caja-actions 1.26.0 - en to be translation catalogue (42 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: _Cancel
be: _Скасаваць

en: _Open
be: _Адкрыць

en: File is not a valid .desktop file
be: Файл не ёсць карэктным .desktop-файлам

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
be: Нераспазнаны desktop-файл версіі '%s'

en: Starting %s
be: Запуск %s

en: Application does not accept documents on command line
be: Праграма не падтрымлівае адкрыванне дакументаў праз загадны радок

en: Unrecognized launch option: %d
be: Нераспазнаны параметр запуску: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
be: Немагчыма даслаць URI дакумента ў цэтлік з 'Type=Link'

en: Not a launchable item
be: Незапускальны аб'ект

en: Disable connection to session manager
be: Адключыць злучэнне з кіраўніком сеансаў

en: Specify file containing saved configuration
be: Пазначыць файл з захаванай канфігурацыяй

en: FILE
be: ФАЙЛ

en: Specify session management ID
be: Задаць ID кіравання сеансам

en: Session management options:
be: Параметры кіравання сеансам:

en: Show session management options
be: Паказаць параметры кіравання сеансам

note: Translators: title of the FileChoose dialog when selecting an URI which * will be compare to Caja 'current_folder'
en: Select a folder
be: Выбраць каталог

note: Translators: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
be: Нічога

en: _Action
be: _Дзеянне

en: _File
be: _Файл

en: _Edit
be: _Змяніць

en: _View
be: _Выгляд

en: _Tools
be: _Начынне

en: _Help
be: _Даведка

en: _Save
be: _Захаваць

en: _Quit
be: _Выйсці

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Quit' item
en: Quit the application
be: Выйсці з праграмы

en: Cu_t
be: _Выразаць

en: _Copy
be: _Капіяваць

en: _Paste
be: _Уставіць

en: D_uplicate
be: Д_убляваць вылучанае

en: _Delete
be: _Выдаліць

en: _Preferences
be: _Настáўленні

en: Contents
be: Змесціва

en: _About
be: _Пра аплет

en: minutes
be: хвілін

en: _Up
be: _Вышэй

en: _Browse...
be: _Агляд…

en: <b>Command</b>
be: <b>Загад</b>

en: _Folders
be: _Каталогі

en: P_roperties
be: _Уласцівасці

en: Miscellaneous options
be: Разнастайныя параметры
