caja-actions 1.26.0 - en to ka translation catalogue (35 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: _Cancel
ka: _გაუქმება

en: _Open
ka: _გახსნა

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
ka: ამოუცნობი desktop ფაილის ვერსია '%s'

en: Starting %s
ka: ირთვება %s

en: Not a launchable item
ka: არ არის გაშვებადი ელემენტი

en: Disable connection to session manager
ka: ვერ ვუკავშირდები სესიის მენეჯერს

en: Specify file containing saved configuration
ka: დამახსოვრებული კონფიგურაციის მქონე ფაილის მინიშნება

en: FILE
ka: ფაილი

en: Specify session management ID
ka: აღნიშნეთ თუ რომელი სეანსი ჩაიტვირთოს

en: Show session management options
ka: აჩვენე სეანსის მართვის პარამეტრები

note: Translators: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
ka: არა

en: _Action
ka: _მოქმედება

en: _File
ka: _ფაილი

en: _Edit
ka: _დამუშავება

en: _View
ka: _ხედი

en: _Tools
ka: _ხელსაწყო

en: _Help
ka: _დახმარება

en: _Save
ka: _შენახვა

en: _Quit
ka: _გასვლა

note: Translators: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Quit' item
en: Quit the application
ka: პოგრამიდან გამოსვლა

en: Cu_t
ka: ამოჭ_რა

en: _Copy
ka: _კოპირება

en: _Paste
ka: ჩა_სმა

en: D_uplicate
ka: დუპლიკატი

en: _Delete
ka: _წაშლა

en: _Preferences
ka: _პარამეტრები

en: Contents
ka: შიგთავსი

en: _About
ka: _შესახებ

en: minutes
ka: წუთი

en: _Up
ka: ზემ_ოთ

en: _Browse...
ka: დ_ათვალიარება...

en: <b>Command</b>
ka: <b>ბრძანება</b>

en: P_roperties
ka: პარამე_ტრები

en: Miscellaneous options
ka: სხვადასხვა პარამეტრები
