cairo-dock-core - en to et translation catalogue (199 entries)

en: Behaviour
et: Käitumine

en: Appearance
et: Välimus

en: Files
et: Failid

en: Desktop
et: Töölaud

en: Accessories
et: Tarvikud

en: System
et: Süsteem

en: Fun
et: Lõbu

en: All
et: Kõik

en: Set the position of the main dock.
et: Sea põhidoki asukoht.

en: Position
et: Asukoht

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Taskbar
et: Tegumiriba

en: Background
et: Tagapõhi

en: Views
et: Vaated

en: Configure text bubble appearance.
et: Muuda tekstimulli välimust.

en: All about icons:
     size, reflection, icon theme,...
et: Kogu teave ikoonidest:
     suurus, peegeldus, ikooniteema,...

en: Icons
et: Ikoonid

en: Indicators
et: Näiturid

en: Define icon caption and quick-info style.
et: Määra ikooni nimi ja kiirinfo stiil.

en: Captions
et: Seletavad tekstid

en: Themes
et: Kujundused

en: All words
et: Kõik sõnad

en: Highlighted words
et: Esiletõstetud sõnad

en: Hide others
et: Peida teised

en: Search in description
et: Otsi kirjeldus

en: Categories
et: Kategooriad

en: Enable this module
et: Luba see moodul

en: Close
et: Sulge

en: More applets
et: Rohkem vidinaid

en: Get more applets online !
et: Tõmba veebist uusi vidinaid!

en: Cairo-Dock configuration
et: Cairo-Dock konfiguratsioon

en: Simple Mode
et: Lihtne režiim

en: Add-ons
et: Lisandid

en: Advanced Mode
et: Edasijõudnud režiim

en: About Cairo-Dock
et: Cairo-Dock-ist lähemalt

en: Development site
et: Arendaja veebileht

en: Find the latest version of Cairo-Dock here !
et: Leia uusim versioon Cairo-Dock'ist siit!

en: Get more applets!
et: Saa rohkem aplettisi!

en: Development
et: Arendus

en: Support
et: Tugi

en: Artwork
et: Kunstiline kujundus

en: Quit Cairo-Dock?
et: Lahku Cairo-Dock'ist?

en: Separator
et: Eraldaja

en: The new dock has been created.
    Now move some launchers or applets into it by right-clicking on the icon -> move to another dock
et: Uus dokk on loodud.
    Nüüd lisage mõni käivitaja või vidin vajutades parem-klikiga ikoonil -> Liigutage teisele dokile

en: Add
et: Lisa

en: Sub-dock
et: Alam-dokk

en: Main dock
et: Põhidokk

en: Custom launcher
et: Kohandatud käivitaja

en: separator
et: eraldaja

en: You're about to remove this icon (%s) from the dock. Are you sure?
et: Te eemaldate selle ikooni dokilt (%s). Olete kindel?

en: Sorry, this icon doesn't have a configuration file.
et: Vabandust, see ikoon ei ole konfiguratsioonifail.

en: The new dock has been created.
    You can customize it by right-clicking on it -> cairo-dock -> configure this dock.
et: Uus dokk on loodud.
    Doki seadistamiseks parem-klikk sellel -> cairo-dock -> Seadista seda dokki.

en: Move to another dock
et: Liiguta teisele dokile

en: New main dock
et: Uus peadokk

en: You're about to remove this applet (%s) from the dock. Are you sure?
et: Te kustutate selle vidina (%s) dokilt. Olete kindel?

en: Image
et: Pilt

en: Configure
et: Seadista

en: Configure behaviour, appearance, and applets.
et: Seadista käitumist, välimust ja vidinaid.

en: Configure this dock
et: Seadista seda dock'i

en: Customize the position, visibility and appearance of this main dock.
et: Kohanda asukoht, nähtavus ja selle peamised dokki välimus.

en: Manage themes
et: Halda teemasid

en: Choose from amongst many themes on the server or save your current theme.
et: Valige paljudest serveris asuvatest teemadest või salvestage praegune teema.

en: This will (un)lock the position of the icons.
et: See avab/lukustab ikooni asetuse.

en: Quick-Hide
et: Kiirelt-peida

en: This will hide the dock until you hover over it with the mouse.
et: See valik peidab doki niikaua kui hiirkursor ei ole doki peal.

en: Launch Cairo-Dock on startup
et: Käivita Cairo-Dock käivitumisel

en: Third-party applets provide integration with many programs, like Pidgin
et: Kolmanda osapoole vidinad pakuvad ühilduvust mitmete  programmidega, nagu Pidgin

en: Help
et: Abi

en: There are no problems, only solutions (and a lot of useful hints!)
et: Pole probleem, ainult lahendused (ja palju kasulikke vihjeid!)

en: About
et: Teave

en: Quit
et: Välju

en: Launch a new (Shift+clic)
et: Käivita uus (Shift+klikk)

en: Applet's handbook
et: Vidina käsiraamat

en: You can remove a launcher by dragging it out of the dock with the mouse .
et: Käivitaja saate eemaldada lohistades selle hiirega dokilt minema.

