caja-actions 1.26.0 - en to fy translation catalogue (27 entries)

en: Description
fy: Beskriuwing

en: _Open
fy: Iepenje

en: File is not a valid .desktop file
fy: Triem is gjin deugdlike .desktop-triem

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
fy: Net weromkende fersje '%s' fan desktop-triem

en: Starting %s
fy: Uteinsette fan %s

en: Application does not accept documents on command line
fy: Applikaasje akseptearret gjin dokuminten op de kommando rigel

en: Unrecognized launch option: %d
fy: Net weromkende opstartopsje: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
fy: Kin gjin dokumint URIs oan in 'Type=Link' buroblêd ynfier trochjaan

en: Not a launchable item
fy: Gjin útein te setten item

en: Disable connection to session manager
fy: Skeakelje ferbining mei sesjebehearder út

en: Specify file containing saved configuration
fy: Spesifisear triem mei bewarre konfiguraasje

en: FILE
fy: TRIEM

en: Specify session management ID
fy: Tsjut sesjebehear-ID oan

en: Session management options:
fy: Sesjebehearkarren:

en: Show session management options
fy: Lit sesjebehearkarren sjen

note: Translators: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
fy: Gjin

en: _File
fy: Bestân

en: _Edit
fy: B_ewurkje

en: _View
fy: _Sjen litte

en: D_uplicate
fy: D_uplisear

en: _Delete
fy: Wiske

en: _Preferences
fy: Foarkarren

en: Contents
fy: Ynhâld

en: _About
fy: _Oer

en: _Up
fy: Omheech

en: _Browse...
fy: _Blêdzje...

en: _Folders
fy: Mappen
