caja-actions 1.26.0 - en to ast translation catalogue (42 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: _Cancel
ast: _Encaboxar

en: _Open
ast: _Abrir

en: File is not a valid .desktop file
ast: El ficheru nun ye un ficheru .desktop válidu

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
ast: Versión '%s' del ficheru desktop non reconocida

en: Starting %s
ast: Entamando %s

en: Application does not accept documents on command line
ast: L'aplicación nun aceuta documentos na llinia de comandos

en: Unrecognized launch option: %d
ast: Opción de llanzamientu non reconocida: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
ast: Nun puen pasase los URIs de documentos a entraes d'escritoriu 'Type=Link'

en: Not a launchable item
ast: Nun ye un elementu llanzable

en: Disable connection to session manager
ast: Desactivar la conexón col alministrador de sesiones

en: Specify file containing saved configuration
ast: Especificar el ficheru que contién la configuración guardada

en: FILE
ast: FICHERU

en: Specify session management ID
ast: Especificar la ID d'alministración de sesión

en: Session management options:
ast: Opciones d'alministración de la sesión:

en: Show session management options
ast: Ver les opciones de xestión de la sesión

note: Translators: title of the FileChoose dialog when selecting an URI which * will be compare to Caja 'current_folder'
en: Select a folder
ast: Seleiciona una carpeta

note: Translators: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
ast: Dengún

en: _Action
ast: _Aición

en: _File
ast: _Ficheru

en: _Edit
ast: _Editar

en: _View
ast: _Ver

en: _Tools
ast: _Ferramientes

en: _Help
ast: _Ayuda

en: _Save
ast: _Guardar

en: _Quit
ast: _Colar

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Quit' item
en: Quit the application
ast: Colar del programa

en: Cu_t
ast: Cor_tar

en: _Copy
ast: _Copiar

en: _Paste
ast: A_pegar

en: D_uplicate
ast: _Duplicar

en: _Delete
ast: _Desaniciar

en: _Preferences
ast: _Preferencies

en: Contents
ast: Índiz

en: _About
ast: _Tocante a

en: minutes
ast: minutos

en: _Up
ast: _Arriba

en: _Browse...
ast: _Desaminar...

en: <b>Command</b>
ast: <b>Comandu</b>

en: _Folders
ast: _Carpetes

en: P_roperties
ast: _Propiedaes

en: Miscellaneous options
ast: Opciones miscelánees
