caja-actions 1.26.0 - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: _Cancel
gl: _Cancelar

en: _Open
gl: _Abrir

en: File is not a valid .desktop file
gl: O ficheiro non é un ficheiro .desktop válido

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
gl: Non se recoñece a versión do ficheiro desktop «%s»

en: Starting %s
gl: Iniciando %s

en: Application does not accept documents on command line
gl: A aplicación non acepta documentos na liña de ordes

en: Unrecognized launch option: %d
gl: Opción de inicio non recoñecida: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
gl: Non se lle poden pasar URI de documento a unha entrada de escritorio «Type=Link»

en: Not a launchable item
gl: Non é un elemento executábel

en: Disable connection to session manager
gl: Desactivar a conexión co xestor de sesións

en: Specify file containing saved configuration
gl: Especifique o ficheiro que contén a configuración gardada

en: FILE
gl: FICHEIRO

en: Specify session management ID
gl: Especifique o ID de xestión de sesión

en: Session management options:
gl: Amosar as opcións da xestión de sesión:

en: Show session management options
gl: Amosar as opcións da xestión de sesións

note: Translators: title of the FileChoose dialog when selecting an URI which * will be compare to Caja 'current_folder'
en: Select a folder
gl: Seleccione un cartafol

note: Translators: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
gl: Ningún

en: _Action
gl: _Acción

en: _File
gl: _Ficheiro

en: _Edit
gl: _Editar

en: _View
gl: _Ver

en: _Tools
gl: _Ferramentas

en: _Help
gl: _Axuda

en: _Save
gl: _Gardar

en: _Quit
gl: _Saír

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Quit' item
en: Quit the application
gl: Saír do aplicativo

en: Cu_t
gl: Cor_tar

en: _Copy
gl: _Copiar

en: _Paste
gl: _Pegar

en: D_uplicate
gl: D_uplicar

en: _Delete
gl: E_liminar

en: _Preferences
gl: _Preferencias

en: Contents
gl: Contidos

en: _About
gl: _Sobre

en: minutes
gl: minutos

en: _Up
gl: _Arriba

en: _Down
gl: _Abaixo

en: _Browse...
gl: _Navegar...

en: Example
gl: Exemplo

en: <b>Command</b>
gl: <b>Orde</b>

en: _Folders
gl: Carta_foles

en: P_roperties
gl: P_ropiedades

en: Miscellaneous options
gl: Opcións varias
