caja-actions 1.26.0 - en to hy translation catalogue (42 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: _Cancel
hy: _Չեղարկել

en: _Open
hy: _Բացել

en: File is not a valid .desktop file
hy: Ֆայլը վավեր չէ .աշխատանքային սեղան ֆայլ

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
hy: Չճանաչված աշխատանքային ֆայլի տարբերակ '%s'

en: Starting %s
hy: Գործարկում %s

en: Application does not accept documents on command line
hy: Ծրագիրը փաստաթուղթ չի ընդունում հրամանի տողում

en: Unrecognized launch option: %d
hy: Չճանաչված գործարկչի ընտրացանկ. %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
hy: Չի հաջողվել անցկացնել փաստաթղթի URI–ները աշխատաքային սեղանի մուտքի 'Type=Link'–ին

en: Not a launchable item
hy: Չգործարկվող տարր

en: Disable connection to session manager
hy: Անջատել ենթահամակարգի կառավարչի հետ կապը

en: Specify file containing saved configuration
hy: Պահպանված կոնֆիգուրացիա պարունակող ֆայլը նշել

en: FILE
hy: ՖԱՅԼ

en: Specify session management ID
hy: Հ ատկորոշել ենթահամակարգի կառավարչի ID֊ն

en: Session management options:
hy: Սեսիայի կառավարման տարբերակներ․

en: Show session management options
hy: Ցույց տալ սեսիայի կառավարման ընտրացանկը

note: Translators: title of the FileChoose dialog when selecting an URI which * will be compare to Caja 'current_folder'
en: Select a folder
hy: Ընտրեք թղթապանակը

note: Translators: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
hy: Ոչինչ

en: _Action
hy: Գործողություն

en: _File
hy: _Ֆայլ

en: _Edit
hy: _Խմբագրել

en: _View
hy: _Դիտել

en: _Tools
hy: _Գործիքներ

en: _Help
hy: _Օգնություն

en: _Save
hy: _Պահպանել

en: _Quit
hy: _Ելք

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Quit' item
en: Quit the application
hy: Ելք ծրագրից

en: Cu_t
hy: Կտրել

en: _Copy
hy: _Պատճեն

en: _Paste
hy: Զետեղել

en: D_uplicate
hy: կրկն_օրինակել

en: _Delete
hy: _Հեռացնել

en: _Preferences
hy: _Նախընտրանքներ

en: Contents
hy: Բովանդակություն

en: _About
hy: _Մասին

en: minutes
hy: րոպեներ

en: _Up
hy: _Վերև

en: _Browse...
hy: _Զննել․․․

en: <b>Command</b>
hy: <b>Հրաման</b>

en: _Folders
hy: _Թղթապանակներ

en: P_roperties
hy: Հ_ատկություններ

en: Miscellaneous options
hy: Բազմազան տարբերակներ
