

en: Background for each desktop
uk: Фон для кожної стільниці

en: Wallpaper
uk: Шпалери

en: Custom image
uk: Власне зображення

en: Custom colour
uk: Власний колір

en: r, g, b, a
uk: ч, з, с, а

en: Show desktop number on icons?
uk: Відображати номер стільниці на іконках?

en: Draw windows on icons?
uk: Відображати вікна на іконці?

en: Draw hidden windows?
uk: Відображати сховані вікна?

en: Draw icons of windows?
uk: Відображати іконки вікон?

en: Show windows' list
uk: Показувати список вікон

en: Display options
uk: Параметри відображення

en: Size of the inside lines :
uk: Розмір внутрішніх ліній:

en: Internal line colour:
uk: Колір внутрішніх ліній:

en: External line size:
uk: Розмір зовнішніх ліній:

en: External line colour:
uk: Колір зовнішніх ліній:

en: Active window colour:
uk: Колір активного вікна:

en: Current desktop colour:
uk: Колір поточної стільниці:

en: How to draw the current desktop:
uk: Як відображати поточну стільницю:

en: draw a frame
uk: рамка

en: fill
uk: заповнити

en: fill others
uk: заповнити інші

en: All windows can be filled with one colour
uk: Всі вікна можуть бути заповнені одним кольором

en: Fill all windows?
uk: Заповнити всі вікна?

en: Colour of these windows:
uk: Колір цих вікон:

en: Sub-Dock
uk: Суб-панель

en: Shortkey to toggle the systray in dock mode:
uk: Комбінація клавіш для перемикання області:

en: Icons packing :
uk: Упаковка іконок :

en: horizontal
uk: горизонтально

en: vertical
uk: вертикально

en: This is a tooltip for this parameter.
uk: Підказка для цього параметра.

en: This is a boolean parameter. Y/N ?
uk: Це бульовий параметр? Y/N?

en: This integer can go from 0 to 10 :
uk: Ціле число від 0 до 10:

en: Enter some text here :
uk: Введіть текст:

en: Foreground colour:
uk: Колір переднього плану:

en: Background colour:
uk: Колір тла:

en: Use a custom font?
uk: Використати власний шрифт?

en: Custom font:
uk: Власний шпифт:

en: Automatically scroll to the bottom when new data are received
uk: Автоматично прокручувати донизу при отриманні нових даних

en: Scroll on output
uk: Прокручувати при виході

en: Automatically scroll to the bottom when a key is pressed
uk: Автоматично прокручувати при натисканні клавіши

en: Scroll on keystroke
uk: Прокручувати при натисканні клавіш

en: Limited scrollback buffer
uk: Обмеження буферу прокручування

en: Length of the scrollback buffer
uk: Довжина буферу прокручування

en: When the terminal is in a dialog. When it is in a desklet, you can just resize the desklet as usual.
uk: Коли термінал у вікні. Коли він на десклеті, то ви можете змінювати його розмір як зазвичай.

en: Size of the terminal (line x columns):
uk: Розмір терміналу (рядків х колонок):

en: Shortkey to show the terminal:
uk: Комбінація клавіш для показу терміналу:

en: The default terminal is defined by the COLORTERM environment variable
uk: Термінал типово визначається змінною оточення COLORTERM

en: Open this terminal when doing a middle click on the icon:
uk: Відкрити термінал при натисканні середньою клавішею:

en: 'Close' icon image name:
uk: Зображення для значка ’Закрити’:

en: Image file for the notes:
uk: Зображення для нотаток:

en: Draw note's content on their icon?
uk: Показувати нотатку на її значку?

en: Text colour of the content :
uk: Колір тексту нотатки:

en: Display note's content with a dialog?
uk: Показувати нотатку у вікні?

en: Choose the note-taking application to control :
uk: Виберіть програму для нотаток:

en: Ask for confirmation before deleting a note?
uk: Питати підтвердження перед видаленням?

en: Otherwise you will be asked to name it.
uk: Інакше, кожного разу буде запитуватися ім'я.

en: Automatically name a new note?
uk: Автоматично називати нову нотатку?

