caja-actions 1.26.0 - en to eu translation catalogue (43 entries)

en: Description
eu: Deskribapena

en: _Cancel
eu: _Utzi

en: _Open
eu: _Ireki

en: File is not a valid .desktop file
eu: Fitxategia ez da baliozko .desktop fitxategia

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
eu: Mahaigaineko (.desktop) fitxategiaren '%s' bertsioa ezezaguna

en: Starting %s
eu: %s hasieratzen

en: Application does not accept documents on command line
eu: Aplikazioak ez ditu dokumenturik onartzen komando-lerroan

en: Unrecognized launch option: %d
eu: Abiarazteko aukera ezezaguna: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
eu: Ezin zaio dokumentuen URIrik eman 'Type=Link' mahaigaineko sarrerari

en: Not a launchable item
eu: Ez da elementu abiarazgarria

en: Disable connection to session manager
eu: Desgaitu saio-kudeatzailearen konexioa

en: Specify file containing saved configuration
eu: Zehaztu gordetako konfigurazioa duen fitxategia

en: FILE
eu: FITXATEGIA

en: Specify session management ID
eu: Zehaztu saio-kudeatzailearen IDa

en: ID
eu: IDa

en: Session management options:
eu: Saio-kudeaketaren aukerak:

en: Show session management options
eu: Erakutsi saio-kudeaketaren aukerak

note: Translators: title of the FileChoose dialog when selecting an URI which * will be compare to Caja 'current_folder'
en: Select a folder
eu: Hautatu karpeta

note: Translators: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
eu: Bat ere ez

en: _Action
eu: _Ekintza

en: _File
eu: _Fitxategia

en: _Edit
eu: _Editatu

en: _View
eu: _Ikusi

en: _Tools
eu: _Tresnak

en: _Help
eu: _Laguntza

en: _Save
eu: _Gorde

en: _Quit
eu: _Irten

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Quit' item
en: Quit the application
eu: Aplikaziotik irteten du

en: Cu_t
eu: _Ebaki

en: _Copy
eu: _Kopiatu

en: _Paste
eu: _Itsatsi

en: D_uplicate
eu: _Bikoiztu

en: _Delete
eu: _Ezabatu

en: _Preferences
eu: _Hobespenak

en: Contents
eu: Edukia

en: _About
eu: Honi _buruz

en: minutes
eu: minutu

en: _Up
eu: _Gora

en: _Browse...
eu: _Arakatu...

en: <b>Command</b>
eu: <b>Komandoa</b>

en: _Folders
eu: _Karpetak

en: P_roperties
eu: _Propietateak

en: Miscellaneous options
eu: Hainbat aukera
