caja-actions 1.26.0 - en to eo translation catalogue (42 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: _Cancel
eo: _Rezigni

en: _Open
eo: _Malfermi

en: File is not a valid .desktop file
eo: Dosiero ne estas valida .desktop-dosiero

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
eo: Nerekonata versio de labortabla dosiero '%s'

en: Starting %s
eo: Startigado de %s

en: Application does not accept documents on command line
eo: Aplikaĵo ne akceptas dokumentojn per komandlinio

en: Unrecognized launch option: %d
eo: Nerekonata rulparametro: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
eo: URI-dokumentoj al labortabla elemento 'Type=Link' ne transdoneblas

en: Not a launchable item
eo: Nelanĉebla ero

en: Disable connection to session manager
eo: Malŝalti konekton al seanco-administrilo

en: Specify file containing saved configuration
eo: Specifi dosieron, kiun enhavas konservitan agordon

en: FILE
eo: DOSIERO

en: Specify session management ID
eo: Specifi identigilon de seancoadministrilo

en: ID
eo: Identigilo

en: Session management options:
eo: Opcioj de seancoadministrilo:

en: Show session management options
eo: Montri seancoadministrilajn opciojn

note: Translators: title of the FileChoose dialog when selecting an URI which * will be compare to Caja 'current_folder'
en: Select a folder
eo: Elekti dosierujon

note: Translators: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
eo: Neniu

en: _Action
eo: _Ago

en: _File
eo: _Dosiero

en: _Edit
eo: _Redakti

en: _View
eo: _Vidi

en: _Tools
eo: _Iloj

en: _Help
eo: _Helpo

en: _Save
eo: Kon_servi

en: _Quit
eo: _Ĉesi

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Quit' item
en: Quit the application
eo: Fermi la aplikaĵon

en: Cu_t
eo: El_tondi

en: _Copy
eo: _Kopii

en: _Paste
eo: _Enmeti

en: D_uplicate
eo: D_uobligi

en: _Delete
eo: _Forigi

en: _Preferences
eo: _Agordoj

en: Contents
eo: Enhavoj

en: _About
eo: _Pri

en: minutes
eo: minutoj

en: _Up
eo: S_upre

en: _Browse...
eo: _Foliumi...

en: <b>Command</b>
eo: <b>Komando</b>

en: _Folders
eo: _Dosierujoj

en: P_roperties
eo: At_ributoj