en: Make it a launcher
et: Sea see käivitajaks

en: Remove custom icon
et: Eemalda kohandatud ikoon

en: Set a custom icon
et: Sea kohandatud ikoon

en: Return to the dock
et: Mine dokile tagasi

en: Move all to desktop %d - face %d
et: Liiguta kõik töölauale %d -  tahule %d

en: Move to desktop %d
et: Liiguta töölauale %d

en: Unmaximise
et: Vähenda

en: Maximise
et: Maksimeeri

en: Minimise
et: Minimeeri

en: Show
et: Näita

en: Other actions
et: Muud tegevused

en: Move to this desktop
et: Pane see töölauale

en: Not Fullscreen
et: Pole täiskuva

en: Fullscreen
et: Täisekraanvaade

en: Don't keep above
et: Ära hoia pealmisena

en: Keep above
et: Alati pealmine

en: Kill
et: Tapa

en: Close all
et: Sulge kõik

en: Minimise all
et: Minimeeri kõik

en: Show all
et: Näita kõiki

en: Move all to this desktop
et: Vii kõik töölauale

en: Normal
et: Normaalne

en: Always on top
et: Alati pealmine

en: Always below
et: Alati allpool

en: Reserve space
et: Varu maht

en: On all desktops
et: Kõigil töölaudadel

en: Lock position
et: Lukusta asukoht

en: Animation:
et: Animatsioon:

en: Effects:
et: Efektid:

en: Configure this applet
et: Seadista seda vidinat

en: Accessory
et: Tarvik

en: Could not import the theme.
et: Teema importimine nurjus.

en: Please wait while importing the theme...
et: Palun oodake kuni impordin teemat...

en: Rate me
et: Hinda mind

en: You must try the theme before you can rate it.
et: Enne hindamist peate teemat katsetama.

en: Theme
et: Teema

en: Rating
et: Hinnang

en: Sobriety
et: Kainus

en: Save as:
et: Salvesta kohas:

en: Importing theme ...
et: Impordin teemat...

en: Theme has been saved
et: Teema on salvestatud

en: Happy new year %d !!!
et: Head uut aastat %d !!!

en: Use OpenGL in Cairo-Dock
et: Kasuta OpenGL  Cairo-Dock'is

en: No
et: Ei

en: Remember this choice
et: Mäleta seda valikut

en: < Maintenance mode >
et: < Hooldus režiim >

en: Bottom dock
et: Alumine dokk

en: Top dock
et: Ülemine dokk

en: Right dock
et: Parempoolne dokk

en: Left dock
et: Vasakpoolne dokk

en: Local
et: Kohalik

en: User
et: Kasutaja

en: Net
et: Võrk

en: New
et: Uus

en: Updated
et: Uuendatud

en: _Custom Icons_
et: _Kohandatud ikoonid_

en: left
et: vasak

en: right
et: parem

en: top
et: ülemine

en: bottom
et: alumine

en: The '%s' module was not found.
    Be sure to install it with the same version as the dock to enjoy these features.
et: Moodulit '%s' ei leitud.
    Nende võimalust kasutamiseks veenduge, et paigaldate dokiga sama versiooni.

en: The '%s' plug-in is not active.
    Activate it now?
et: '%s' pole aktiivne.
    Aktiveerin praegu?

en: Grab
et: Kraba

en: Default
et: Vaikimisi

en: Last modification on:
et: Viimati muudetud:

en: Are you sure you want to delete theme %s?
et: Oled kindel et soovid kustuta teema %s?

en: Are you sure you want to delete these themes?
et: Oled sa kindel et soovid kustutada need teemad?

en: Move down
et: Liigu alla

en: Fade out
et: Hajumine

en: Semi transparent
et: Poolläbipaistev

en: Zoom out
et: Vähenda

en: Folding
et: Volditav

en: Don't ask me any more
et: Ära küsi enam

en: Do you want to keep this setting?
    In 15 seconds, the previous setting will be restored.
et: Soovite seadistusi alles hoida?
    15 sekundi pärast taastatakse eelmised sätted.

en: Troubleshooting
et: Veatuvastus

en: Forum
et: Foorum

en: The Project
et: Projekt

en: Join the project!
et: Liitu projektiga!

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Websites
et: Veebisaidid

en: Problems? Suggestions? Just want to talk to us? Come on over!
et: Probleemid? Ettepanekud? Lihtsalt tahad rääkida meiega? Tule külla!

en: Community site
et: Kogukonna lehekülg

en: Cairo-Dock-Plug-ins-Extras
et: Cairo-Dock-Plug-inad-lisad

en: Repositories
et: Varamud

en: Visibility:
et: Nähtavus:

en: Behavior
et: Käitumine

en: Position on the screen
et: Asukoht ekraanil

en: None
et: Pole

en: Icons' animations and effects
et: Ikoonid'e animatsioonid ja efektid

en: On click:
et: Üks klik:

en: Colour
et: Värv

en: Icons size:
et: Ikoonide suurused:

en: Very small
et: Väga väike

en: Small
et: Väike

en: Medium
et: Keskmine

en: Big
et: Suur

en: Very Big
et: Väga suur

en: Accessibility
et: Hõlbustus

en: Opaque
et: Läbipaistmatu

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: in seconds
et: sekundites

en: Animations speed
et: Animeerimis kiirus

en: fast
et: kiire

en: slow
et: aeglane

en: Refresh rate
et: Värskendamissagedus

en: Proxy name :
et: Proksi nimi :

en: Port :
et: Port:

en: User :
et: Kasutaja :

en: Password :
et: Salasõna :

en: Image file:
et: Pildifail:

en: Dialogs
et: Dialoogid

en: Font
et: Kirjatüüp

en: Buttons
et: Nupud

en: Buttons size :
et: Nuppude suurus :

en: Icons size
et: ikooni suurus

en: Separators
et: Eraldajad

en: Reflections
et: Peegeldused

en: light
et: valgus

en: small
et: väike

en: tall
et: pikk

en: Frame
et: Raam

en: Labels
et: Sildid

en: Show labels:
et: Näita silte:

en: Save
et: Salvesta

en: Desktop Entry
et: Töölaua kirje
