caja-actions 1.26.0 - en to kk translation catalogue (40 entries)

en: Description
kk: Анықтамасы

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Open
kk: А_шу

en: File is not a valid .desktop file
kk: Файл дұрыс .desktop файлы емес

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
kk: Белгісіз desktop файлдың нұсқасы '%s'

en: Starting %s
kk: %s іске қосылуда

en: Application does not accept documents on command line
kk: Қолданба команда жолында құжаттарды қабылдамайды

en: Unrecognized launch option: %d
kk: Белгісіз жөнелту опциясы: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
kk: Құжат URI-ін 'Type=Link' desktop элементіне беру мүмкін емес

en: Not a launchable item
kk: Жөнелтілетін элемент емес

en: Disable connection to session manager
kk: Сессиялар менеджеріне байланыстарды сөндіру

en: Specify file containing saved configuration
kk: Сақталған баптаулары бар файлды көрсету

en: Specify session management ID
kk: Сессия менеджментінің ID-ін көрсету

en: Session management options:
kk: Сессия менеджмент опциялары:

en: Show session management options
kk: Сессия менеджмент опцияларын көрсету

note: Translators: title of the FileChoose dialog when selecting an URI which * will be compare to Caja 'current_folder'
en: Select a folder
kk: Буманы таңдаңыз

note: Translators: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
kk: Жоқ

en: _Action
kk: Әр_екет

en: _File
kk: _Файл

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _View
kk: _Түрі

en: _Tools
kk: Са_ймандар

en: _Help
kk: Көм_ек

en: _Save
kk: _Сақтау

en: _Quit
kk: _Шығу

en: Cu_t
kk: Қ_иып алу

en: _Copy
kk: _Көшіру

en: _Paste
kk: Кірі_стіру

en: D_uplicate
kk: Қо_сарлау

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: _Preferences
kk: Баптаулар

en: Contents
kk: Құрамасы

en: _About
kk: О_сы туралы

en: minutes
kk: минут

en: _Up
kk: Жоғ_ары

en: _Browse...
kk: Қара_п шығу...

en: <b>Command</b>
kk: <b>Команда:</b>

en: _Folders
kk: _Бумалар

en: P_roperties
kk: Қас_иеттері

en: Miscellaneous options
kk: Түрлі опциялар
