caja-actions 1.26.0 - en to af translation catalogue (37 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: File is not a valid .desktop file
af: Lêer is nie 'n geldige .desktop-lêer nie

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
af: Nieherkende "desktop"-lêerweergawe '%s'

en: Starting %s
af: Begin tans %s

en: Application does not accept documents on command line
af: Toepassing aanvaar nie dokumente op die opdraglyn nie

en: Unrecognized launch option: %d
af: Nieherkende lanseeropsie: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
af: Kan nie dokument URI's na 'n 'Type=Link' "desktop"-inskrywing aangee nie

en: Not a launchable item
af: Nie 'n loopbare item nie

en: Disable connection to session manager
af: Deaktiveer konneksie na sessiebestuurder

en: Specify file containing saved configuration
af: Spesifiseer lêer wat gestoorde konfigurasie bevat

en: FILE
af: LÊER

en: Specify session management ID
af: Spesifiseer sessiebestuurs-ID

en: Session management options:
af: Sessiebestuurskeuses:

en: Show session management options
af: Wys keuses vir sessiebestuur

note: Translators: title of the FileChoose dialog when selecting an URI which * will be compare to Caja 'current_folder'
en: Select a folder
af: Kies 'n gids

note: Translators: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
af: Geen

en: _File
af: _Lêer

en: _Edit
af: R_edigeer

en: _View
af: _Bekyk

en: _Tools
af: _Nutsgoed

en: _Help
af: _Hulp

en: _Save
af: _Stoor

en: _Quit
af: _Verlaat

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Quit' item
en: Quit the application
af: Verlaat die toepassing

en: Cu_t
af: Kn_ip

en: _Copy
af: _Kopieer

en: _Paste
af: _Plak

en: D_uplicate
af: D_upliseer

en: _Delete
af: _Skrap

en: _Preferences
af: _Voorkeure

en: Contents
af: Inhoud

en: _About
af: _Aangaande

en: minutes
af: minute

en: _Up
af: _Op

en: _Browse...
af: _Blaai...

en: _Folders
af: _Gidse

en: P_roperties
af: _Eienskappe
