caja-actions 1.26.0 - en to ca translation catalogue (45 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: _Cancel
ca: _Cancel·la

en: _Open
ca: _Obre

en: File is not a valid .desktop file
ca: El fitxer no és un fitxer .desktop vàlid

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
ca: No es reconeix la versió «%s» del fitxer d'escriptori

en: Starting %s
ca: S'està iniciant %s

en: Application does not accept documents on command line
ca: L'aplicació no accepta documents des de la línia d'ordres

en: Unrecognized launch option: %d
ca: No es reconeix l'opció de llançament: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
ca: No es poden passar els URI de document a una entrada d'escriptori «Type=Link»

en: Not a launchable item
ca: No és un element executable

en: Disable connection to session manager
ca: Inhabilita la connexió al gestor de sessions

en: Specify file containing saved configuration
ca: Especifica el fitxer que conté la configuració desada

en: FILE
ca: FITXER

en: Specify session management ID
ca: Especifica l'ID de gestió de la sessió

en: ID
ca: id.

en: Session management options:
ca: Opcions de gestió de la sessió:

en: Show session management options
ca: Mostra les opcions de gestió de la sessió

note: Translators: title of the FileChoose dialog when selecting an URI which * will be compare to Caja 'current_folder'
en: Select a folder
ca: Seleccioneu una carpeta

note: Translators: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
ca: Cap

en: _Action
ca: _Acció

en: _File
ca: _Fitxer

en: _Edit
ca: _Edita

en: _View
ca: _Vista

en: _Tools
ca: Ei_nes

en: _Help
ca: _Ajuda

en: _Save
ca: De_sa

en: _Quit
ca: _Surt

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Quit' item
en: Quit the application
ca: Surt d'aquesta aplicació

en: Cu_t
ca: Re_talla

en: _Copy
ca: _Copia

en: _Paste
ca: _Enganxa

en: D_uplicate
ca: D_uplica

en: _Delete
ca: _Suprimeix

en: _Preferences
ca: _Preferències

en: Contents
ca: Contingut

en: _About
ca: _Quant a

en: minutes
ca: minuts

en: _Up
ca: _Amunt

en: _Down
ca: A_vall

en: _Browse...
ca: _Navega...

en: Example
ca: Exemple

en: <b>Command</b>
ca: <b>Ordre</b>

en: _Folders
ca: _Carpetes

en: P_roperties
ca: _Propietats

en: Miscellaneous options
ca: Opcions diverses
