caja-actions 1.26.0 - en to ga translation catalogue (41 entries)

en: Description
ga: Cur Síos

en: _Cancel
ga: _Cealaigh

en: _Open
ga: _Oscail

en: File is not a valid .desktop file
ga: Ní comhad .desktop bailí é an comhad

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
ga: Leagan comhaid deisce anaithnid '%s'

en: Starting %s
ga: %s á Thosú

en: Unrecognized launch option: %d
ga: Rogha tosaithe anaithnid: %d

en: Not a launchable item
ga: Ní mír inthosaithe

en: Disable connection to session manager
ga: Díchumasaigh ceangal le bainisteoir an tseisiúin

en: Specify file containing saved configuration
ga: Sonraigh comhad ina bhfuil cumraíocht sábháilte

en: FILE
ga: COMHAD

en: Specify session management ID
ga: Sonraigh CA bainistíochta seisiún

en: ID
ga: CA

en: Session management options:
ga: Roghanna bainistíochta seisiún:

en: Show session management options
ga: Taispeáin roghanna bainistíochta seisiún

note: Translators: title of the FileChoose dialog when selecting an URI which * will be compare to Caja 'current_folder'
en: Select a folder
ga: Roghnaigh fillteán

note: Translators: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
ga: Neamhní

en: _Action
ga: _Gníomh

en: _File
ga: _Comhad

en: _Edit
ga: _Eagar

en: _View
ga: _Amharc

en: _Tools
ga: _Uirlisí

en: _Help
ga: Cab_hair

en: _Save
ga: _Sábháil

en: _Quit
ga: Scoi_r

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Quit' item
en: Quit the application
ga: Scoir an feidhmchlár

en: Cu_t
ga: _Gearr

en: _Copy
ga: _Cóipeáil

en: _Paste
ga: G_reamaigh

en: D_uplicate
ga: Dúba_il

en: _Delete
ga: _Scrios

en: _Preferences
ga: _Sainroghanna

en: Contents
ga: _Inneachar

en: _About
ga: _Maidir Leis Seo

en: minutes
ga: nóimeád

en: _Up
ga: _Suas

en: _Browse...
ga: _Brábhsáil...

en: <b>Command</b>
ga: <b>Ordú</b>

en: _Folders
ga: _Fillteáin

en: P_roperties
ga: _Airíonna

en: Miscellaneous options
ga: Roghanna éagsúla