en: Write the date format you usually use in your notes. The syntax is the one of 'strftime' : %d for the day, %m for the month, %y for the year (2 digits), etc. Leave it blank to use the default one (%d/%m/%y).
uk: Вкажіть формат дати, який ви зазвичай використовуєте в нотатках. Синтаксис як в 'strftime' : %d для дня, %m для місяця, %y для року (2 цифри), і так далі. Залиште порожнім, щоб використовувати типове (%d/%m/%y).

en: Date format to search for :
uk: Формат дати для пошуку:

en: Depending on your tomboy's version, the note deletion may not be automatically notified to us. Only check this box if you notice some error message like <<No marshaller for signature of signal 'NoteDeleted'>> in the terminal.
uk: В залежності від версії Tomboy, ви можете не отримати повідомлення про видалення нотатки. Перевірте це поле, якщо ви отримуєте в терміналі повідомлення про помилку типу <<No marshaller for signature of signal 'NoteDeleted'>>.

en: Emulate the 'NoteDeleted' signal?
uk: Емулювати сигнал 'NoteDeleted'?

en: Leave empty to use the name of the city.
uk: Залиште порожнім, щоб використовувати назву міста.

en: City name
uk: Назва міста

en: Enter the name of your location in the text entry and press Enter.
uk: Вкажіть ваше місце розташування та натисніть Enter.

en: Code for your location:
uk: Код місця знаходження:

en: If so, degrees will be displayed in Celsius, otherwise in Fahrenheit.
uk: Якщо так, то градуси будуть показані за Цельсієм, інакше за Фаренгейтом.

en: Use International System Units?
uk: Використовувати міжнародну систему одиниць?

en: in seconds. Set 0 to have never-ending dialogs.
uk: в секундах. Встановіть 0, щоб вікна ніколи не зникали.

en: Dialog duration:
uk: Тривалість діалогових вікон:

en: Info
uk: Інформація

en: Display current conditions on the icon instead of the default one?
uk: Відображати поточний стан на значку, замість типового?

en: Number of days to forecast:
uk: Кількість днів прогнозу:

en: Display nights?
uk: Показувати нічні прогнози?

en: Display temperature as quick info?
uk: Показувати температуру в швидкій інформації?

en: Render desklet in 3D?
uk: Показувати десклети в 3D?

en: URI to load in weblet
uk: URI для завантаження у веблет

en: Show scrollbars?
uk: Показувати смуги прокрутки?

en: Horizontal scroll of the browser in pixels
uk: Горизонтальна прокутка у пікселях

en: Position of horizontal scrollbar
uk: Позиція горизонтальної смуги

en: Vertical scroll of the browser in pixels
uk: Вертикальна прокрутка у пікселях

en: Position of vertical scrollbar in pixel
uk: Позиція вертикальної смуги

en: This lets you right-click on the desklet to pop up the Cairo-Dock menu.
uk: Це дозволить використовувати праве клацання для виклику меню Cairo-Dock.

en: Right margin width, in pixels:
uk: Ширина правої границі, у пікселях:

en: Transparent background?
uk: Прозоре тло?

en: Time before reloading the weblet URI, in seconds. Zero means never reload.
uk: Інтервал оновлення URI веблету, в секундах. При значенні 0, ніколи не оновлюється.

en: Time between two page refreshes
uk: Інтервал між оновленнями двох сторінок

en: Any valid URI should work.
uk: Будь-який правильний URI повинен спрацювати.

en: Predefined bookmarks to show in applet menu:
uk: Попередньо визначені закладки для показу в меню додатку:

en: "No signal" icon
uk: Іконка "Сигнал відсутній"

en: Signal Strength
uk: Рівень сигналу

en: Signal Strength in percent
uk: Рівень сигналу у відсотках

en: Raw Signal Informations
uk: Стужбова інформація про сигнал

en: Delay between signal checks :
uk: Інтервал між перевірками:

en: Allow you to overwrite applet's default command line and launch your wireless configuration interface.
uk: Дозволяє перезаписувати типову команду додатку та запускати ваш інтерфейс конфіґурації бездротового з'єднання.

en: Alternative command line to launch Wireless Configuration :
uk: Альтернативна команда запуску налаштування бездротового з'єднання:
